Plugins - Jetpack by WordPress.com - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (2136 entries)

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
he_IL: הסנכרון נחסם ב-WordPress.com משום שהוא עלול לגרום לבעיית זהות

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
he_IL: אני רק בתחילת דרכי; כתבו תגובה או סמנו לייק :)

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
he_IL: אין משתמשים להצגה בווידג'ט <a href="%1$s">הקהילה שלי</a>. רוצה עוד תנועה? <a href="%2$s">רוצה להגדיל נפח תעבורה?</a>

en: Include activity from commenters
he_IL: הכללת פעילות ממגיבים

en: Include activity from followers
he_IL: הכללת פעילות מעוקבים

en: Include activity from likers
he_IL: הכללת פעילות מאנשים שסימנו לייק

en: 50 community members
he_IL: 50 חברים בקהילה

en: 10 community members
he_IL: 10 חברים בקהילה

en: Show a maximum of
he_IL: הצג לכל היותר

en: Community
he_IL: קהילה

en: Display members of your site's community.
he_IL: הצגת חברים בקהילת האתר שלך.

en: My Community
he_IL: הקהילה שלי

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
he_IL: דירוג

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
he_IL: שיתוף

[ctx: A header for the shortcode display]
en: Shortcode
he_IL: פקודת מקרו

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
he_IL: תיאור

en: Title will appear on the first frame of your video
he_IL: הכותרת תופיע במסגרת הראשונה של הוידאו

en: There was an issue saving your updates to the VideoPress service. Please try again later.
he_IL: נוצרה בעיה בשמירת העדכונים שלך בשירות VideoPress. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

en: VideoPress Information
he_IL: מידע על VideoPress

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
he_IL: האירוע המתוזמן הקרוי '%s' הוסר מהשיבוץ.

en: The cron named `%s` was scheduled.
he_IL: שובץ האירוע המתוזמן הקרוי '%s'.

en: Cron will run at: %s GMT
he_IL: האירוע המתוזמן יופעל בשעה: %s GMT

en: The cron is not scheduled to run.
he_IL: האירוע המתוזמן לא שובץ להפעלה.

en: There is no cron named %s.
he_IL: אין אירוע מתוזמן בשם %s.

en: You need to provide the name of the cronjob to schedule.
he_IL: כדי לשבץ, עליך לספק את שם האירוע המתוזמן.

en: Found %d available cron jobs.
he_IL: נמצאו %d אירועים מתוזמנים זמינים.

en: Found 1 available cron job.
he_IL: נמצא אירוע אחד מתוזמן זמין.

en: Found no available cron jobs.
he_IL: לא נמצאו אירועים מתוזמנים זמינים.

en: Cleaned up a total of %d videos.
he_IL: נמחקו %d סרטוני וידאו בסך הכל.

en: Status updated
he_IL: המצב עודכן

en: A valid post_id is required.
he_IL: לשם כך דרוש ערך post_id תקף.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
he_IL: כניסה עם WordPress.com מושבתת באתרים שנמצאים בשלבי הכנה.

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
he_IL: מצטערים, כתובת URL זו של Pinterest לא זוהתה.

[ctx: Posts from May 2012 on Blog Title]
en: Posts from %1$s on %2$s
he_IL: פוסטים מאת %1$s ב-%2$s

[ctx: Posts about Category written by John and Bob]
en: Posts about %1$s written by %2$l
he_IL: פוסטים אודות %1$s שנכתבו על ידי %2$l

[ctx: Posts about Category on Blog Title]
en: Posts about %1$s on %2$s
he_IL: פוסטים אודות %1$s ב-%2$s

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
he_IL: קריאת כל הפוסטים מאת %1$s ב-%2$s

[ctx: Posts by Author Name | Blog Title on WordPress]
en: Posts by %1$s | %2$s
he_IL: פוסטים מאת %1$s | %2$s

[ctx: Site Title on WordPress]
en: %1$s on %2$s
he_IL: %1$s ב-%2$s

en: Sorry, you cannot view this resource.
he_IL: מצטערים, לא ניתן להציג משאב זה.

en: Problem downloading theme
he_IL: בעיה בהורדת ערכת עיצוב

en: Problem creating file for theme download
he_IL: בעיה ביצירת קובץ להורדת ערכת עיצוב

en: This theme does not exist
he_IL: ערכת העיצוב לא קיימת

en: Invalid SEO title format.
he_IL: תבנית לא תקפה של כותרת SEO.

en: Invalid SEO meta description value.
he_IL: ערך לא תקף במטא-תיאור של SEO.

en: SEO tools are not enabled for this site.
he_IL: כלי SEO לא הופעלו עבור אתר זה.

en: Cannot parse URL %s
he_IL: לא ניתן לזהות את כתובת ה-URL %s

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
he_IL: מנהל מערכת באתר זה מורשה לבטל 'מצב בטוח' ב-Jetpack.

en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
he_IL: Jetpack עבר ל'מצב בטוח'. מידע נוסף על <a href="%1$s">מצב בטוח</a>.

en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
he_IL: לא ברור לך מה צריך לעשות? <a href="%1$s">לרשותך פרטים נוספים על 'מצב בטוח' ב-Jetpack</a>

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
he_IL: התחלה חדשה ויצירת חיבור חדש

en: No. <a href="%1$s">%2$s</a> is a new and different website that's separate from 
    					<a href="%3$s">%4$s</a>. It requires  a new connection to WordPress.com for new stats and subscribers.
he_IL: לא. <a href="%1$s">%2$s</a> הוא אתר חדש ושונה. הוא אינו קשור ל- 
    					<a href="%3$s">%4$s</a>. השימוש כרוך בחיבור חדש אל WordPress.com כדי לקבל נתונים סטטיסטיים ומנויים חדשים.

en: Migrate Stats &amp; Subscribers
he_IL: העברת נתונים סטטיסטיים ומנויים

en: Yes. <a href="%1$s">%2$s</a> is replacing <a href="%3$s">%4$s</a>. I would like to
    					migrate my stats and subscribers from <a href="%3$s">%4$s</a> to <a href="%1$s">%2$s</a>.
he_IL: כן. <a href="%1$s">%2$s</a> יחליף את <a href="%3$s">%4$s</a>. ברצוני
    					להעביר את הנתונים הסטטיסטיים ואת המנויים שלי מ-<a href="%3$s">%4$s</a> ל-<a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Is %1$s the new home of %2$s?
he_IL: האם %1$s הוא הבית החדש של %2$s?

en: Fix Jetpack's Connection
he_IL: טיפול בבעיה בחיבור Jetpack

en: If this is a separate and new website, or the new home of <a href="%1$s">%2$s</a>, 
    					we recommend turning Safe Mode off, and re-establishing your connection to WordPress.com.
he_IL: אם מדובר באתר אינטרנט חדש ונפרד או שמדובר בבית החדש של <a href="%1$s">%2$s</a>, 
    					מומלץ לבטל 'מצב בטוח' וליצור מחדש את החיבור אל WordPress.com.

en: Confirm Safe Mode
he_IL: אישור 'מצב בטוח'

en: Is this website a temporary duplicate of <a href="%1$s">%2$s</a> for the purposes 
    					of testing, staging or development? If so, we recommend keeping it in Safe Mode.
he_IL: האם אתר אינטרנט זה הוא כפיל זמני של <a href="%1$s">%2$s</a> לצורך 
    					בדיקה, הכנה או פיתוח? אם כן, אנו ממליצים להשאיר אותו ב'מצב בטוח'.

en: Please confirm Safe Mode or fix the Jetpack connection. Select one of the options below or <a href="%1$s">learn 
    					more about Safe Mode</a>.
he_IL: נא לאשר 'מצב בטוח' או לטפל בחיבור של Jetpack. יש לבחור באחת מהאפשרויות הבאות או <a href="%1$s">לברר 
    					פרטים נוספים על 'מצב בטוח'</a>

en: Jetpack has been placed into <a href="%1$s">Safe mode</a> because we noticed this is an exact copy of <a href="%2$s">%3$s</a>.
he_IL: Jetpack הועבר ל<a href="%1$s">מצב בטוח</a> משום שהבחנו כי מדובר בעותק מדויק של <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: Try Again
he_IL: יש לנסות שוב

en: Something went wrong:
he_IL: משהו השתבש:

en: Jetpack Safe Mode
he_IL: 'מצב בטוח' ב-Jetpack

en: Would you like to use Jetpack on your local development site? You can do so thanks to <a href="%s">Jetpack's development mode</a>.
he_IL: האם ברצונך להשתמש ב-Jetpack באתר הפיתוח המקומי שלך? ניתן לעשות זאת הודות <a href="%s">למצב פיתוח ב-Jetpack</a>.

en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
he_IL: כתובת ה-URL שלך, כפי שהוגדרה, היא '%1$s' אולם בחיבור WordPress.com שלך היא רשומה באופן הבא: '%2$s'!

en: More Jetpack features our users love
he_IL: תכונות Jetpack נוספות שהמשתמשים שלנו אוהבים

en: Free WordPress apps to manage your site(s) from any device
he_IL: אפליקציות WordPress חינמיות יסייעו לך לנהל את אתרי האינטרנט שלך מכל מכשיר

en: Multiple security tools to give you peace of mind
he_IL: שפע של כליל האבטחה מעניקים לך שלוות נפש

en: Next feature
he_IL: התכונה הבאה

en: Jetpack Tour: Next Feature
he_IL: סיור ב-Jetpack: התכונה הבאה

en: Start quick tour
he_IL: התחלת הסיור המהיר

en: Start tour to Learn about the benefits you receive when you connect Jetpack to WordPress.com
he_IL: צאו לסיור כדי לקבל מידע נוסף על היתרונות הטמונים בחיבור Jetpack אל WordPress.com

en: More Features
he_IL: תכונות נוספות

en: WordPress Apps
he_IL: אפליקציות WordPress

en: Introducing our most affordable backups and security plan yet
he_IL: הכירו את חבילת הגיבוי והאבטחה הכדאית ביותר עד היום

en: The Personal Plan keeps your data, site, and hard work safe.
he_IL: חבילת Personal תשמור על הנתונים, האתר והעבודה הקשה שהשקעת.

en: Learn more...
he_IL: מידע נוסף...

en: Your site is on the Jetpack Personal plan
he_IL: האתר שלך כלול בחבילת Jetpack Professional

en: With this plan you are provided with spam-protection, daily backups (up to 30 days), and unlimited storage.
he_IL: עם חבילה זו אנו מספקים לך הגנה מדואר זבל, גיבוי יומי (עד 30 יום) ואחסון בלתי מוגבל.

en: Daily backup of all your site data with unlimited space and one-click restores (powered by VaultPress).
he_IL: גיבוי יומי של כל הנתונים באתר עם שטח בלתי מוגבל ושחזור בלחיצה אחת (באמצעות VaultPress).

en: Daily backup of all your site data with unlimited space, one-click restores, automated security scanning, and priority support (powered by VaultPress).
he_IL: גיבוי יומי של כל הנתונים באתר עם שטח בלתי מוגבל, שחזור בלחיצה אחת, סריקות אבטחה אוטומטיות ועדיפות בקבלת תמיכה (באמצעות VaultPress).

en: Backups & Security Scanning
he_IL: גיבויים וסריקות אבטחה

en: Real-time backup of all your site data with unlimited space, one-click restores, automated security scanning, one-click threat resolution, and priority support (powered by VaultPress).
he_IL: גיבוי בזמן אמת של כל הנתונים באתר עם שטח בלתי מוגבל, שחזור בלחיצה אחת, סריקות אבטחה אוטומטיות, טיפול באיומים בלחיצה אחת עדיפות בקבלת תמיכה (באמצעות VaultPress).

en: SEO Tools
he_IL: כלי SEO

en: Advanced SEO tools to help your site get found when people search for relevant content.
he_IL: כלי SEO המתקדמים יסייעו לאנשים למצוא את האתר שלך כאשר הם מחפשים תכנים רלוונטיים.

en: Need more? Running a business site?
he_IL: דרוש מידע נוסף? יש לך אתר עסקי?

en: If your site is important to you, consider protecting and improving it with some of our advanced features:
he_IL: אם האתר חשוב לך, מומלץ להגן עליו ולשפר אותו בעזרת כמה מהתכונות המתקדמות שאנו מציעים:

en: On-demand security scanning
he_IL: סריקות אבטחה לפי דרישה

en: Advanced SEO tools
he_IL: כלי SEO מתקדמים

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
he_IL: באפשרותך ליצור באופן אוטומטי שני קבצים של מפות אתרים שמפרטים את כתובות האתרים של פוסטים ועמודים באתר שלך.
    		הדבר מקל על מנועי חיפוש (כמו Google) לכלול את האתר שלך בתוצאות חיפוש רלוונטיות.

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
he_IL: ניתן לנהל ולעדכן אתר זה של WordPress.com ואתרים אחרים מלוח בקרה פשוט אחד ב-WordPress.com. אפשר לעדכן
    		תוספים, להגדיר להם עדכון אוטומטי ולהפעיל או להשבית אותם בכל אתר בפני עצמו, או באופן גורף בכתובת
    		wordpress.com/plugins. אפשר גם להשתמש בעורך הפוסטים החדש והידידותי לנייד ב-WordPress.com
    		וכן להציג ולהפעיל ערכות עיצוב מותקנות וליצור או לערוך תפריטי אתרים.

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
he_IL: באפשרותך להוסיף ולארגן תוכן שאינו מתאים בהכרח לפוסט או לעמוד נתונים סטטיסטיים בתור תיקי עבודות
    		או המלצות. ניתן לראות 	תוכן מותאם אישית בכתובות אתרים ספציפיות, או להוסיף אותו באמצעות פקודות מקרו.

en: Verify your site ownership with services like Google, Bing, Pinterest, and Yandex. This gives you access to
    		advanced features on these services and get verification badges.
he_IL: יש לאמת את הבעלות על האתר באמצעות שירותים כמו Google,‏ Bing ו-Pinterest. באופן זה מקבלים גישה אל
    		תכונות מתקדמות בשירותים אלה, וכמו כן מקבלים תגי אימות.

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
he_IL: אפשר לכתוב פוסטים ותגובות עם קישורים, רשימות וסגנונות אחרים באמצעות תווים רגילים
    		וסימני פיסוק. דרך מהירה וקלה לעצב טקסט ללא צורך ב-HTML או בקידוד.

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
he_IL: ניתן להציג למבקרים תוכן קשור מהאתר בתחתית הפוסטים. הדבר יעודד אותם
    		לגלוש בתוכן נוסף, לחקור את האתר שלך, ולהפוך לקוראים קבועים.

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
he_IL: Jetpack בודק את האתר שלך מדי חמש דקות, ואם הוא מזהה זמן השבתה תישלח אליך הודעת אימייל
    		המתריעה על הבעיה, כדי לתת לך אפשרות לפעול במהירות ולהחזיר את האתר שלך לפעולה.

en: Your users will be able to log in to your site with their WordPress.com account.
    		This includes two-factor authentication making it the safest login mechanism for your site.
he_IL: המשתמשים יוכלו להיכנס לאתר באמצעות חשבון WordPress.com שלהם.
    		זה כולל אימות דו-שלבי, שמהווה את מנגנון הכניסה הבטוח ביותר לאתר שלך.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
he_IL: הדרך הקלה ביותר להעלות סרטונים נטולי פרסומות וללא מותגים לאתר. מקבלים נתונים סטטיסטיים לגבי הפעלת הווידאו
    		ושיתופים, והנגן הוא קל וריספונסיבי.

en: Choose from a set of visibility options for sidebar widgets such as showing them only certain categories,
    		only on error pages, or only search results pages. You can also do the reverse and choose to hide them on certain pages.
he_IL: באפשרותך לבחור מתוך סט של אפשרויות ניראות לווידג'טים של סרגל צדי, כגון הצגת קטגוריות מסוימות בלבד,
    		רק בעמודי שגיאות, או רק בעמודי תוצאת חיפוש. כמו כן אפשר גם לעשות ההיפך, ולבחור להסתיר את הקטגוריות הללו בעמודים מסוימים.

en: A search to rule them all: search once, get results from everything! Omnisearch supports searching posts,
    		pages, comments, media, and plugins and plays nice with other plugins by letting other providers offer
    		results as well.
he_IL: חיפוש שישלוט בכולם: לחפש פעם אחת, ולקבל תוצאות מכל מקום! Omnisearch תומך בחיפוש בפוסטים,
    		עמודים, תגובות, מדיה ותוספים, ומתנהג יפה עם תוספים אחרים בכך שהוא מאפשר לספקים אחרים להציע
    		אף הם תוצאות.

en: Allow your readers to show their appreciation for your posts and other content. Likes show up
    		below each post and your readers will also be able to review their liked posts from WordPress.com.
he_IL: באפשרותך לאפשר לקוראים להביע את הערכתם לפוסטים שלך ולתוכן אחר. לייקים מוצגים
    		מתחת לכל פוסט, והקוראים שלך יוכלו גם לסקור את הפוסטים שלהם שקיבלו 'לייק' מ-WordPress.com.

en: When adding an image gallery, you will have the option to create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos,
    		including mosaic (default), square, and circular layouts.
he_IL: בעת הוספת גלריית תמונות, תהיה לך אפשרות ליצור פריסות פסיפס בסגנון של כתב-עת לתמונות שלך,
    		כולל פריסות בצורת פסיפס (ברירת מחדל), מרובעות ועגולות.

en: Your images are automatically optimized for different display resolutions to serve the best
    		possible image quality. We also cache and serve them from our fast, global network (CDN).
he_IL: התמונות שלך ממוטבות באופן אוטומטי לרזולוציות תצוגה שונות כדי להגיע
    		לאיכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. כמו כן אנו שומרים בזיכרון מטמון ומציגים אותן מהרשת העולמית המהירה שלנו (CDN).

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
he_IL: באפשרותך לפרסם פוסטים באתר שלך באמצעות כתיבה ושליחה של אימייל מכל לקוח אימייל במקום להשתמש בעורך הפוסטים.

en: Infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches
    		the bottom of the page. This helps you reader see more of your content.
he_IL: 'גלילה אינסופית' מושכת את הסט הבא של פוסטים באופן אוטומטי לצפייה, כאשר הקורא מתקרב
    		לתחתית העמוד. כך קל יותר לקורא לראות יותר תוכן.

en: Automatically optimize your site for mobile. Jetpack's mobile theme uses the header image,
    		background, and widgets from your current theme. Post format support means your photos and galleries
    		will also look fantastic.
he_IL: התאמה אוטומטית של האתר למכשירים ניידים. ערכת העיצוב לנייד של Jetpack משתמשת בתמונת הכותרת,
    		הרקע ווידג'טים מערכת העיצוב הנוכחית שלך. תמיכה בסוג פוסט משמעה שהתמונות והגלריות שלך
    		ייראו נהדר גם הן.

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
he_IL: ניתן להוסיף ל-CSS של ערכת העיצוב שלך או להחליף אותה, כולל סגנונות לנייד, LESS ו-SaSS.
    		כולל הדגשת תחביר בצבעים, הזחה אוטומטית ואימות מיידי של CSS.

en: Allow visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on
    		your site. Jetpack will match your site's color scheme automatically (but you can adjust that).
he_IL: כדאי לאפשר למבקרים להשתמש בחשבונות שלהם ב- WordPress.com, טוויטר או פייסבוק כשהם מגיבים על
    		האתר שלך. Jetpack יתאים את ערכת הצבעים של האתר שלך באופן אוטומטי (אך באפשרותך להתאים אותה).

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
he_IL: יצירת טופסי יצירת קשר פשוטים ללא קידוד כלשהו. יכולים להיות לך טפסים רבים, וכאשר
    		משתמש שולח טופס, המשוב יישלח אליך ישירות באימייל. אם Akismet פעיל, הטפסים הנשלחים
    		יעברו סינון אוטומטי לגילוי תגובות זבל.

en: Authorize applications and services to securely connect to your site. Developers can use WordPress.com's OAuth2
    		authentication system and WordPress.com REST API to manage and access your site's content.
he_IL: ניתן לתת הרשאה לאפליקציות ושירותים להתחבר באופן מאובטח לאתר שלך. מפתחים יכולים להשתמש במערכת האימות OAuth2 של WordPress.com
    		וב-WordPress.com REST API כדי לנהל את תוכן האתר שלך ולגשת אליו.

en: Most sites will come under attack from automated bots that attempt to log in for malicious purposes.
    		We protect you automatically from unauthorized access by using data from millions of sites.
he_IL: רוב האתרים יספגו התקפה של תוכנות bot אוטומטיות שמנסות להתחבר למטרות זדוניות.
    		אנו מגנים עליך באופן אוטומטי מגישה בלתי מורשית באמצעות שימוש בנתונים ממיליוני אתרים.

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
he_IL: וידג'ט בסרגל הצדי שלך מאפשר למבקרים להירשם לעדכונים באתר, וכך יקבלו אימייל
    		עם כל פרסום תוכן חדש שלך. המבקרים יכולים גם להירשם לתגובות על הפוסט כדי לעקוב אחר השיחה.

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
he_IL: ניתן להוסיף כמות כלשהי של וידג'טים מותאמים אישית באמצעות גרירה ושמיטה והתאמה אישית של כל אחד בהתאם לצרכיך,
    		כולל זרמים של טוויטר, תיבות לייק של פייסבוק, תמונות מותאמות אישית, Gravatar, גלריות פרושות, פוסטים אחרונים,
    		או סמלים מרשתות חברתיות.

en: The After the Deadline proofreading service improves your writing by using artificial intelligence to
    		find spelling and grammatical errors and offers smart suggestions.
he_IL: שירות ההגהה After the Deadline משפר את הכתיבה שלך באנגלית על ידי שימוש בבינה מלאכותית
    		כדי למצוא שגיאות ולהציע הצעות חכמות לתיקון.

en: Visitors can share your posts with Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google+, print,
    		and email. You can configure services to appear as icons, text, or both and some services like Twitter
    		have additional options.
he_IL: מבקרים יכולים לשתף את הפוסטים שלך בטוויטר, פייסבוק, Reddit,‏ Digg, ‏LinkedIn,‏ Google+‎, חומרים מודפסים
    		ואימייל. אפשר להגדיר שירותים שייראו כמו סמלים, טקסט או שניהם, ובשירותים מסוימים כמו טוויטר
    		יש אפשרויות נוספות.

en: %1$s is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
    		Jetpack combines the power of %1$s and the simplicity of WordPress to give you the ultimate
    		in math blogging platforms. Use $latex your latex code here$ or [latex]your latex code here[/latex]
    		to include  in your posts and comments. Enjoy all sorts of options and embrace your inner nerd.
he_IL: %1$s היא שפת סימון מתוחכמת לכתיבת משוואות מתמטיות מורכבות ונוסחאות.
    		Jetpack משלב את העוצמה של%1$s ואת הפשטות של WordPress כדי להעניק לך את
    		בפלטפורמות בלוגים במתמטיקה. שימוש ב$latex קוד latex שלך כאן$ או [latex]קוד latex שלך כאן[/latex]
    		כדי לכלול בפוסטים ובתגובות שלך. ניתן ליהנות מכל האפשרויות ולחבק את החנון הפנימי שבך.

en: You will receive instant notifications in your dashboard or your mobile device when somebody comments
    		on any of your sites. Reply directly wherever you are to keep the conversation going.
he_IL: יתקבלו הודעות מיידיות בלוח הבקרה או במכשיר הנייד שלך כשמישהו מגיב
    		באחד האתרים שלך. יש לענות ישירות מכל מקום שבו נמצאים, כדי לשמור את השיחה פעילה.

en: Automatically share and promote newly published posts to Facebook, Twitter, Tumblr, Google+, Path,
    		and LinkedIn. You can add connections for yourself or for all users on your site.
he_IL: אפשר לשתף ולקדם באופן אוטומטי פוסטים שפורסמו לאחרונה בפייסבוק, טוויטר, Tumblr,‏ Google+‎, ‏Path‏
    		ו-LinkedIn. אפשר להוסיף חשבונות מקושרים לעצמך או לכל המשתמשים באתר שלך.

en: Simple and concise statistics about your traffic. Jetpack collects data about pageviews, likes, comments,
    		locations, and top posts. View them in your dashboard or on WordPress.com.
he_IL: נתונים סטטיסטיים פשוטים ומתומצתים לגבי התעבורה שלך. Jetpack אוסף נתונים על צפיות בעמודים, לייקים, תגובות,
    		מיקומים ופוסטים מובילים. אפשר להציג אותם בלוח הבקרה או ב-WordPress.com.

en: Grab short and simple links to your posts and pages using the compact wp.me domain name. Perfect
    		for use on Twitter, Facebook, and in text messages where every character counts.
he_IL: מומלץ להשתמש בקישורים קצרים ופשוטים לפוסטים ולעמודים שלך באמצעות שם הדומיין compact wp.me. מושלם!
    		לשימוש בטוויטר, פייסבוק ובהודעות טקסט, שבהם כל תו חשוב.

en: Easily and safely embed media from YouTube, Facebook, Flickr, Vimeo, Instagram,
    		Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud, and more. Just enter the appropriate shortcode directly into the
    		editor and click “Publish.”
he_IL: כמו כן אפשר לשבץ בקלות ובצורה בטוחה מדיה מאתרי YouTube,‏ פייסבוק,‏ Flickr,‏ Vimeo, ‏Instagram,
    		מפות Google,‏ SlideShare,‏ Vine, ‏SoundCloud, ועוד. יש להזין את פקודת המקרו המתאימה ישירות אל עורך
    		.וללחוץ על "פרסום".

en: Enhance plain Gravatar images with information about a person (including a name,
    		bio, pictures, and contact info) when they leave a comment on one of your posts.
he_IL: ניתן לשפר תמונות פשוטות שלGravatar בעזרת מידע על אדם (כולל שם,
    		ביוגרפיה, תמונות ופרטי יצירת קשר) כשהוא משאיר תגובה באחד מהפוסטים שלך.

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
he_IL: אנו שומרים על גיבוי יומי או גיבוי בזמן אמת של האתר, כך שכאשר קורות טעויות או תאונות, שחזור אתר
    		שלך למיקום כלשהו אורך דקות ספורות בלבד. הקבצים באתר שלך נסרקים בקביעות כדי לגלות שינויים
    		חשודים או לא מורשים, שעלולים לסכן את האבטחה והנתונים שלך. במקרים רבים, באפשרותנו לתקן אותם
    		באופן אוטומטי (וניידע אותך לגבי זה). כשאיננו יכולים לעשות זאת, נספק לך תמיכה של מומחים.

en: Feature Info
he_IL: מידע על תכונות

en: Your site was successfully backed-up %s ago.
he_IL: האתר גובה בהצלחה לפני%s.

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
he_IL: VaultPress פעיל ויגבה את האתר שלך בקרוב.

en: You need to register for VaultPress.
he_IL: עליך להירשם ל-VaultPress.

note: translators: %1$s is a comma separated list of services, and %2$s is a single service name like Google, Bing, Pinterest, etc.
en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
he_IL: האתר ואמות באמצעות%1$s ו-%2$s.

note: translators: %s is a service name like Google, Bing, Pinterest, etc.
en: Your site is verified with %s.
he_IL: האתר מאומת באמצעות %s.

en: Site not verified with any service.
he_IL: האתר אינו מאומת באמצעות שום שירות.

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
he_IL: מקש Akismet לא תקף. כדאי לפנות לתמיכה.

en: Please activate Akismet.
he_IL: יש להפעיל את Akismet.

en: Please install Akismet.
he_IL: יש לבצע התקנה של Akismet.

en: The requested Jetpack module is not active.
he_IL: מודול Jetpack שביקשת אינו פעיל.

note: Translators: the plural variable is a comma-separated list. Example: dog, cat, bird.
en: Option not updated: %s. | Options not updated: %s.
he_IL[0]: האפשרות לא עודכנה: %s.
he_IL[1]: האפשרויות לא עודכנו: %s.

note: Translators: the first variable is a module option or slug, or setting. The second is the error message .
en: Extra info for %1$s: %2$s
he_IL: מידע נוסף עבור %1$s: %2$s

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
he_IL: אין אפשרות למחוק את הפוסט דרך כתובת אימייל. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Unable to regenerate the Post by Email address. Please try again later.
he_IL: אין אפשרות ליצור מחדש את הפוסט דרך כתובת אימייל. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Unable to create the Post by Email address. Please try again later.
he_IL: אין אפשרות ליצור את הפוסט דרך כתובת אימייל. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Missing options.
he_IL: חסרות אפשרויות.

en: The requested Jetpack module is inactive.
he_IL: מודול Jetpack שביקשת אינו פעיל.

note: Translators: the variable is a module name.
en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
he_IL[0]: הפעלת המודול %s נכשלה.
he_IL[1]: הפעלת המודולים %s נכשלה.

note: Translators: the variable is a module name.
en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
he_IL[0]: המודול %s הופעל.
he_IL[1]: המודולים %s הופעלו.

note: Translators: first variable is a list followed by the last item, which is the second variable. Example: dog, cat and bird.
en: %1$s and %2$s
he_IL: %1$s ו-%2$s

en: All modules activated.
he_IL: כל המודולים מופעלים.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
he_IL: לא ניתן היה להשבית את מודול Jetpack שביקשת.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
he_IL: מודול Jetpack שביקשת הושבת.

en: The requested Jetpack module was already inactive.
he_IL: מודול Jetpack שביקשת כבר היה לא פעיל.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
he_IL: לא ניתן היה להפעיל את מודול Jetpack שביקשת.

en: The requested Jetpack module was activated.
he_IL: מודול Jetpack שביקשת הופעל.

en: The requested Jetpack module was not found.
he_IL: מודול Jetpack שביקשת לא נמצא.

en: Plugin found.
he_IL: נמצא תוסף.

en: Plugin %s is not installed.
he_IL: התוסף %s אינו מותקן.

en: This site has no plugins.
he_IL: לאתר זה אין תוספים.

en: Unable to list plugins.
he_IL: אין אפשרות לפרט תוספים.

en: Could not check updates for plugins on this site.
he_IL: אי אפשר לבדוק עדכונים לתוספים באתר זה.

en: %s plugin need updating. | %s plugins need updating.
he_IL[0]: תוסף %s זקוק לעדכון.
he_IL[1]: התוספים %s זקוקים לעדכון.

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
he_IL: כל התוספים מעודכנים. כל הכבוד, אנחנו רוצים עוד!

en: %s must be a string.
he_IL: %s חייב להיות מחרוזת.

en: %s must be a Twitter username.
he_IL: %s חייב להיות שם משתמש בטוויטר.

en: %s is not a registered custom sharing service.
he_IL: %s אינו שירות שיתוף מותאם אישית רשום.

en: %s must be a string prefixed with 'custom-' and followed by a numeric ID.
he_IL: %s חייב להיות מחרוזת שלפניה מופיע 'cusom-' ואחריה זיהוי מספרי.

en: %s needs sharing name, url and icon.
he_IL: %s זקוק לשם שיתוף, כתובת אתר וסמל.

en: %s must be an array with sharing name, url and icon.
he_IL: %s חייב להיות מערך עם שם שיתוף, כתובת אתר וסמל.

en: Failed loading required dependency Sharing_Service.
he_IL: נכשלה טעינת התלות הדרושה Sharing_Service.

en: %s must be an array with visible and hidden items.
he_IL: %s חייב להיות מערך עם פריטים גלויים ונסתרים.

note: Translators: first variable is the name of a parameter passed to endpoint holding the role that will be checked, the second is a list of roles allowed to see stats. The parameter is checked against this list. holding the post type where Sharing will be displayed, the second is a list of post types w
en: %1$s must be %2$s.
he_IL: %1$s חייב להיות %2$s.

en: %s must be an alphanumeric string.
he_IL: %s חייב להיות מחרוזת אלפא-נומרית.

en: %s must be a list of valid modules
he_IL: %s חייב להיות רשימה של מודולים תקפים

en: %s must be an array
he_IL: %s חייב להיות מערך

en: %s not recognized
he_IL: %s לא מוכר

en: %s must be a positive integer.
he_IL: %s חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %s must be true, false, 0 or 1.
he_IL: %s חייב להיות true, ‏false, ‏0 או 1.

en: Version.
he_IL: גרסה.

en: Do not track.
he_IL: לא למעקב.

en: Remove Phrase from being ignored
he_IL: הסרת צירוף מילים מרשימה שיש להתעלם ממנה

en: Add Phrase to be ignored
he_IL: הוספת צירוף מילים שיש להתעלם ממנו

en: Proofread when a post or page is updated.
he_IL: הגהה כאשר פוסט או עמוד מתעדכנים.

en: Proofread when a post or page is first published.
he_IL: הגהה כאשר פוסט או עמוד מתפרסמים לראשונה.

en: Delete custom sharing service.
he_IL: מחיקת שירות שיתוף מותאם אישית.

en: Custom sharing services added by user.
he_IL: שירותי שיתוף מותאמים אישית שנוספו על ידי המשתמש.

en: Views where buttons are shown
he_IL: צפיות כאשר מוצגים כפתורים

en: Sharing Label
he_IL: תווית שיתוף

en: Button Style
he_IL: סגנון הכפתור

en: Enabled Services and those hidden behind a button
he_IL: שירותים פעילים ואלה שמוסתרים מאחורי כפתור

en: Protect global whitelist
he_IL: הגנה על רשימת היתרים כללית

en: Protect API key
he_IL: הגנה על מפתח API

en: Delete Post by Email address
he_IL: מחיקת פוסט לפי כתובת אימייל

en: Regenerate Post by Email address
he_IL: יצירה מחדש של פוסט לפי כתובת אימייל

en: Create Post by Email address
he_IL: יצירת פוסט לפי כתובת אימייל

en: Disabled
he_IL: לא מופעל

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Number of entries to show at most in Testimonial pages.
he_IL: מספר הרשומות המרבי שיוצג בעמודי המלצות.

en: Enable or disable Jetpack testimonial post type.
he_IL: הפעלה או השבתה של סוג תוכן של המלצת Jetpack.

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
he_IL: מספר רשומות המרבי שיוצג בעמודי תיקי עבודות.

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
he_IL: הפעלה או השבתה של סוג תוכן תיק העבודות של Jetpack.

en: Background color.
he_IL: צבע רקע.

en: Nothing to dismiss. This was not a new connection.
he_IL: אין מה לבטל. זו לא הייתה התחברות חדשה.

en: Jumpstart could not be dismissed.
he_IL: לא ניתן לבטל את זריקת המרץ.

en: Jumpstart dismissed.
he_IL: זריקת מרץ בוטלה.

en: Jumpstart failed activating this module: %s. | Jumpstart failed activating these modules: %s.
he_IL[0]: 'זריקת המרץ' נכשלה בהפעלת מודול זה: %s.
he_IL[1]: 'זריקת מרץ' נכשלה בהפעלת המודולים הבאים: %s.

en: Jumpstart done.
he_IL: בוצעה זריקת מרץ (Jumpstart).

en: Missing parameter "type".
he_IL: חסר פרמטר "סוג".

en: Invalid Parameter
he_IL: פרמטר לא תקף

en: Jetpack options reset.
he_IL: איפוס אפשרויות Jetpack.

en: The ID of this site does not exist.
he_IL: זיהוי האתר אינו קיים.

en: Site data correctly received.
he_IL: נתוני האתר התקבלו בהצלחה.

en: Failed fetching site data. Try again later.
he_IL: נכשלה השגת נתוני האתר. יש לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Was not able to unlink the user.  Please try again.
he_IL: אין אפשרות לבטל את קישור המשתמש. יש לנסות שנית.

en: The setting was not updated.
he_IL: ההגדרה לא עודכנה.

en: Setting updated.
he_IL: ההגדרה עודכנה.

en: Missing setting.
he_IL: הגדרה חסרה.

en: Unable to build the connect URL.  Please reload the page and try again.
he_IL: אין אפשרות לבנות את כתובת ה-URL להתחברות. יש לטעון מחדש את העמוד ולנסות שוב.

en: Was not able to disconnect the site.  Please try again.
he_IL: אין אפשרות לנתק את האתר. יש לנסות שנית.

en: Missing parameter "notice".
he_IL: "הודעת" פרמטר חסר.

en: Invalid parameter "notice".
he_IL: "הודעת" פרמטר לא תקף.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
he_IL: אין לך הרשאות משתמש מתאימות לביצוע פעולה זו.
    			יש לפנות אל מנהל האתר אם לדעתך זו טעות.

en: Update your browser to unlock Jetpack's full potential!
he_IL: יש לעדכן את הדפדפן כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של Jetpack!

en: You are using an unsupported browser version.
he_IL: גרסת הדפדפן שברשותך אינה נתמכת עוד.

en: Update WordPress to unlock Jetpack's full potential!
he_IL: יש לעדכן את WordPress כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של Jetpack!

en: You are using an outdated version of WordPress
he_IL: גרסת WordPress שברשותך מיושנת

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
he_IL: יש להפעיל את JavaScript כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של Jetpack!

en: You have JavaScript disabled
he_IL: JavaScript שלך מושבת

en: Error fetching static.html.
he_IL: לא ניתן לאחזר את static.html.

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Jetpack Happiness Engineer
he_IL: נציג תמיכה ל-Jetpack

en: Go to Jetpack.com/support
he_IL: מעבר אל Jetpack.com/support

en: Go to the WordPress.org support forums
he_IL: מעבר אל פורומי התמיכה של WordPress.org

en: Contact Jetpack support staff directly
he_IL: יצירת קשר ישירות עם צוות התמיכה של Jetpack

en: {{supportLink}}View our support page{{/supportLink}}{{hideOnMobile}},{{/hideOnMobile}} {{forumLink}}check the forums for answers{{/forumLink}}{{hideOnMobile}}, or{{/hideOnMobile}} {{contactLink}}contact us directly{{/contactLink}}{{hideOnMobile}}.{{/hideOnMobile}}
he_IL: {{supportLink}}הצגת עמוד התמיכה שלנו{{/supportLink}}{{hideOnMobile}},{{/hideOnMobile}} {{forumLink}}בדיקת תשובות בפורומים{{/forumLink}}{{hideOnMobile}}, או{{/hideOnMobile}} {{contactLink}}פנייה אלינו ישירות{{/contactLink}}{{hideOnMobile}}.{{/hideOnMobile}}

en: Follow Jetpack on Twitter
he_IL: מעקב אחר Jetpack בטוויטר

en: Like us on Facebook
he_IL: סימון 'לייק' בפייסבוק

en: {{hideOnMobile}}Enjoying Jetpack or have feedback?{{/hideOnMobile}} {{reviewLink}}Leave us a review{{/reviewLink}}{{hideOnMobile}},{{/hideOnMobile}} {{twitterLink}}follow us on Twitter{{/twitterLink}}{{hideOnMobile}}, and{{/hideOnMobile}} {{facebookLink}}like us on Facebook{{/facebookLink}}{{hideOnMobile}}.{{/hideOnMobile}}
he_IL: {{hideOnMobile}}יש לך רק מילים טובות על Jetpack, או שברצונך להשאיר משוב?{{/hideOnMobile}} {{reviewLink}}להשארת ביקורת{{/reviewLink}}{{hideOnMobile}},{{/hideOnMobile}} {{twitterLink}}אפשר לעקוב אחרינו בטוויטר{{/twitterLink}}{{hideOnMobile}}, וכמו כן{{/hideOnMobile}} {{facebookLink}}לעשות לנו 'לייק' בפייסבוק{{/facebookLink}}{{hideOnMobile}}.{{/hideOnMobile}}

[ctx: Navigation item.]
en: At a Glance
he_IL: מבט כללי

en: Search for a Jetpack feature.
he_IL: חיפוש אחר תכונה של Jetpack.

en: Upgrade Jetpack and our state-of-the-art security scanner will hunt out malicious files and report them immediately so that you're never unaware of what is happening on your website.
he_IL: באמצעות שדרוג של Jetpack סורק האבטחה המתקדם שלנו יאתר קבצים זדוניים וידווח עליהם מיידית, וכך יהיה באפשרותך להיות מודע תמיד למה שמתרחש באתר האינטרנט שלך.

en: You can see the information about security scanning in the "At a Glance" section.
he_IL: אפשר לראות את המידע על סריקות אבטחה במקטע 'מבט כללי'.

en: Configure your Security Scans
he_IL: הגדרת תצורה של סריקות אבטחה

en: This module has no configuration options
he_IL: במודול זה אין אפשרויות הגדרת תצורה

en: Let search engines and visitors know that you are serious about your websites integrity by upgrading Jetpack. Our anti-spam tools will eliminate comment spam, protect your SEO, and make it easier for visitors to stay in touch.
he_IL: שדרוג של Jetpack ימחיש למנועי חיפוש ולמבקרים את היחס הרציני מצדך ליושרה של אתרי האינטרנט שלך. הכלים שלנו למניעת תגובות זבל ימחקו תגובות זבל, יגנו על ה-SEO שלך, ויקלו על מבקרים לשמור על קשר.

en: Real-time offsite backups with automated restores deliver peace-of-mind, so you can focus on writing great content and increasing traffic while we protect every aspect of your investment. Upgrade today.
he_IL: גיבויים מחוץ לאתר בזמן אמת עם שחזורים אוטומטיים מאפשרים לך שלוות נפש, וכך אפשר להתמקד בכתיבת תוכן משובח והגדלת התעבורה, בזמן שאנו מגנים על כל היבט של ההשקעה שלך. לשדרג היום.

en: {{link}}Configure your %(module_slug)s Settings {{/link}}
he_IL: {{link}}הגדרת תצורה של%(module_slug)s ההגדרות שלך{{/link}}

en: Subscriber
he_IL: מנוי רשום לעדכונים

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
he_IL: עדכון גדול ל-iPhone/iPad זמין עכשיו

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
he_IL: אפליקציית WordPress ל-Android עברה 'מתיחת פנים' רצינית

en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
he_IL: המלצת שדרוג: VideoPress לחתונות

en: WordPress.com Likes are:
he_IL: הלייקים של WordPress.com הם:

en: Comments headline
he_IL: שורת כותרת של תגובות

en: A few catchy words to motivate your readers to comment.
he_IL: להכניס כמה מילים שיגרמו לקוראים שלכם להגיב.

en: Can readers subscribe to your posts, comments or both?
he_IL: האם הקוראים יכולים להירשם לעדכונים של פוסטים או תגובות שלך, או לשניהם?

en: Show a "follow blog" options in the comment form
he_IL: הצגת אפשרות 'עקוב אחר הבלוג' בטופס התגובה

en: Show a "follow comments" option in the comment form.
he_IL: הצגת אפשרות 'מעקב אחר תגובות'' בטופס התגובות.

en: Admin Bar
he_IL: סרגל ניהול

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar
he_IL: הצגה בסרגל הניהול של תרשים המציג 48 שעות של צפיות

en: Registered Users: Count the page views of registered users who are logged in
he_IL: משתמשים רשומים: ספירת הצפיות באתר של משתמשים רשומים ומחוברים

en: Report Visibility: Select the roles that will be able to view stats reports
he_IL: נראות הדוחות: בחירת התפקידים שיוכלו לצפות בדוחות הסטטיסטיקה

en: Receive Monitor Email Notifications
he_IL: קבלת הודעות ניטור באימייל

en: Emails will be sent to
he_IL: האימיילים יישלחו אל

en: {{a}}Edit{{/a}}
he_IL: {{a}}עריכה{{/a}}

en: Match By Email
he_IL: התאמה דרך אימייל

en: Show photo metadata (Exif) in carousel, when available
he_IL: הצגת מטא-נתונים של התמונה (Exif) בקרוסלה, כשהם זמינים

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Scroll infinitely (Shows 7 posts on each load)
he_IL: גלילה אינסופית (מציג 7 פוסטים בכל טעינה)

en: Track each infinite Scroll post load as a page view in Google Analytics
he_IL: מעקב אחר כל טעינת פוסט עם גלילה אינסופית כצפייה בעמוד ב-Google Analytics

en: Mobile Promos
he_IL: קדימונים לנייד

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme
he_IL: הצגת קדימון לאפליקציות לנייד של WordPress בכותרת התחתונה של ערכת העיצוב לנייד

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic
he_IL: הצגת כל תמונות הגלריה שלך בפסיפס מגניב

[ctx: verb]
en: Copy
he_IL: העתק

en: Copied!
he_IL: הועתק!

en: Highlight and copy the following text to your clipboard:
he_IL: יש לסמן ולהעתיק את הטקסט הבא ללוח שלך:

en: Regenerate address
he_IL: יצירת כתובת מחדש

en: Configure Portfolios
he_IL: הגדרת תיקי עבודות

en: Configure Testimonials
he_IL: הגדרת המלצות

en: Automatically proofread content when:
he_IL: תבוצע הגהה אוטומטית במקרים הבאים:

en: A post or page is first published
he_IL: פוסט או עמוד מתפרסמים לראשונה

en: A post or page is updated
he_IL: פוסט או עמוד מתעדכנים

en: Automatic Language Detection
he_IL: זיהוי שפה אוטומטי

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese and Spanish.
he_IL: בודק האיות תומך באנגלית, צרפתית, גרמנית, פורטוגזית וספרדית.

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules:
he_IL: אפשור הגהה לכללי הדקדוק והסגנון הבאים:

en: Clichés
he_IL: קלישאות

en: Add a phrase
he_IL: הוספת צירוף מילים

en: Use Markdown for comments
he_IL: שימוש ב-Markdown לתגובות

en: Search engines will find the sitemaps at these locations:
he_IL: מנועי חיפוש ימצאו את מפות האתרים במיקומים הבאים:

en: Sitemap: {{a}}%(url)s{{/a}}
he_IL: מפת אתר: {{a}}%(url)s{{/a}}

en: News Sitemap: {{a}}%(url)s{{/a}}
he_IL: מפת אתר חדשות: {{a}}%(url)s{{/a}}

en: Need Help?
he_IL: דרושה עזרה?

en: Send us Feedback
he_IL: שליחת משוב

en: Quickly enhance your site by activating Jetpack's recommended features.
he_IL: באפשרותך לשפר במהירות את האתר שלך באמצעות הפעלת התכונות המומלצות של Jetpack.

en: Activate Recommended Features
he_IL: הפעלת תכונות מומלצות

en: Jetpack's recommended features include:
he_IL: התכונות המומלצות של Jetpack כוללות:

en: Features can be activated or deactivated at any time.
he_IL: אפשר להפעיל או להשבית את התכונות בכל עת.

en: Skip the Jetpack Jumpstart process
he_IL: דילוג על תהליך זריקת המרץ של Jetpack

en: Skip this step
he_IL: דילוג על שלב זה

en: Cheatin' uh?
he_IL: מרמה, אה?

en: {{p}}Would you mind telling us why you did not complete the Jetpack connection in this {{a}}2 question survey{{/a}}?{{/p}}{{p}}A Jetpack connection is required for our free security and traffic features to work.{{/p}}
he_IL: {{p}}אכפת לך לספר לנו מדוע לא השלמת את ההתחברות ל-Jetpack {{a}}בסקר זה שבו 2 שאלות{{/a}}?{{/p}}{{p}}חיבור ל-Jetpack הוא חובה כדי שתכונות האבטחה והתעבורה החינמיות שלנו יעבדו.{{/p}}

en: Welcome to {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!
he_IL: ברוכים הבאים ל-{{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!

en: Your Jetpack is already connected.
he_IL: ה-Jetpack שלך כבר מחובר.

en: You're fueled up and ready to go, Jetpack is now active.
he_IL: הכול מוכן ומזומן, Jetpack פעיל כעת.

en: You're fueled up and ready to go.
he_IL: הכול מוכן ומזומן, אפשר לצאת לדרך.

en: You are currently running a development version of Jetpack.
he_IL: נראה שנעשה כאן שימוש בגרסת פיתוח של Jetpack.

en: Currently in {{a}}Development Mode{{/a}} via the jetpack_development_mode filter.{{br/}}Some features are disabled.
he_IL: כרגע {{a}}במצב פיתוח{{/a}} דרך המסנן jetpack_development_mode.{{br/}}חלק מהתכונות מושבתות.

en: Currently in {{a}}Development Mode{{/a}} via the JETPACK_DEV_DEBUG constant.{{br/}}Some features are disabled.
he_IL: כרגע {{a}}במצב פיתוח {{/a}} דרך הקבוע JETPACK_DEV_DEBUG.{{br/}}חלק מהתכונות מושבתות.

en: Currently in {{a}}Development Mode{{/a}} because your site URL lacks a dot (e.g. http://localhost).{{br/}}Some features are disabled.
he_IL: כרגע {{a}}במצב פיתוח{{/a}} כיוון שחסרה נקודה בכתובת ה-URL של האתר שלך (e.g. http://localhost).{{br/}}חלק מהתכונות מושבתות.

en: You, %(userName)s, are not connected to WordPress.com.
he_IL: אין לך, %(userName)s, חיבור ל-WordPress.com.

en: What would you like to see on your Jetpack Dashboard?
he_IL: מה היית רוצה לראות בלוח הבקרה של Jetpack?

en: Let us know!
he_IL: ספרו לנו!

en: Would you tell us why? Just {{a}}answering two simple questions{{/a}} would help us improve Jetpack.
he_IL: נשמח לדעת מדוע. נשמח לקבל {{a}}תשובות לשתי שאלות קצרות{{/a}} כדי שנדע כיצד לשפר את Jetpack.

en: Welcome to Jetpack
he_IL: ברוכים הבאים ל-Jetpack

en: Please connect to or create a WordPress.com account to start using Jetpack. This will enable powerful security, traffic, and customization services.
he_IL: כדי להתחיל להשתמש ב-Jetpack, יש להתחבר לחשבון WordPress.com או ליצור חשבון כזה. פעולה זו תאפשר שירותים מועילים של אבטחה, תעבורה והתאמה אישית.

en: Jetpack has many traffic and engagement tools to help you get more viewers to your site and keep them there.
he_IL: ל-Jetpack יש כלים של תעבורה ויצירת מעורבים בקרב הגולשים, שיסייעו למשוך צופים רבים יותר לאתר שלך ולשמור אותם שם.

[ctx: Header. Noun: Publicize is a module of Jetpack]
en: Publicize
he_IL: שיתוף אוטומטי

en: Sharing & Like Buttons
he_IL: כפתורי שיתוף ולייק

[ctx: Header. Noun: Related posts is a module of Jetpack.]
en: Related Posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Jetpack harnesses the power of WordPress.com to show you detailed insights about your visitors, what they’re reading, and where they’re coming from.
he_IL: Jetpack רותם לעזרתו את העוצמה שלWordPress.com כדי להציג בפניך תובנות מפורטות על המבקרים שלך, מה הם קוראים ומהיכן הם מגיעים.

en: Jetpack blocks malicious log in attempts, lets you know if your site goes down, and can automatically update your plugins, so you don’t have to worry.
he_IL: Jetpack חוסם נסיונות התחברות זדוניים, ומודיע לך אם האתר שלך קור, וכן יכול לעדכן באופן אוטומטי את התוספים שלך, כדי שלא תהיה לך סיבה לדאגה.

[ctx: Header. Noun: Protect is a module of Jetpack.]
en: Protect
he_IL: הגנה

en: Automatic site updates.
he_IL: עדכונים אוטומטיים של אתרים.

en: Never fall behind on a security release or waste time updating multiple sites.
he_IL: הודות לשירות זה, לעולם לא יחסר לך עדכון אבטחה ולא יהיה צורך לבזבז זמן על עדכון אתרים מרובים.

en: Lightning fast, optimized images
he_IL: טעינת תמונות ממוטבות במהירות שיא

en: Did we mention free, professional support?
he_IL: האם הזכרנו תמיכה מקצועית בחינם?

en: Join the millions of users who rely on Jetpack to enhance and secure their sites. We're passionate about WordPress and here to make your life easier.
he_IL: כדאי לך להצטרף אל מיליוני המשתמשים שמסתמכים על Jetpack לשיפור האתרים שלהם ולאבטחה שלהם. אנו נלהבים לגבי WordPress, ונמצאים כאן כדי להקל על חייך.

en: No account? Create one for free…
he_IL: אין לך חשבון? באפשרותך ליצור חשבון בחינם...

[ctx: Navigation item.]
en: Reset Options (dev versions only)
he_IL: אפשרויות איפוס (גרסאות מפתחים בלבד)

[ctx: Navigation item. Noun. Links to a debugger tool for Jetpack.]
en: Debug
he_IL: איתור באגים

en: Disconnect from WordPress.com
he_IL: התנתקות מ-WordPress.com

en: WordPress.com Terms of Service
he_IL: תנאי שימוש ב-WordPress.com

[ctx: Shorthand for Terms of Service.]
en: Terms
he_IL: תנאים

en: Automattic's Privacy Policy
he_IL: מדיניות הפרטיות של Automattic

[ctx: Shorthand for Privacy Policy.]
en: Privacy
he_IL: פרטיות

en: Saving…
he_IL: שומר...

en: Save Settings
he_IL: שמירת הגדרות

[ctx: Noun. Displayed to screen readers.]
en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Updates Needed
he_IL: נדרשים עדכונים

en: Unlink me from WordPress.com
he_IL: ביטול הקישור שלי אל WordPress.com

en: Link to WordPress.com
he_IL: קישור ל-WordPress.com

en: Do you really want to disconnect your site from WordPress.com?
he_IL: האם באמת ברצונך לנתק את האתר שלך מ-WordPress.com?

en: Week of %(date)s
he_IL: שבוע מתוך %(date)s

en: Views: %(numberOfViews)s
he_IL:  צפיות: %(numberOfViews)s

en: Click to view detailed stats.
he_IL: יש ללחוץ כדי להציג נתונים סטטיסטיים מפורטים.

en: Something happened while loading stats. Please try again later or {{a}}view your stats now on WordPress.com{{/a}}
he_IL: משהו קרה בעת טעינת הנתונים הסטטיסטיים. יש לנסות שוב מאוחר יותר או{{a}}להציג את הנתונים הסטטיסטיים שלך עכשיו ב-WordPress.com{{/a}}

en: Jetpack Stats Icon
he_IL: סמל נתונים סטטיסטיים של Jetpack

en: {{a}}Activate Site Stats{{/a}} to see detailed stats, likes, followers, subscribers, and more! {{a1}}Learn More{{/a1}}
he_IL: {{a}}יש להפעיל את הנתונים הסטטיסטיים של האתר{{/a}} כדי לראות נתונים סטטיסטיים מפורטים, לייקים, עוקבים, מנויים ועוד! {{a1}}מידע נוסף{{/a1}}

en: Activate Site Stats
he_IL: הפעלת נתונים סטטיסטיים של האתר

en: Days
he_IL: ימים

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: Months
he_IL: חודשים

note: translators: Referring to a number of page views
en: Views today
he_IL: צפיות היום

note: translators: Referring to a number of page views
en: Best overall day
he_IL: הטובות ביותר לאורך כל היום

en: %(number)s View | %(number)s Views
he_IL[0]: %(number)s צפייה
he_IL[1]: %(number)s צפיות

note: translators: Referring to a number of page views
en: All-time views
he_IL: צפיות מכל הזמנים

note: translators: Referring to a number of comments
en: All-time comments
he_IL: תגובות מכל הזמנים

en: {{button}}View Old Stats{{/button}}
he_IL: {{button}}הצגת סטטיסטיקות ישנות{{/button}}

en: Automated, comprehensive protection from threats and attacks.
he_IL: הגנה אוטומטית ומקיפה מפני איומים והתקפות.

en: State-of-the-art spam defense.
he_IL: הגנה חדשנית מפני תגובות זבל.

en: Automatically backup your entire site.
he_IL: גיבוי אוטומטי של האתר כולו.

en: Security Scanning
he_IL: סריקות אבטחה

en: Automatically scan your site for common threats and attacks.
he_IL: סריקה אוטומטית של האתר כדי לגלות איומים והתקפות נפוצים.

en: Keep those spammers away!
he_IL: להרחיק את מפיצי דואר הזבל!

en: Site Backups
he_IL: גיבויים של אתרים

en: Keep your site backed up!
he_IL: לשמור על הגיבוי של האתר שלך!

en: No Results Found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: Threats found!
he_IL: נמצאו איומים!

en: Set up
he_IL: הגדרה

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: ACTIVE
he_IL: פעיל

en: Hackers, botnets and spammers attack websites indiscriminately. Their goal is to attack everywhere and often. Our goal is to help you prepare by blocking these threats, and in worst-case-scenarios we'll be here to help you restore your site to its former glory.
he_IL: האקרים, בוטנטים ומפיצי דואר זבל תוקפים אתרי אינטרנט ללא הבחנה. המטרה שלהם היא לתקוף בכל מקום - ולעתים קרובות. המטרה שלנו היא לסייע לך להתכונן באמצעות חסימת איומים אלה, ובתרחישים הגרועים ביותר, נהיה שם כדי להחזיר את האתר שלך למצבו הקודם.

en: Your site is on the Free Jetpack Plan
he_IL: האתר שלך נמצא בתוכנית החינית של Free Jetpack

en: Your site is on the Jetpack Premium plan
he_IL: האתר שלך נמצא בתוכנית Jetpack Premium

en: Your site is on the Jetpack Professional plan
he_IL: האתר שלך נמצא בתוכנית של Jetpack Professional

en: Your site is on Development Mode
he_IL: האתר שלך נמצא במצב פיתוח

en: State-of-the-art spam defense powered by Akismet.
he_IL: הגנה חדשנית מבית Akismet נגד תגובות זבל.

en: View your spam stats
he_IL: הצגת נתונים סטטיסטיים של תגובות זבל

en: Configure Akismet
he_IL: הגדרת Akismet

en: View your security dashboard
he_IL: הצגת לוח הבקרה של האבטחה

en: Configure VaultPress
he_IL: הגדרת VaultPress

en: Surveys & Polls
he_IL: סקרים

en: Create a new poll
he_IL: יצירת סקר חדש

en: Real-time backups
he_IL: גיבויים בזמן אמת

en: One-click threat resolution
he_IL: פתרון לאיומים בלחיצה אחת

en: Advanced polls and ratings
he_IL: סקרים ודירוגים מתקדמים

en: Compare Plans
he_IL: השוואת תוכניות

en: Maximum grade security
he_IL: אבטחה ברמה מירבית

en: Lock out the bad guys
he_IL: להשאיר את הרעים בחוץ

en: Bulletproof spam filtering protects your brand, your readers, and improves SEO. Brute force login protection helps maintain peace of mind and keeps your backend safe from intruders.
he_IL: סינון איכותי במיוחד של תגובות זבל מגן על המותג והקוראים שלך ומשפר את ה-SEO. הגנה מפני נסיונות כניסה באמצעות ניחוש סיסמה מסייעת לשמור על שלוות נפשך, ושומרת עליך מפני פולשים.

en: Enjoy priority support
he_IL: באפשרותך ליהנות מעדיפות בקבלת תמיכה

en: Need help? A Happiness Engineer can answer questions about your site, your account or how to do about anything.
he_IL: דרושה עזרה? נציג תמיכה יענה לך על שאלות בנושא האתר, החשבון או כל פעולה אחרת שברצונך לעשות.

en: Connection Settings
he_IL: הגדרות חיבור

en: Manage your Jetpack connection.
he_IL: ניהול החיבור שלך ל-Jetpack.

en: The site is in Development Mode, so you can not connect to WordPress.com.
he_IL: אתר זה נמצא במצב פיתוח, לכן אין לך אפשרות להתחבר אל WordPress.com.

en: You are connected as
he_IL: התחברת בתור

en: Link your account to WordPress.com to get the most out of Jetpack.
he_IL: כדי להפיק את המירב מ-Jetpack, מומלץ לקשר את החשבון אל WordPress.com.

en: Your site must be accessible by search engines for this feature to work properly. You can change this in {{a}}Reading Settings{{/a}}.
he_IL: כדי שתכונה זו תפעל באופן תקין, האתר שלך חייב להיות נגיש למנועי חיפוש. אפשר לשנות זאת תחת{{a}}הגדרות קריאה{{/a}}.

en: View {{a}}All Stats{{/a}}
he_IL: הצגת {{a}}כל הנתונים הסטטיסטיים{{/a}}

en: View your {{a}}Email Followers{{/a}}
he_IL: הצגת {{a}}העוקבים שלך באימייל {{/a}}

en: Powerful WordPress.com features on every device.
he_IL: תכונות WordPress.com רבות עוצמה בכל מכשיר.

en: Manage all your sites from a single dashboard.
he_IL: לנהל את כל האתרים שלך מלוח בקרה יחיד.

en: Feel the performance
he_IL: להרגיש את הביצועים

en: All the WordPress apps are built for speed. You'll notice the difference in performance immediately, with near-instant page-loads and less waiting around.
he_IL: כל האפליקציות של WordPress מיועדות להיות מהירות. ניתן להבחין בהבדל בביצועים באופן מיידי, עם טעינות עמודים שמתרחשות כמעט מיידית, ופחות זמן המתנה באופן כללי.

en: Bulk and automatic updates
he_IL: עדכונים בצובר ועדכונים אוטומטיים

en: Most security flaws are found in outdated plugins. Use our Web and Desktop apps to turn on auto-updates or update plugins manually for all your websites in one convenient place.
he_IL: רוב הליקויים באבטחה נמצאים בתוספים מיושנים. מומלץ להשתמש באפליקציות האינטרנטיות והשולחניות שלנו כדי לפעיל עדכונים אוטומטיים או לעדכן תוספים באופן ידני לכל האתרים שלך, במקום נוח אחד.

en: Focus on your Writing
he_IL: להתמקד בכתיבה

en: Our new editor is lightning fast, optimized for writers and eliminates distractions, giving you the ability to focus on your work.
he_IL: העורך החדש שלנו מהיר במיוחד, מותאם באופן מיטבי לכותבים ומצמצם הסחות דעת, וכך מאפשר לך להתמקד בעבודה.

en: Try the New Editor
he_IL: התנסות בעורך החדש

en: Connect with your Visitors
he_IL: להתחבר למבקרים שלך

en: Monitor your visitors with advanced stats. Watch for trends, learn what content performs the best and understand your visitors from anywhere in the world.
he_IL: לנטר את המבקרים שלך באמצעות נתונים סטטיסטיים מתקדמים. לגלות מגמות, ללמוד לאיזה תוכן יש הביצועים הטובים ביותר, ולהבין את המבקרים שלך מכל מקום בעולם.

en: View Your Stats
he_IL: להציג את הנתונים הסטטיסטיים שלך

en: Connect with the Community
he_IL: להתחבר לקהילה

en: The WordPress apps all have impressively fast and full featured readers so you can catch up with your favorite sites and join the conversation anywhere, any time.
he_IL: בכל אפליקציות WordPress יש קוראים מהירים במיוחד ובעלי תכונות מלאות, כך שתוכל להתעדכן באתרים האהובים עליך ולהצטרף לשיחה בכל מקום, בכל עת.

en: Launch Reader
he_IL: השקת Reader

en: Inspiration strikes any time, anywhere.
he_IL: ההשראה תוקפת בכל עת ובכל מקום.

en: Get WordPress apps for any screen.
he_IL: באפשרותך לקבל אפליקציות של WordPress לכל מסך.

en: In Your Pocket
he_IL: בכיס שלך

en: Publish content, track stats, moderate comments and so much more from anywhere in the world. Our mobile apps are open source, free and available to you on Apple or Android devices.
he_IL: לפרסם תוכן, לעקוב אחר נתונים סטטיסטיים, לאשר תגובות ועוד הרבה יותר מכל מקום בעולם. האפליקציות שלנו לנייד הן במקור פתוח, חינמיות וזמינות לך במכשירי Apple או Android.

en: WordPress.com in the App Store
he_IL: WordPress.com ב-App Store

en: WordPress.com in Google Play
he_IL: WordPress.com ב-Google Play

en: On Your Desktop
he_IL: בשולחן העבודה שלך

en: A desktop app that gives WordPress a permanent home on your computer. Not to mention the distraction free environment you get writing outside of a web browser.
he_IL: אפליקציה שולחנית שמעניקה ל-WordPress בית קבוע במחשב שלך. שלא להזכיר את הסביבה נטולת ההפרעות שמקבלים כשכותבים מחוץ לדפדפן אינטרנט.

en: Site Verification Tools
he_IL: כלי אימות אתרים

en: Site Verification Tools are active. Ensure your site is verified with Google, Bing, and Pinterest for more accurate indexing and ranking. {{a}}Verify now{{/a}}
he_IL: כלי אימות אתרים פעילים. יש לוודא שהאתר שלך מאומת באמצעות Google,‏ Bing ו-Pinterest לקבלת מיפתוח ודירוג מדויקים יותר. {{a}}אימות עכשיו{{/a}}

en: {{a}}Activate Site Verification{{/a}} to verify your site and increase ranking with Google, Bing, and Pinterest.
he_IL: {{a}}הפעלת אימות אתר{{/a}} כדי לאמת את האתר ולהגביר את הדירוג עם Google,‏ Bing ו-Pinterest.

en: Malware Scanning
he_IL: סריקות לאיתור תוכנות זדוניות

en: Threats found
he_IL: נמצאו איומים

en: Uh oh, %(number)s threat found. | Uh oh, %(number)s threats found.
he_IL[0]: אוי ואבוי, %(number)s נמצא איום.
he_IL[1]: אוי ואבוי, %(number)s נמצאו איומים.

en: {{a}}View details at VaultPress.com{{/a}}
he_IL: {{a}}הצגת פרטים ב-VaultPress.com{{/a}}

en: {{a}}Contact Support{{/a}}
he_IL: {{a}}יצירת קשר עם התמיכה{{/a}}

en: No threats found, you're good to go!
he_IL: לא נמצאו איומים, אפשר להתחיל לעבוד!

en: For automated, comprehensive scanning of security threats, please {{a}}install and activate{{/a}} VaultPress.
he_IL: לסריקה אוטומטית ומקיפה של איומי אבטחה, יש{{a}}להתקין ולהפעיל את {{/a}} VaultPress.

en: For automated, comprehensive scanning of security threats, please {{a}}upgrade your account{{/a}}.
he_IL: לסריקה אוטומטית ומקיפה של איומי אבטחה, יש{{a}}לשדרג את החשבון{{/a}}.

en: Jetpack is actively blocking malicious login attempts. Data will display here soon!
he_IL: Jetpack חוסם באופן פעיל נסיונות כניסה זדוניים. בקרוב יוצגו כאן נתונים!

en: Total malicious attacks blocked on your site.
he_IL: סה"כ התקפות זדוניות שנחסמו באתר שלך.

en: {{a}}Activate Protect{{/a}} to keep your site protected from malicious login attempts.
he_IL: {{a}}יש להפעיל את Protect{{/a}} כדי לשמור את האתר שלך מוגן מפני נסיונות כניסה זדוניים.

en: Plugin Updates
he_IL: עדכוני תוספים

en: %(number)s plugin | %(number)s plugins
he_IL[0]: %(number)s תוסף
he_IL[1]: %(number)s תוספים

en: Needs updating.  | Need updating.
he_IL[0]: זקוק לעדכון.
he_IL[1]: זקוקים לעדכון.

en: {{a}}Turn on plugin auto updates{{/a}}
he_IL: {{a}}הפעלת עדכונים אוטומטיים של תוספים{{/a}}

en: {{a}}Activate Manage and turn on auto updates{{/a}}
he_IL: {{a}}הפעלתManage והפעלת עדכונים אוטומטיים{{/a}}

en: All plugins are up-to-date. Awesome work!
he_IL: כל התוספים מעודכנים. עבודה נהדרת!

en: {{a}}Activate Manage{{/a}} to turn on auto updates and manage your plugins from WordPress.com.
he_IL: {{a}}יש להפעיל את Manage{{/a}} כדי להפעיל עדכונים אוטומטיים ולנהל את התוספים שלך ב-WordPress.com.

en: Image Performance %(photon)s
he_IL: ביצועי תמונות%(photon)s

en: {{a}}Activate Photon{{/a}} to enhance the performance and speed of your images.
he_IL: {{a}}הפעלתPhoton{{/a}} לשיפור הביצועים והמהירות של התמונות שלך.

en: Downtime Monitoring
he_IL: ניטור זמן השבתה

en: {{a}}Activate Monitor{{/a}} to receive notifications if your site goes down.
he_IL: {{a}}יש להפעיל מוניטור{{/a}} כדי לקבל הודעות אם האתר שלך קורס.

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Manage security on WordPress.com
he_IL: ניהול אבטחה ב-WordPress.com

en: Performance
he_IL: ביצועים

en: Backups
he_IL: גיבויים

en: {{a}}View backup details{{/a}}.
he_IL: {{a}}הצגת פרטי גיבוי{{/a}}.

en: To automatically back up your entire site, please {{a}}install and activate{{/a}} VaultPress.
he_IL: כדי לגבות את האתר שלך כולו באופן אוטומטי, יש {{a}}להתקין ולהפעיל את{{/a}} VaultPress.

en: To automatically back up your entire site, please {{a}}upgrade!{{/a}}.
he_IL: כדי לגבות את האתר שלך כולו באופן אוטומטי, יש {{a}}לשדרג!{{/a}}.

en: Unavailable in Dev Mode.
he_IL: לא זמינה במצב פיתוח.

en: Spam Protection
he_IL: הגנה מפני תגובות זבל

en: Loading…
he_IL: טוען…

en: For state-of-the-art spam defense, please {{a}}install Akismet{{/a}}.
he_IL: להגנה חדשנית מפני תגובות זבל, יש {{a}}להתקין את Akismet{{/a}}.

en: For state-of-the-art spam defense, please {{a}}activate Akismet{{/a}}.
he_IL: להגנה חדשנית מפני תגובות זבל, {{a}}יש להפעיל את Akismet{{/a}}.

en: Invalid Key
he_IL: מפתח לא תקף

en: Whoops! Your Akismet key is missing or invalid. {{akismetSettings}}Go to Akismet settings to fix{{/akismetSettings}}.
he_IL: אוווופס! מפתח Akismet שלך חסר או לא תקף. {{akismetSettings}}יש לעבור אל הגדרות Akismet כדי לתקן אותו.{{/akismetSettings}}.

[ctx: Example: "412 Spam comments blocked"]
en: Spam comments blocked.
he_IL: תגובות זבל נחסמו.

en: Unavailable in Dev Mode
he_IL: לא זמין במצב פיתוח

en: Holiday Snow
he_IL: שלג בתקופת החגים

en: Show falling snow in the holiday period.
he_IL: הצג שלג יורד בתקופת החגים.

en: Show falling snow on my blog from Dec 1st until Jan 4th.
he_IL: הצג שלג יורד בבלוג שלי החל מ-1 בדצמבר עד 4 בינואר.

en: Activating recommended features…
he_IL: מפעיל תכונות מומלצות...

en: Recommended features active.
he_IL: התכונות המומלצות פעילות.

en: Activating %(slug)s…
he_IL: מפעיל את%(slug)s…

en: %(slug)s has been activated.
he_IL: %(slug)s הופעל.

en: %(slug)s failed to activate. %(error)s
he_IL: נכשלה ההפעלה של %(slug)s. %(error)s

en: Deactivating %(slug)s…
he_IL: משבית את%(slug)s…

en: %(slug)s has been deactivated.
he_IL: %(slug)s הושבת.

en: Updating %(slug)s settings…
he_IL: מעדכן%(slug)s הגדרות…

en: Updated %(slug)s settings.
he_IL: עודכנו%(slug)s הגדרות.

en: Error updating %(slug)s settings. %(error)s
he_IL: שגיאה בעדכון%(slug)s הגדרות. %(error)s

en: Updating %(slug)s address…
he_IL: מעדכן%(slug)s כתובת…

en: Regenerated %(slug)s address .
he_IL: נוצרה%(slug)s כתובת.

en: Resetting Jetpack options…
he_IL: מאפס אפשרויות Jetpack...

en: Options reset.
he_IL: איפוס אפשרויות.

en: Options failed to reset.
he_IL: איפוס האפשרויות נכשל.

en: There was an error disconnecting Jetpack. Error: %(error)s
he_IL: אירעה שגיאה במהלך התנתקות מ-Jetpack. שגיאה: %(error)s

en: Unlinking from WordPress.com
he_IL: ביטול הקישור אל WordPress.com

en: Unlinked from WordPress.com.
he_IL: ביטול הקישור אל WordPress.com.

en: Error unlinking from WordPress.com. %(error)s
he_IL: שגיאה בביטול הקישור אל WordPress.com. %(error)s

[ctx: Navigation item.]
en: At A Glance
he_IL: מבט כללי

en: At A Glance
he_IL: מבט כללי

[ctx: Navigation item.]
en: Apps
he_IL: אפליקציות

[ctx: Navigation item.]
en: Plans
he_IL: תוכניות

[ctx: Navigation item.]
en: General
he_IL: כללי

[ctx: Navigation item.]
en: Engagement
he_IL: מעורבות

[ctx: Navigation item.]
en: Security
he_IL: אבטחה

[ctx: Navigation item.]
en: Appearance
he_IL: מראה

[ctx: Navigation item.]
en: Writing
he_IL: כותב

en: Back to Plan Setup
he_IL: הגדרת חזרה לתוכנית

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
he_IL: Google מחייבת עכשיו מפתח API כדי להשתמש במפות שלהם באתרים. <a href="%s">לקבלת הנחיות להשגת מפתח,</a> יש לעיין בתיעוד שלנו.

en: Google Maps API Key
he_IL: מפתח API למפות Google

note: translators: %s is a Dailymotion user name
en: Uploaded by %s
he_IL: הועלה על ידי %s

en: Full Sync Queue lag: %1$s
he_IL: השהיית תור סנכרון מלא: %1$s

en: Full Sync Queue size: %1$s
he_IL: גודל תור סנכרון מלא: %1$s

en: Sync Queue lag: %1$s
he_IL: השהיית תור סנכרון: %1$s

en: Sync Queue size: %1$s
he_IL: גודל תור סנכרון: %1$s

en: Jetpack Sync Full Status: `%1$s`
he_IL: מצב סנכרון מלא של Jetpack: `%1$s`

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
he_IL: כללי

en: Widget ID
he_IL: זיהוי הווידג'ט

en: Profile
he_IL: פרופיל אישי

en: Widget Type:
he_IL: סוג וידג'ט:

en: Height (px; at least 200):
he_IL: גובה (בפיקסלים; לפחות 200):

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
he_IL: רוחב מקסימלי (בפיקסלים; 220 עד 1200):

[ctx: Noun]
en: Format:
he_IL: פורמט:

en: An error has been encountered.
he_IL: אירעה שגיאה.

en: The video has been imported as Attachment ID %d
he_IL: הסרטון יובא כזיהוי קובץ מצורף%d

en: Invalid image URL
he_IL: כתובת URL של התמונה לא תקפה

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
he_IL: לא הצלחנו למצוא את החשבון שלך. אם כבר יש לך חשבון, יש לוודא שהתחברת אל WordPress.com.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
he_IL: כדי לגשת לאתר זה דרוש חשבון WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור למטה כדי להתחבר או ליצור חשבון WordPress.com בחינם.

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
he_IL: כבר יש לך חשבון באתר. יש <a href="%1$s">להיכנס</a> עם שם המשתמש והסיסמה שלך ואז להתחבר אל WordPress.com.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
he_IL: כדי לגשת לאתר זה דרוש אימות דו-שלבי. יש להיכנס אל <a href="%1$s" target="_blank">הגדרות האבטחה</a> שלך כדי להגדיר <a href="%2$s" target="_blank">אימות דו-שלבי</a> לחשבון.

en: Log in with username and password
he_IL: התחברות באמצעות שם משתמש וסיסמה

en: Or
he_IL: או

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
he_IL: באפשרותך עכשיו לחסוך זמן שמוקד להתחברות באמצעות חיבור חשבון WordPress.com שלך אל %s.

en: Log in as a different WordPress.com user
he_IL: התחברות כמשתמש WordPress.com אחר

en: Log in as <span>%s</span>
he_IL: התחברות כ- <span>%s</span>

en: No location or theme ID provided in the untappd-menu shortcode.
he_IL: לא סופק מיקום או זיהוי ערכת עיצוב בפקודת המקרו בתפריט שלא הוקש.

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
he_IL: חובה לציין זיהוי ציר זמן בטוויטר או שם משתמש.

[ctx: recipe]
en: Directions
he_IL: הנחיות

[ctx: recipe]
en: Ingredients
he_IL: מרכיבים

[ctx: recipe]
en: Print
he_IL: הדפס

[ctx: recipe]
en: Difficulty
he_IL: קושי

[ctx: recipe]
en: Time
he_IL: זמן

[ctx: recipe]
en: Servings
he_IL: מנות

en: Click to share on WhatsApp
he_IL: לחיצה לשיתוף ב-WhatsApp

en: Click to share on Telegram
he_IL: לחיצה לשיתוף ב-Telegram

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
he_IL: יש לסמן את התיבה למעלה כדי לתעד כל סט חדש של פוסטים שייטען דרך גלילה אינסופית כתצוגת עמוד ב-Google Analytics.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
he_IL: יש לסמן כדי לטעון פוסטים בעת הגלילה. יש לבטל את הסימון כדי להציג כפתור ניתן ללחיצה לטעינת פוסטים

en: Infinite Scroll Behavior
he_IL: התנהגות גלילה אינסופית

en: Testimonial Archive Content
he_IL: תוכן ארכיון המלצות

en: Testimonial Archive Title
he_IL: כותרת ארכיון המלצות

en: Portfolio Archive Featured Image
he_IL: תמונה מרכזית של ארכיון תיקי עבודות

en: Portfolio Archive Content
he_IL: תוכן ארכיון תיקי עבודות

en: Portfolio Archive Title
he_IL: כותרת ארכיון תיקי עבודות

en: This user is linked and ready to fly with Jetpack.
he_IL: משתמש זה מקושר ומוכן לעוף עם Jetpack.

en: Checking
he_IL: בודק

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
he_IL: לקבלת עזרה נוספת, יש לנסות את <a href="%1$s">מאתר בעיות החיבור</a> או<a href="%2$s" target="_blank">את העצות לפתרון בעיות</a> שלנו.

en: Try again
he_IL: לנסות שוב

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
he_IL: Jetpack יבדוק מחדש את תמיכת HTTPS פעם ביום, אך אפשר ללחוץ כאן כדי לנסות שוב באופן מיידי:

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
he_IL: האתר שלך לא הצליח להתחבר אל WordPress.com דרך HTTPS. הבעיה עשויה לנבוע בשל מספר סיבות, כולל אישורי SSL לא תקינים, ספריות SSL חסרות או בעלות תצורה פגומה, או בעיות ברשת.

en: Outbound HTTPS not working
he_IL: HTTPS יוצא לא פועל

en: Response was not OK:
he_IL: התשובה לא הייתה OK (אישור):

en: WordPress reports no SSL support
he_IL: WordPress מדווח שאין תמיכה של SSL

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
he_IL: JETPACK_CLIENT__HTTPS מוגדר ל-NEVER (לעולם לא)

en: Learn more about Jetpack Manage on Jetpack.com
he_IL: מידע נוסף על Jetpack Manage ב-Jetpack.com

en: Activate Jetpack Manage
he_IL: הפעלת Jetpack Manage

en: Manage multiple Jetpack enabled sites from one single dashboard at wordpress.com. Allows all existing, connected Administrators to modify your site.
he_IL: ניתן לנהל אתרים מרובים המותאמים ל-Jetpack מלוח בקרה יחיד ב-WordPress.com. מאפשר למנהלי מערכת קיימים ומחוברים לשנות את האתר שלך.

en: Jetpack Centralized Site Management
he_IL: ניהול אתרים מרכזי של Jetpack

en: Learn about the benefits you receive when you connect Jetpack to WordPress.com
he_IL: מידע נוסף על היתרונות הטמונים בחיבור Jetpack אל WordPress.com

en: Dismiss this notice
he_IL: התעלמות מהודעה זו

en: View Advanced Debug Results
he_IL: הצגת תוצאות איתור באגים מתקדמות

en: Your site did not get a response from our debugging service in the expected timeframe. If you are not experiencing other issues, this could be due to a slow connection between your site and our server.
he_IL: האתר שלך לא קיבל תגובה משירות איתור הבאגים שלנו במסגרת הזמן הצפויה. אם אינך חווה בעיות אחרות, יתכן שהבעיה נובעת מחיבור איטי בין האתר שלך לשרת שלנו.

en: Manage Plugins
he_IL: ניהול תוספים

en: Jetpack is not active on this site.
he_IL: Jetpack לא פעיל באתר זה.

en: Jetpack is supported by some of the most technical and passionate people in the community. They're located around the globe and ready to help you.
he_IL: Jetpack נתמך על ידי כמה מהאנשים המסורים והטכניים ביותר בקהילה. הם מפוזרים בכל קצוות תבל ומוכנים לעזור.

en: Jetpack utilizes the state-of-the-art WordPress.com content delivery network to load your gorgeous imagery super fast. Optimized for any device, and its completely free.
he_IL: Jetpack משתמש ברשת המתקדמת של WordPress.com לשליחת תוכן כדי לטעון את התמונות המדהימות שלך במהירות שיא. השירות מותאם לכל מכשיר, וניתן בחינם לגמרי.

en: Stress less. Monitor will send you real-time alerts if your site ever goes down.
he_IL: פחות לחץ. המעקב ישלח לך התראות בזמן אמת אם האתר שלך קורס.

en: Live site monitoring.
he_IL: מעקב אחר אתר בזמן אמת.

en: Gain peace of mind with Protect, the tool that has blocked billions of login attacks across millions of sites.
he_IL: לזכות בשלוות נפש עם Protect, הכלי שחסם מיליארדים של התקפות כניסה במיליוני אתרים.

en: Block site attacks.
he_IL: חסימת התקפות על אתר.

en: Site security and peace of mind
he_IL: אבטחת האתר וראש שקט

en: Track your growth
he_IL: מעקב צמיחה

en: Keep visitors engaged by giving them more to share and read with Related Posts.
he_IL: הצגת פוסטים קשורים כדי לתת למבקרים יותר תוכן לשיתוף ולקריאה ובכך לשמור על רמת עניין גבוהה.

en: Increase page views.
he_IL: הגדלת כמות צפיות בעמוד.

en: Give visitors the tools to share and subscribe to your content.
he_IL: להעניק למבקרים את הכלים לשתף את התוכן שלך ולהירשם לעדכונים לגביו.

en: Build a community.
he_IL: בניית קהילה.

en: Use Publicize to automatically share your posts with friends, followers, and the world.
he_IL: שימוש באפשרות 'שיתוף אוטומטי' כדי לשתף אוטומטית את הפוסטים שלך עם חברים, עוקבים וכל העולם.

en: Automated social marketing.
he_IL: שיווק אוטומטי ברשתות חברתיות.

en: Drive more traffic to your site
he_IL: משיכת יותר תעבורה לאתר שלך

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
he_IL: אין פוסטים להצגה. <a href="%s" target="_blank">רוצה להגדיל נפח תעבורה?</a>

[ctx: Example: the user is viewing a custom post type archive.]
en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

[ctx: a label in the list of custom post type archive pages]
note: translators: %s is a plural name of the custom post type, i.e. testimonials
en: Archive of %s
he_IL: ארכיון של %s

[ctx: a heading for a list of custom post archive pages]
en: Archive page:
he_IL: עמוד ארכיון:

[ctx: a heading for a list of custom post types]
en: Single post:
he_IL: פוסט יחיד:

en: Invalid Video GUID!
he_IL: GUID לא תקף של סרטון וידאו!

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
he_IL: שימוש בנגן Flash מדור קודם (לא מומלץ)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
he_IL: שימוש במקודדים מסוג קוד פתוח בלבד (עלול להשפיע לרעה על הביצועים)

en: Loop video playback
he_IL: הפעלת וידאו מחדש ללא הפסקה

en: Autoplay video on page load
he_IL: הפעלת וידאו אוטומטית בטעינת הדף

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
he_IL: קישור כותרת הסרטון לכתובת ה-URL שלו ב-VideoPress.com

en: High definition on by default
he_IL: הפרדה גבוהה כברירת מחדל

en: seconds
he_IL: שניות

note: Translators: example of usage of this is "Start Video After 10 seconds"
en: Start Video After
he_IL: הפעלת וידאו אחרי

en: pixels
he_IL: פיקסלים

en: Video Width
he_IL: רוחב וידאו

en: Video ID
he_IL: זיהוי וידאו

en: VideoPress Shortcode
he_IL: פקודת מקרו ל-VideoPress

en: <em>Generated</em> by <a href="%s" target="_blank">Jetpack for WordPress</a>
he_IL: <em>נוצר</em> על ידי <a href="%s" target="_blank">Jetpack עבור WordPress</a>

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%s" target="_blank">Google</a> or <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.
he_IL: זוהי מפת אתר מסוג XML שנוצרה על ידי <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, והיא משמשת מנועי חיפוש כגון <a href="%s" target="_blank">Google</a> או <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.

en: Fill out my Wufoo form!
he_IL: מילוי טופס ה-Wufoo שלי!

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more</a> about these options.
he_IL: <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a> על אפשרויות אלו.

en: There was an issue connecting your Jetpack. Please click "Connect to WordPress.com" again.
he_IL: אירעה בעיה בחיבור Jetpack עבורך. יש ללחוץ שוב על 'התחברות ל-WordPress.com'.

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
he_IL: הייתה לנו בעיה בחיבור Jetpack; יש לכבות ולהפעיל מחדש את תוסף Jetpack ואז להתחבר שוב.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
he_IL: בלוג WordPress צריך להישאר מחובר בזמן אישור Jetpack.

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
he_IL: לחלק מערכות העיצוב והתוספים יש <a href="%1$s" target="_blank">התנגשויות ידועות</a> עם Jetpack – ניתן לעיין ב<a href="%2$s" target="_blank">רשימה</a>. (אפשר גם לעיין ב<a href="%3$s" target="_blank">עמודי התמיכה של Jetpack</a> או ב<a href="%4$s" target="_blank">פורום התמיכה של Jetpack</a> כדי לבדוק אם אנשים אחרים נתקלו בבעיה הזו ופתרו אותה).

en: Enable Backups
he_IL: הפעלת גיבויים

en: Great job! Now let's make sure your hard work is never lost, backup everything with VaultPress.
he_IL: כל הכבוד! עכשיו נותר רק לוודא שהעבודה הקשה שלך לא תלך לאיבוד לעולם - VaultPress יגבה הכול עבורך.

en: Automate Spam Blocking
he_IL: חסימת תגובות זבל אוטומטית

en: Spam affects your site's legitimacy, protect your site with Akismet.
he_IL: תגובות זבל משפיעות על הלגיטימיות של האתר שלך. Akismet יגן על האתר שלך.

en: Enable VaultPress Backups
he_IL: הפעלת גיבויים של VaultPress

en: Backups are recommended to protect your site before you make any changes.
he_IL: מומלץ לבצע גיבויים כדי להגן על האתר שלך לפני ביצוע שינויים.

en: Images
he_IL: תמונות

en: Create <a href="%s" title="Go to Users → All Users">additional Administrators</a> to change primary user.
he_IL: יצירת <a href="%s" title="יש לעבור אל 'משתמשים' → 'כל המשתמשים'">מנהלי מערכת נוספים</a> לשינוי המשתמש הראשי.

en: An error occurred while downloading blog information
he_IL: אירעה שגיאה בעת הורדת פרטי הבלוג

en: Views
he_IL: תצוגות מיוחדות

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
he_IL: סידור פוסטים ועמודים מובילים לפי:

en: We have apps for <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) and Android</a>!
he_IL: יש לנו אפליקציות עבור <a href="%s" target="_blank">iOS‏ (iPhone,‏ iPad,‏ iPod Touch)‏ ו-Android‏</a>!

note: translators: %s is a URL
en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
he_IL: מופעל אצלך Jetpack ב<a href="%s" target="_blank">שרת לאחסון זמני</a>.

en: Detailed information
he_IL: מידע מפורט

en: An error occurred while downloading blog posts list
he_IL: אירעה שגיאה בעת הורדת רשימת הפוסטים בבלוג

en: You must specify a valid blog URL!
he_IL: יש לציין כתובת בלוג תקפה!

en: Cannot load blog posts at this time.
he_IL: אנחנו לא יכולים לטעון פוסטים בבלוג כרגע.

en: Cannot load blog information at this time.
he_IL: אנחנו לא יכולים לטעון את פרטי הבלוג כרגע.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
he_IL: מידע על בלוג זה מאוחזר כרגע.

en: No posts data returned by remote.
he_IL: אתר מרוחק לא החזיר נתוני פוסטים.

en: Invalid site information returned from remote.
he_IL: אתר מרוחק החזיר מידע לא תקף.

en: We cannot display information for this blog.
he_IL: אנחנו לא יכולים להציג מידע מהבלוג הזה.

en: Invalid remote response.
he_IL: תגובה מרחוק לא תקפה.

en: An error occurred fetching the remote data.
he_IL: אירעה שגיאה בהבאת הנתונים מרחוק.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
he_IL: תוסף לעמוד פייסבוק יכול לעזור לך לחבר מבקרים לעמוד הפייסבוק שלך

en: Facebook Page Plugin
he_IL: תוסף לעמוד פייסבוק

en: Social Menu
he_IL: תפריט חברתי

en: Last Updated
he_IL: עדכון אחרון

en: Change Frequency
he_IL: שינוי התדירות

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>
he_IL: אפשר למצוא מידע נוסף על מפות אתר מסוג XML בכתובת <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>

en: XML Sitemap
he_IL: מפת XML

en: Share on Skype
he_IL: שיתוף ב-Skype

en: Click to share on Facebook
he_IL: לחיצה לשיתוף בפייסבוק

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
he_IL: תעבורה

[ctx: Module Description]
en: Daily or real-time backups.
he_IL: גיבויים יומיים או בזמן אמת.

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
he_IL: גיבויי נתונים

[ctx: Module Description]
en: Creates sitemaps to allow your site to be easily indexed by search engines.
he_IL: יוצר מפות אתרים שמאפשרות למנועי חיפוש להוסיף בקלות את האתר שלך לאינדקס.

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
he_IL: מפות אתרים

en: %s requires at least one selection
he_IL: %s דורש לפחות בחירה אחת

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}}  We're sorry for the inconvenience. Please try again later, if the issue continues please contact support with this message: %(error_key)s
he_IL: {{s}}יש תקלה ב-Jetpack שלך.{{/s}} אנו מתנצלים על אי-הנוחות. כדאי לנסות שוב מאוחר יותר ואם הבעיה נמשכת, לפנות לתמיכה בצירוף ההודעה הבאה: %(error_key)s

en: We are sorry but unfortunately Stats did not activate.
he_IL: לצערנו, לא הצלחנו להפעיל את הנתונים הסטטיסטיים.

en: Success! Stats are now active.
he_IL: הצליח! הנתונים הסטטיסטיים פועלים כעת.

en: Enable Jetpack Stats
he_IL: הפעלת נתונים סטטיסטיים של Jetpack

en: Success! Jetpack Stats is now activated.
he_IL: הצליח! הנתונים הסטטיסטיים של Jetpack פועלים כעת.

en: Track detailed stats on this post and the rest of your site.
he_IL: מעקב אחר נתונים סטטיסטיים מפורטים לגבי פוסט זה ולגבי שאר התוכן באתר שלך.

en: Enable auto-updates
he_IL: הפעלת עדכונים אוטומטיים

en: Let Jetpack deliver your images optimized and faster than ever.
he_IL: Jetpack תשלח את התמונות שלך באופן מיטבי ומהיר מתמיד.

[ctx: Support request email subject line]
note: translators: %s is the URL of the site
en: from: %s Jetpack contact form
he_IL: מאת: טופס יצירת קשר של %s Jetpack

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
he_IL: אם הבעיה נפתרה, כנראה שיש בעיה בערכת העיצוב שלך - כדאי לעדכן את יוצר ערכת העיצוב.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
he_IL: אם הבעיה שלך לא ידועה או נגרמה על ידי תוסף, כדאי לנסות להפעיל את ערכת עיצוב של WordPress שמוגדרת כברירת מחדל.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
he_IL: אם הבעיה שלך לא ידועה או נגרמה על ידי תוסף, כדאי לנסות להפעיל את %s (ערכת עיצוב של WordPress שמוגדרת כברירת מחדל).

en: Disconnecting is not possible while in staging mode.<br /><a href="%s" target="_blank">Learn more about how staging sites work</a>.
he_IL: לא ניתן לנתק במצב של אחסון זמני.<br /><a href="%s" target="_blank">מידע נוסף על אופן הפעולה של אתרים לאחסון זמני</a>.

en: Can not disconnect Jetpack
he_IL: לא ניתן לנתק את Jetpack

note: translators: %1$s is link to author posts, %2$s is author display name
en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
he_IL: <span>מחבר:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: You must specify an option_value
he_IL: יש לציין option_value

en: You must specify a whitelisted option_name
he_IL: יש לציין option_name מרשימת ההיתרים

en: You must specify an option_name
he_IL: יש לציין option_name

en: Write on WordPress.com
he_IL: כתיבה ב-WordPress.com

en: Try the brand new editor.
he_IL: התנסות בעורך החדש והמחודש.

en: Enable auto-updates on WordPress.com
he_IL: הפעלת עדכונים אוטומטיים ב-WordPress.com

en: Go to WordPress.com to enable auto-updates for plugins
he_IL: מעבר אל WordPress.com לצורך הפעלת עדכונים אוטומטיים עבור תוספים

en: Save time with auto updates on WordPress.com
he_IL: עדכונים אוטומטיים ב-WordPress.com יחסכו לך זמן

en: Activate remote management
he_IL: הפעלת ניהול מרחוק

en: Success!
he_IL: הצליח!

en: Save time with automated plugin updates.
he_IL: עדכונים אוטומטיים של תוספים יחסכו לך זמן.

en: All pages
he_IL: כל העמודים

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
he_IL: כתובת ה-IP (%1$s) שלך סומנה בשל הפרות אבטחה אפשריות.

en: Comments are not allowed.
he_IL: תגובות אינן מותרות.

note: Translators: %s is a social network name, e.g. Facebook.
en: %s username:
he_IL: שם משתמש ב-%s:

en: Show Tag Line
he_IL: הצגת המוטו

en: Show Owners
he_IL: הצגת בעלים

en: Show Photo
he_IL: הצגת תמונה

en: Theme
he_IL: תבנית

en: Portrait
he_IL: לאורך

en: Landscape
he_IL: לרוחב

en: Layout
he_IL: סידור

en: Width
he_IL: רוחב

en: Google+ URL
he_IL: כתובת גוגל+

en: Type of Widget
he_IL: סוג וידג'ט

en: It looks like your Google+ URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
he_IL: נראה שישנה שגיאה בתצורת כתובת ה-URL של העמוד שלך ב-Google+‎. יש לבדוק זאת תחת <a href="%s">הגדרות הווידג'ט</a>.

en: Display a Google+ Badge to connect visitors to your Google+
he_IL: הצגת עיטור Google‎+‎ כדי לקשר מבקרים לעמוד שלך ב-Google+‎

en: Google+ Badge
he_IL: עיטור Google+‎

en: Community Widget
he_IL: וידג'ט של קהילה

en: Page Widget
he_IL: וידג'ט של עמוד

en: Person Widget
he_IL: וידג'ט של אדם

en: Manage your email preferences.
he_IL: ניהול העדפות האימייל שלך.

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
he_IL: כתובת האימייל ביטלה קבלת הודעות אימייל של רישום לעדכונים. <br /> ניתן לנהל העדפות בכתובת <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: Manage Your Site
he_IL: ניהול האתרים שלך

en: Manage Your Menus
he_IL: ניהול התפריטים שלך

en: Manage Your Security Settings
he_IL: ניהול הגדרות האבטחה שלך

en: Manage Your Themes
he_IL: ניהול ערכות העיצוב שלך

en: Manage Your Plugins
he_IL: ניהול התוספים שלך

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
he_IL: זה היה קל. כעת אפשר לנהל את כל האתרים שלך במקום אחד נוח ב-WordPress.com

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
he_IL: רק עוד שלב אחד לפני שניתן יהיה לנהל את האתר שלך מ-WordPress.com! יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לצאת לדרך.

en: Just one more step before your menus can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your menus with our newly-redesigned user interface.
he_IL: רק עוד שלב אחד לפני שהתפריטים שלך יהיו זמינים לניהול באמצעות WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לנהל תפריטים באמצעות ממשק המשתמש המחודש שלנו.

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
he_IL: רק עוד שלב אחד לפני שניתן יהיה לאבטח את האתר שלך באמצעות Jetpack ו-WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי להפעיל את האבטחה.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
he_IL: רק עוד שלב אחד לפני שערכות העיצוב שלך יהיו זמינות לניהול באמצעות WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לנהל ערכות עיצוב באמצעות ממשק המשתמש המחודש שלנו.

en: Just one more step before your plugins can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing all of your plugins in one place.
he_IL: רק עוד שלב אחד לפני שהתוספים שלך יהיו זמינים לניהול באמצעות WordPress.com. יש ללחוץ על הכפתור להלן כדי לנהל את כל התוספים שלך במקום אחד.

en: Testimonials list
he_IL: רשימת המלצות

en: Testimonial list navigation
he_IL: ניווט ברשימת המלצות

en: Filter Testimonials list
he_IL: סינון רשימת המלצות

en: Project tag list
he_IL: רשימת תגיות פרויקטים

en: Project tag list navigation
he_IL: ניווט ברשימת תגיות פרויקטים

en: Project type list
he_IL: רשימת סוגי פרויקטים

en: Project type list navigation
he_IL: ניווט ברשימת סוגי פרויקטים

en: Projects list
he_IL: רשימת פרויקטים

en: Project list navigation
he_IL: ניווט ברשימת פרויקטים

en: Filter projects list
he_IL: סינון רשימת פרויקטים

en: Menu items list
he_IL: רשימת פריטי תפריט

en: Menu item list navigation
he_IL: ניווט ברשימת פריטי תפריט

en: Filter menu items list
he_IL: סינון רשימת פריטי תפריט

en: Menu section list
he_IL: רשימה של סעיפי תפריט

en: Menu section list navigation
he_IL: ניווט ברשימה של סעיפי תפריט

en: Menu item labels list
he_IL: רשימה של תוויות פריטי תפריט

en: Menu item label list navigation
he_IL: ניווט ברשימה של תוויות פריטי תפריט

en: Comics list
he_IL: רשימת קומיקס

en: Comics list navigation
he_IL: ניווט ברשימת קומיקס

en: Filter comics list
he_IL: סינון רשימת קומיקס

en: Show all
he_IL: הצג הכל

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" target="_blank">More info</a>.)
he_IL: הגבלת רוחב ל-%1$s פיקסלים עבור תמונות בגודל מלא. (<a href="%2$s" target="_blank">מידע נוסף</a>.)

en: Checkbox with Multiple Items
he_IL: תיבת סימון עם פריטים מרובים

en: Site connection <strong>failed</strong>
he_IL: חיבור האתר <strong>נכשל</strong>

en: Site successfully connected.
he_IL: האתר חובר בהצלחה.

en: We are sorry but unfortunately Manage did not activate.
he_IL: לצערנו, לא הצלחנו להפעיל את Manage.

en: Success! WordPress.com tools are now active.
he_IL: הצלחה! כלי WordPress.com פעילים כעת.

en: Speed up your photos and save bandwidth costs by using a free content delivery network.
he_IL: האצת תמונות וחסכון בעלויות רוחב פס באמצעות רשת להעברת תוכן בחינם.

en: Activate Now
he_IL: להפעיל עכשיו

en: Reduce security risks with automated plugin updates.
he_IL: צמצום סיכוני האבטחה בעזרת עדכוני תוספים אוטומטיים.

note: Author of the plugin/theme
en: Automattic
he_IL: אוטומטיק

note: Description of the plugin/theme
en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
he_IL: הבא את הכח של ענן וורדפרס.קום לאתר הווורדפרס שלך. Jetpack מאפשר לך לחבר את הבלוג שלך לחשבון וורדפרס.קום כדי להשתמש בתכונות שבדרך כלל זמינות רק למשתמשי וורדפרס.קום

en: Protect whitelist
he_IL: רשימת היתרים של Protect

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
he_IL: אפשר למנהלי אתרים בודדים לנהל את החיבורים שלהם (להתחבר ולהתנתק) ל-<a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>

en: Sub-site override
he_IL: עקיפת אתר משנה

en: These settings affect all sites on the network.
he_IL: ההגדרות האלה משפיעות על כל האתרים ברשת.

en: Network Settings
he_IL: הגדרות רשת

en: Jetpack Network Settings Updated!
he_IL: הגדרות הרשת של ג'טפק עודכנו!

en: Terms of Service
he_IL: תנאי השירות

en: Privacy Policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: An <span>Automattic</span> Airline
he_IL: שירות מבית <span>Automattic</span>

en: Take Survey
he_IL: ענה לשאלון

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
he_IL: ענה על שאלון קצר שיאפשר לנו לדעת את דעתך ומה להוסיף בעתיד.

en: Have feedback on Jetpack?
he_IL: יש לך משוב על Jetpack?

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
he_IL: ג'טפק הופעל רשתית והודעות לא יכולות להידחות.

en: cancel
he_IL: בטל

en: I Need Support
he_IL: אשמח לקבל תמיכה

en: Confirm Disconnect
he_IL: אשר ניתוק

en: Before you completely disconnect Jetpack is there anything we can do to help?
he_IL: לפני השלמת הניתוק של Jetpack, האם נוכל לעזור לך במשהו?

en: Disconnecting Jetpack
he_IL: מנתק את Jetpack

en: Disconnect site from WordPress.com
he_IL: ניתוק אתר מ-WordPress.com

en: Set the primary account holder
he_IL: הגדרת בעל החשבון הראשי

en: %sConnect more admins%s
he_IL: %sחיבור מנהלי מערכת נוספים%s

en: (primary)
he_IL: (ראשי)

en: Learn about what being the Primary User means.
he_IL: מידע נוסף על המשמעות של היותך משתמש ראשי.

en: Jetpack Primary User
he_IL: משתמש ראשי ב-Jetpack

en: Site Username (Primary)
he_IL: שם משתמש באתר (ראשי)

en: Primary User of the site
he_IL: המשתמש העיקרי באתר

en: Link your account
he_IL: קישור החשבון שלך

en: Unlink my account
he_IL: ניתוק החשבון שלי

en: Not connected
he_IL: לא מחובר

en: WordPress.com Username
he_IL: שם משתמש

en: Site Username
he_IL: שם משתמש באתר

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
he_IL: התחל לעבוד עם רשת אתרי Jetpack שהתקנת על-ידי התחברות.

en: Get started with Jetpack Multisite
he_IL: התחל לעבוד עם רשת אתרים של Jetpack

en: Learn more
he_IL: למד עוד

en: Leave a Jetpack review
he_IL: השארת ביקורת על Jetpack

en: We offer free, full support to all of our Jetpack users. Our support team is always around to help you.
he_IL: אנחנו מציעים תמיכה מלאה, ללא תשלום לכל משתמשי Jetpack שלנו. צוות התמיכה שלנו תמיד זמין לשירותכם.

en: Need help? The Jetpack team is here for you.
he_IL: דרושה עזרה? צוות Jetpack לשירותך!

en: Go to WordPress.com
he_IL: עברו ל- WordPress.com

en: Go to WordPress.com to try these features
he_IL: עברו ל- WordPress.com כדי לנסות תכונות אלה

en: Link your account to WordPress.com
he_IL: קשר את חשבונך ל-WordPress.com

en: Jump Start your Site
he_IL: זריקת מרץ לאתר שלך

en: Show Excerpts:
he_IL: הצג תקצירים:

en: Show Featured Image:
he_IL: הצג תמונה נבחרת:

en: Open links in new window/tab:
he_IL: פתיחת קישורים בחלון חדש/כרטיסייה חדשה:

en: Number of Posts to Display:
he_IL: מספר פוסטים לתצוגה:

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
he_IL: הכניסו כתובת URL של אתר WordPress.com או אתר וורדפרס עם Jetpack.

en: Blog URL:
he_IL: קישור לבלוג:

en: Recent Posts
he_IL: רשומות אחרונות

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
he_IL: הצג רשימה של פוסטים אחרונים מבלוג אחר של WordPress.com או בלוג אחר עם Jetpack פעיל.

en: Display WordPress Posts
he_IL: הצג פוסטים של וורדפרס

en: Timeline Theme:
he_IL: תבנית ציר הזמן:

en: Border Color (hex):
he_IL: צבע הגבול (HEX):

en: Link Color (hex):
he_IL: צבע הקישור (קוד HEX):

en: Transparent Background
he_IL: רקע שקוף

en: No Borders
he_IL: ללא גבולות

en: No Footer
he_IL: ללא חלק תחתון

en: No Header
he_IL: ללא כותרת

en: Layout Options:
he_IL: אפשרויות פריסה:

en: Widget ID:
he_IL: מזהה הווידג'ט:

en: # of Tweets Shown:
he_IL: מספר הציוצים שהוצגו:

en: Follow me on Twitter
he_IL: עקוב אחרי ב-Twitter

en: My Tweets
he_IL: הציוצים שלי

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
he_IL: הצג את ווידג'ט ציר הזמן הרשמי של טוויטר.

en: Twitter Timeline
he_IL: ציר הזמן של טוויטר

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
he_IL: פוסטים ודפים מובילים מחושבים מסטיסטיקות של 24-48 שעות. לוקח זמן עד שהם מתעדכנים.

en: Image Grid
he_IL: רשת תמונות

en: Image List
he_IL: רשימת תמונות

en: Text List
he_IL: רשימת טקסט

en: Display as:
he_IL: הצג כ:

en: Types of pages to display:
he_IL: סוגי עמודים שאפשר להציג:

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
he_IL: מספר מקסימלי של פוסטים לתצוגה (לא יותר מ-10):

en: Shows your most viewed posts and pages.
he_IL: מראה את הרשומות והדפים הנצפים ביותר שלך.

en: Top Posts &amp; Pages
he_IL: הרשומות והעמודים הנצפים ביותר

en: Twitter Username:
he_IL: שם משתמש בטוויטר:

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
he_IL: הצגת הפרופיל של %1$s ב-%2$s

en: Social
he_IL: חברתי

en: A simple widget that displays social media icons.
he_IL: וידג'ט פשוט שמציג סמלים של רשתות חברתיות.

en: Social Media Icons
he_IL: סמלי רשתות חברתיות

en: Subscribe to %s
he_IL: הירשם ל-%s

en: Image Color:
he_IL: צבע תמונה:

en: Silver
he_IL: כסף

en: Pink
he_IL: ורוד

en: Purple
he_IL: סגול

en: Blue
he_IL: כחול

en: Green
he_IL: ירוק

en: Orange
he_IL: כתום

en: Red
he_IL: אדום

en: Image Size:
he_IL: גודל תמונה:

en: Large
he_IL: גדול

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Small
he_IL: קטן

en: Image Settings:
he_IL: הגדרות תמונה:

en: Text & Image Links
he_IL: קישור טקסט ותמונה

en: Image Link
he_IL: קישור תמונה

en: Text Link
he_IL: קישור טקסט

en: Feed(s) to Display:
he_IL: הזנות להצגה:

en: Posts & Comments
he_IL: רשומות ותגובות

en: Posts
he_IL: רשומות

en: RSS Links
he_IL: קישורי רסס

en: Links to your blog's RSS feeds
he_IL: מקשר להזנות RSS של הבלוג שלך

en: Open link in a new window/tab
he_IL: הקישור יפתח בלשונית חדשה

en: Link URL (when the image is clicked):
he_IL: כתובת URL של קישור (כאשר לוחצים על התמונה):

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
he_IL: אם ריק, אנו נקבע את גודל התמונה.

en: Height:
he_IL: גובה:

en: Width:
he_IL: רוחב:

en: Image Alignment:
he_IL: יישור תמונה:

en: Right
he_IL: לימין

en: Center
he_IL: למרכז

en: Left
he_IL: לשמאל

en: Caption:
he_IL: כותרת:

en: Image title:
he_IL: כותרת התמונה:

en: Alternate text:
he_IL: טקסט חלופי:

en: Image URL:
he_IL: כתובת URL של תמונה:

en: Display an image in your sidebar
he_IL: הצג תמונה בסרגל הצד שלך

en: Image
he_IL: תמונה

en: What's a Gravatar?
he_IL: מה זה גרוואטאר?

en: Edit Your Profile
he_IL: ערוך את הפרופיל שלך

en: Opens in new window
he_IL: נפתח בחלון חדש

en: Links to services that you use across the web.
he_IL: קישורים לשירותים שאתה משמש בהם ברחבי הרשת.

en: Show Account Links
he_IL: הצג קישורי חשבון

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
he_IL: קישורים לאתרים שלך לבלוגים שלך או לכל אתר אחר שלך המתאר מי אתה.

en: Show Personal Links
he_IL: הצג קישורים אישיים

en: Custom Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל מותאמת אישית

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
he_IL: בחר משתמש או הזן כתובת אימייל אחרת.

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
he_IL: %1$s ב %2$s

en: Verified Services
he_IL: שירותים מאומתים

en: Personal Links
he_IL: לינקים אישיים

en: Error loading profile
he_IL: שגיאה בטעינת הפרופיל

en: View Full Profile &rarr;
he_IL: הצג פרופיל מלא &larr;

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
he_IL: עליך לבחור מה להציג ב<a href="%s">ווידג'ט של פרופיל הגרוואטאר</a> הזה.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
he_IL: הצג גרסת מיני של פרופיל גרוואטאר שלך

en: Gravatar Profile
he_IL: פרופיל גרוואטאר

en: Shelf:
he_IL: מדף:

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
he_IL: זיהוי משתמש לא תקף, יש לוודא ולהזין שוב את זיהוי המשתמש המספרי שלך עבור Goodreads.

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
he_IL: זיהוי משתמש מספרי של Goodreads <a href="%s" target="_blank">(הוראות)</a>:

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
he_IL: יש להזין זיהוי משתמש מספרי כדי שהווידג'ט <a href="%1$s">Goodreads</a> יעבוד בצורה תקינה. <a href="%2$s" target="_blank">הוראות מלאות</a>.

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
he_IL: לקריאה עתידית

en: Currently Reading
he_IL: קורא כעת

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
he_IL: קראתי

en: Display your books from Goodreads
he_IL: הצג את הספרים שלך מ-Goodreads

en: Media File
he_IL: קובץ מדיה

en: Attachment Page
he_IL: עמוד הקובץ

en: Carousel
he_IL: קרוסלה

en: Tiles
he_IL: אריחים

en: Display a photo gallery or slideshow
he_IL: הצג גלריית תמונות או מצגת

en: Style:
he_IL: סגנון:

en: Random Order:
he_IL: בסדר אקראי:

en: Link To:
he_IL: קשר ל:

en: Choose Images
he_IL: בחירת תמונות

en: Images:
he_IL: תמונות:

en: Show Cover Photo
he_IL: הצגת תמונת כותרת

en: Show Page Posts.
he_IL: הצגת פוסטים בעמודים.

en: Show Stream
he_IL: הצג את הזרם

en: Show profile photos in the plugin.
he_IL: הצג תמונות פרופיל בתוסף.

en: Show Faces
he_IL: הצג פרצופים

en: Height
he_IL: גובה

en: The widget only works with Facebook Pages.
he_IL: הווידג'ט פועל רק עם עמודי פייסבוק.

en: Facebook Page URL
he_IL: כתובת ה-URL של דף Facebook

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
he_IL: נראה שכתובת ה-URL של Facebook לא מוגדרת נכון. בדוק זאת ב<a href="%s">הגדרות וידג'ט</a>.

en: Hours:
he_IL: שעות

en: Phone:
he_IL: טלפון

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
he_IL: מצטערים. לא הצלחנו לפענח כתובת זו. המפה לא תוצג. האם מבנה הכתובת נכון?

en: Show map
he_IL: הראה מפה

en: Address:
he_IL: כתובת

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
he_IL: אירעה תקלה בקבלת הנתונים להצגת כתובת זו על המפה.  יש לרענן את הדפדפן ולנסות שנית.

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
he_IL: ארוחת צהריים: מ-11:00 עד 14:00 
    ארוחת ערב: בימים חמישי עד שני מ-17:00 עד 23:00, בימים שישי-שבת מ-17:00 עד 01:00

en: Hours & Info
he_IL: שעות ומידע

en: Contact Info
he_IL: מידע ליצירת קשר

en: Display your location, hours, and contact information.
he_IL: הצגת מיקום, שעות פעילות ופרטי קשר.

en: Delete
he_IL: מחיקה

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
he_IL: או

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
he_IL: הוא

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
he_IL: עמוד

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
he_IL: תאריך

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
he_IL: תגית

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
he_IL: תפקיד

[ctx: Noun]
en: User
he_IL: משתמש

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
he_IL: המחבר

en: Category
he_IL: קטגוריה

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
he_IL: -- בחרו --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
he_IL: הסתר

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
he_IL: הצג

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
he_IL: %s אם:

en: Visibility
he_IL: נראות

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if choosen page has children.]
en: Include children
he_IL: כולל ילדים

en: All taxonomy pages
he_IL: כל עמודי טקסונומיה

en: Static page:
he_IL: עמוד סטטי:

en: Post type:
he_IL: סוג פוסט:

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: 404 error page
he_IL: עמוד שגיאת 404

en: Archive page
he_IL: דף ארכיון

en: Posts page
he_IL: עמוד רשומות

en: Front page
he_IL: עמוד ראשי

en: Yearly archives
he_IL: ארכיונים שנתיים

en: Monthly archives
he_IL: ארכיונים חודשיים

en: Daily archives
he_IL: ארכיונים יומיים

en: All date archives
he_IL: כל ארכיוני הימים

en: All tag pages
he_IL: כל עמודי התגים

en: All author pages
he_IL: כל עמודי הכותב

en: Logged Out
he_IL: לא מחובר

en: Logged In
he_IL: מחובר למערכת

en: All category pages
he_IL: כל עמודי הקטגוריות

en: Upload Video
he_IL: העלו וידאו

en: Use the form below to upload a video to your VideoPress Library. The following video formats are supported: %s. Maximum upload file size is %d%s.
he_IL: השתמשו בטופס כאן למטה על מנת להעלות סרטוני וידאו לספריית הוידאו-פרס שלכם. פורמטי הוידאו הבאים נתמכים: %s. גודל קובץ מקסימלי להעלאה הוא %d%s.

en: Video Preview:
he_IL: תצוגה מוקדמת של הוידאו:

en: The preview is unavailable while this video is being processed.
he_IL: התצוגה המוקדמת אינה זמינה על עוד סרטון הוידאו מעובד.

en: Shortcode
he_IL: קוד-קיצור

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
he_IL: הצג את תפריט השיתוף ואפשר למציגים להטביע את הסרטון או להוריד אותו

en: Location of the Ogg video file.
he_IL: מיקום קובץ וידאו מסוג Ogg.

en: Ogg File URL
he_IL: כתובת URL של קובץ Ogg

en: Insert Video
he_IL: הוסף וידאו

en: Upload a Video
he_IL: העלו וידאו

en: Your video has successfully been uploaded. It will appear in your VideoPress Library shortly.
he_IL: הוידאו שלכם הועלה בהצלחה. הוא יופיע בספריית ה- VideoPress שלכם תוך זמן קצר.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
he_IL: קרתה שגיאה לא ברורה. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Your video is uploading... Please do not close this window.
he_IL: הוידאו שלכם בתהליך העלאה... אל תסגרו את החלון הזה.

en: Please select a video file to upload.
he_IL: נא בחרו קובץ וידאו להעלאה.

en: Please enable JavaScript support in your browser to use VideoPress.
he_IL: נא אפשרו תמיכה ב- JavaScript בדפדפן שלכם על מנת שתוכלו להשתמש ב- VideoPress.

en: Browse Your VideoPress Library
he_IL: דפדפו בספריית ה- VideoPress שלכם

en: Use the button below to browse your VideoPress Library. Note that you can also browse your VideoPress Library while editing a post or page by using the <strong>Add Media</strong> button in the post editor.
he_IL: השתמשו בכפתור למטה על מנת לדפדף בספריית ה- VideoPress שלכם. שימו לב שאתם יכולים לדפדף בספריית הוידאו שלכם גם תוך כדי עריכת פוסט או עמוד ע"י שימוש בלחצן <strong>הוסף מדיה</strong> שבעורך הפוסט.

en: VideoPress Library
he_IL: ספריית VideoPress

en: This setting may be overridden for individual videos.
he_IL: הגדרה זו יכולה להעקף עבור סרטוני וידאו יחידים.

en: Display higher quality video by default.
he_IL: הצג וידאו באיכות גבוהה יותר כברירת מחדל.

en: Default quality
he_IL: איכות ברירת מחדל

en: Ogg file container with Theora video and Vorbis audio. Note that some browsers are unable to play free software video formats, including Internet Explorer and Safari.
he_IL: מיכל קובץ Ogg  עם וידאו Theora ואודיו Vorbis. שים לב שחלק מהדפדפנים אינם מסוגלים לנגן פורמטי וידאו חינמיים, כולל Explorer ו-Safari.

en: Only display videos in free software formats
he_IL: להציג סרטונים רק בפורמטים של תוכנה חופשית

en: Free formats
he_IL: פורמטים חופשיים

en: Allow users to upload videos
he_IL: אפשר למשתמשים להעלות סרטוני וידאו

en: Allow users to access, edit, and delete my videos
he_IL: אפשר למשתמשים להכנס, לערוך ולמחוק את סרטוני הוידאו שלי

en: Allow users to access and edit my videos
he_IL: אפשר למשתמשים להכנס ולערוך את סרטוני הוידאו שלי

en: Allow users to access my videos
he_IL: אפשר למשתמשים להכנס לסרטוני הוידאו שלי

en: Do not allow other users to access my VideoPress library
he_IL: אל תאפשר למשתמשים אחרים להכנס לספריית ה VideoPress שלי

en: Video Library Access
he_IL: כניסה לספריית וידאו

en: <a href="%s">Click here</a> to refresh this list.
he_IL: <a href="%s">הקליקו כאן</a> על מנת לרענן את הרשימה.

en: Only videos from the selected blog will be available in your media library.
he_IL: רק קטעי וידאו מהבלוג הנבחר יהיו זמינים בספריית המדיה שלכם.

en: Connected WordPress.com Blog
he_IL: בלוג WordPress.com מחובר

en: Please note that the VideoPress module requires a WordPress.com account with an active <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress subscription</a>.
he_IL: שימו לב שרכיב ה- VideoPress דורש חשבון WordPress.com עם <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">מנוי VideoPress </a>פעיל.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
he_IL: לא הצלחתי לקבל טוקן העלאה של VideoPress. נסו שוב מאוחר יותר.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
he_IL: לא נמצאו נתונים עבור מזהה VideoPress: <strong>%s</strong>.

en: Publisher limits playback of video embeds.
he_IL: היוצר מגביל את ההפעלה של הטמעות וידאו.

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
he_IL: <strong>%s</strong> אינו אתר המותר להטמעה.

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
he_IL: תוסף VideoPress לא יכול היה לתקשר עם שרתי VideoPress. שגיאה זו נגרמת ככל הנראה, באמצעות תוסף שאינו מוגר בצורה תקינה. בבקשה התקן מחדש או שדרג.

en: Loading video...
he_IL: טוען את הווידאו...

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
he_IL: לצורך הפעלת סרטון זה נדרש <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank"> Adobe Flash </a>.

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
he_IL: צריך להשתמש בג'אווה-סקריפט כדי לנגן %s.

en: this video
he_IL: ווידאו זה

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
he_IL: צפה ב: %s

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
he_IL: אין לך מספיק <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">דרגות חופש</a> כדי להציג סרטון זה. תמיכה בתוכנה ובשדרוג בחינם.

en: Please verify your birthday.
he_IL: בבקשה אשר את תאריך הלידה שלך.

en: This video is intended for mature audiences.
he_IL: ווידאו זה מיועד לקהל מבוגרים.

en: %s Error
he_IL: שגיאת %s

en: and
he_IL: וכן

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
he_IL: הזן ערך "תוכן" של מפתח מטה שלך כדי לאמת את הבלוג באמצעות  %s

en: Website Verification Services
he_IL: שירותי אימות אתרים

en: Example:
he_IL: דוגמה:

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
he_IL: הצג את כל תמונות הגלריה שלך בפסיפס מגניב.

en: Tiled Columns
he_IL: עמודות פרושות

en: Circles
he_IL: עיגולים

en: Square Tiles
he_IL: אריחים מרובעים

en: Tiled Mosaic
he_IL: פסיפס

en: &mdash; Select &mdash;
he_IL: &mdash; בחר &mdash;

en: Site Logo
he_IL: לוגו האתר

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Display Header Text
he_IL: הצג טקסט כותרת

en: Site Title, Tagline, and Logo
he_IL: שם האתר, תיאור קצר ולוגו

en: No logo set
he_IL: לא הוגדר לוגו

en: Remove logo
he_IL: הסרת לוגו

en: Change logo
he_IL: שינוי לוגו

en: Choose logo
he_IL: בחירת לוגו

en: Set as logo
he_IL: הגדרה כלוגו

en: Add logo
he_IL: הוספת לוגו

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
he_IL: ההגדרות לתוכן מוצג הועברו <a href="%s">למראה &rarr; התאם אישית</a>.

en: Display tag content in all listings.
he_IL: אפשר להציג תוכן תגית בכל הרישומים.

en: Hide tag from displaying in post meta and tag clouds.
he_IL: הסתר את התג מתצוגה במטא-נתונים של הפוסט ומענני תגים.

en: Tag name
he_IL: שם התג

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
he_IL: הצג בקלות את כל הרשומות בעזרת <a href="%1$s">תגית "הצגה"</a> או תגית אחרת לבחירתך. ערכת העיצוב שלך תומכת ב-%2$s רשומות לכל היותר באזור התוכן המוצג שלה.

en: Featured Content
he_IL: תוכן ראשי

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
he_IL[0]: האם להציג את מספר המנויים? (מנוי אחד)
he_IL[1]: האם להציג את מספר המנויים? (%s מנויים)

en: Success Message Text:
he_IL: תוכן הודעת אישור:

en: Subscribe Button:
he_IL: כפתור הרשמה:

en: Subscribe Placeholder:
he_IL: מציין מיקום להרשמה:

en: Optional text to display to your readers:
he_IL: טקסט אופציונלי שיוצג לקוראים שלך:

en: Widget title:
he_IL: כותרת היישומון (וידג'ט):

en: Subscribe
he_IL: להירשם

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
he_IL: הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.

en: Subscribe to Blog via Email
he_IL: הירשם לבלוג באמצעות המייל

en: Email Address:
he_IL: כתובת אימייל:

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
he_IL[0]: הצטרפו למנוי נוסף %s
he_IL[1]: הצטרפו ל %s מנויים נוספים

en: There was an error when subscribing. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן ההרשמה. נסה שוב.

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox.
he_IL: כבר נרשמת לאתר זה. אפשר לבדוק בתיבת הדואר הנכס.

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
he_IL: האימייל שהזנת אינו תקף. כדאי ל‏בדוק ולנסות שוב.

en: Blog Subscriptions
he_IL: מנויי הבלוג

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
he_IL: הוסף טופס הרשמה במייל כדי לאפשר לאנשים לעשות מנוי לבלוג שלך.

en: Notify me of new posts by email.
he_IL: הודע לי על פוסטים חדשים באמצעות המייל.

en: Notify me of follow-up comments by email.
he_IL: הודע לי על תגובות נוספות באמצעות המייל.

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
he_IL: שלום לכם, לאחרונה נרשמתם לעידכונים של אחד הפוסטים שלי. זאת אומרת שאתם תקבלו כל תגובה חדשה לפוסט באימייל. לאישור לחצו על "אישור" למטה. אם אתם חושבים שזו טעות התעלמו מהודעה זו ולעולם לא נטריד אתכם שוב.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
he_IL: שלום לכם, לאחרונה נרשמתם לעידכוני הפוסטים של הבלוג. זאת אומרת שאתם תקבלו כל פוסט חדש באימייל. לאישור לחצו על "אישור" למטה. אם אתם חושבים שזו טעות התעלמו מהודעה זו ולעולם לא נטריד אתכם שוב.

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
he_IL: טקסט היכרות שנשלח כאשר מישהו עוקב אחרי פוסט בבלוג שלך (פרטי אתר ואישור יתווספו עבורך באופן אוטומטי).

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
he_IL: טקסט הכרות נשלח כשמישהו עוקב אחרי הבלוג שלך. (פרטי האתר ואישור יתווספו עבורך באופן אוטומטי).

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
he_IL: הגדרות אלה משנות דוא"ל הנשלח לעוקבים מהבלוג שלך.

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
he_IL: הצג <em> עקבו אחר התגובות </em> בטופס התגובות

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
he_IL: הצג אפשרות <em>'עקוב אחר הבלוג'</em> בטופס התגובה

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
he_IL: שנו האם המבקרים שלכם יכולים להרשם לפוסטים או לתגובות או לשניהם.

en: Comment follow email text
he_IL: טקסט לקבלת דוא"ל על תגובות

en: Blog follow email text
he_IL: טקסט דוא"ל למעקב אחרי בלוג

en: Follower Settings
he_IL: הגדרות עוקב

en: Follow Comments
he_IL: עקוב אחרי התגובות

en: Follow Blog
he_IL: עקוב אחרי הבלוג

en: Jetpack Subscriptions Settings
he_IL: הגדרות מנוי Jetpack

en: Don&#8217;t send this to subscribers
he_IL: אין לשלוח זאת למנויים שרשומים לעדכונים

en: Jetpack Subscriptions:
he_IL: רישומים לעדכונים מ-Jetpack:

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
he_IL: לא הצלחנו לגשת לנתונים הסטטיסטיים שלך כרגע. יש לטעון את העמוד מחדש ולנסות שוב. אם השגיאה נמשכת, <a href="%1$s" target="_blank">כדאי לפנות לתמיכה</a>. יש לכלול בדוח את המידע להלן.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
he_IL: לא הצלחנו להציג את הסטטיסטיקה שלכם כרגע. טענו בבקשה מחדש את העמוד על מנת לנסות שוב.

en: Top Searches
he_IL: חיפושים מובילים

en: Sorry, nothing to report.
he_IL: מצטערים, אין מה לדווח.

en: Top Posts
he_IL: רשומות מובילות

en: View All
he_IL: הצג הכל

note: translators: Stats dashboard widget postviews list: "$post_title $views Views"
en: %1$s %2$s Views
he_IL: %1$s %2$s צפיות

en: Submit
he_IL: שלח

en: Show top search terms over
he_IL: הצג מונחי חיפוש מובילים ב

en: Show top posts over
he_IL: הצג רשומות נצפות ביותר מעל

en: Chart stats by
he_IL: תרשימי סטטיסטיקה של

en: the past year
he_IL: השנה שחלפה

en: the past quarter
he_IL: הרבעון שחלף

en: the past month
he_IL: החודש שחלף

en: the past week
he_IL: השבוע שחלף

en: the past day
he_IL: היום שחלף

en: month
he_IL: חודש

en: week
he_IL: שבוע

en: day
he_IL: יום

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
he_IL: צפיה ב-48 השעות האחרונות. לחצו לצפיה בסטטיסטיקות נוספות.

en: Stats
he_IL: סטטיסטיקות

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
he_IL: בחר את התפקידים שיוכלו לצפות בדוחות הסטטיסטיקה.

en: Report visibility
he_IL: נראות הדוחות

en: Smiley face
he_IL: סמיילי

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
he_IL: תמונת הסמיילי עוזרת לאסוף נתונים סטטיסטיים <strong>והופכת את העולם למקום טוב יותר</strong> אבל האיסוף עדיין אמור לעבוד כשהיא מוסתרת.

en: Hide the stats smiley face image.
he_IL: הסתר את תמונת הסמיילי של הסטטיסטיקה.

en: Smiley
he_IL: סמיילי

en: Count the page views of registered users who are logged in.
he_IL: מנה את הצפיות באתר של משתמשים רשומים ומחוברים.

en: Registered users
he_IL: משתמשים רשומים

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
he_IL: הצג בסרגל הניהול תרשים המציג 48 שעות של צפיות.

en: Admin bar
he_IL: סרגל ניהול

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
he_IL: בקר ב <a href="%s">סטטיסטיקה</a> כדי לצפות בסטטיסטיקות שלך.

en: View Site Stats without JavaScript
he_IL: צפה בסטטיסטיקת האתר ללא ג'אווה-סקריפט

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
he_IL: סטטיסטיקת האתר תפעל טוב יותר כשהג'אווה-סקריפט בדפדפן מופעל.

en: View stats on WordPress.com right now
he_IL: צפה עכשיו בסטטיסטיקות WordPress.com.

en: Loading&hellip;
he_IL: טוען&hellip;

en: Log in with WordPress.com
he_IL: התחברו באמצעות WordPress.com

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
he_IL: לא ניתן לטפל בניתובים חוזרים של קובצי Cookie מפני שהכותרות כבר נשלחו.

en: Match by Email
he_IL: התאמה דרך דואר אלקטרוני

en: Require Two-Step Authentication
he_IL: דרשו זיהוי בשני שלבים

en: Single Sign On
he_IL: הזדהות אחידה

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. If you copy and paste it from the %sWufoo Code Manager%s, you should be golden.
he_IL: משהו השתבש בפקודת המקרו ל-Wufoo שלך. העתקה והדבקה של %sמנהל הקודים של Wufoo%s אמור לפתור את הבעיה.

en: Tweets by @%s
he_IL: ציוצים מאת @%s

en: This slideshow requires JavaScript.
he_IL: מצגת זאת דורשת JavaScript.

en: Click to view slideshow.
he_IL: לחצו כדי לצפות במצגת.

en: Image Gallery Slideshow
he_IL: מצגת גלרית תמונות

en: Slideshow
he_IL: מצגת

en: Click to autoplay the presentation!
he_IL: הקליקו על מנת לנגן את המצגת!

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
he_IL: המצגת לא הצליחה לפעול. נסו לרענן את העמוד או נסו לצפות באמצעות דפדפן אחר.

en: Take Our Survey
he_IL: השתתפות בסקר שלנו

en: View on Instagram
he_IL: לצפות באינסטגרם

en: Your blog does not currently have any published posts.
he_IL: לבלוג שלך אין כעת רשומות שפורסמו.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
he_IL: קרתה שגיאה ביצירת שירות השיתוף החדש שלך - בבקשה תבדוק שהזנת את הפרטים בצורה תקנית.

en: Create Share Button
he_IL: צור לחצן שיתוף

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
he_IL: הזן את הכתובת של צלמית (אייקון) בגודל 16X16 שאתה רוצה להשתמש בה עבור שירות זה.

en: Icon URL
he_IL: צלמית (אייקון) URL

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
he_IL: אתה יכול להוסיף את המשתנים הבאים לכתובת השיתוף שלך:

en: Sharing URL
he_IL: כתובת URL שיתוף

en: Service name
he_IL: שם השירות

en: Sharing label
he_IL: תווית שיתוף

en: Official buttons
he_IL: לחצנים רשמיים

en: Text only
he_IL: טקסט בלבד

en: Icon only
he_IL: צלמית (אייקון) בלבד

en: Icon + text
he_IL: צלמית (אייקון) + טקסט

en: Button style
he_IL: סגנון לחצן

en: Sharing is off. Add services above to enable.
he_IL: השיתוף כבוי, הוסף שירותים למעלה כדי להפעיל אותו.

en: Live Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
he_IL: שירותים הנגררים הנה יוסתרו מאחורי כפתור שיתוף.

en: Drag and drop available services here.
he_IL: שירותי גרירה ושחרור זמינים כאן.

en: Services dragged here will appear individually.
he_IL: שירותים הנגררים הנה יופיעו באופן עצמאי.

en: Enabled Services
he_IL: שירותים פועלים

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
he_IL: שים לב שהשירותים שלך הוגבלו מפני שהאתר פרטי.

en: Add a new service
he_IL: הוסף שירות חדש

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
he_IL: גרור ושחרר את השירותים שברצונך להפעיל לתוך תיבת להלן.

en: Available Services
he_IL: שירותים זמינים

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
he_IL: הוסף לחצני שיתוף לבלוג שלך ואפשר לאורחים שלך לשתף פוסטים עם חבריהם.

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
he_IL: התוסף יעבוד גם ללא זה, אבל ייעשה שימוש בתמיכה בריבוי בתים, <a href="%s" target="_blank">אם זמינה</a>. ייתכנו בעיות קלות בציוצים ובשירותי שיתוף אחרים.

en: Warning! Multibyte support missing!
he_IL: אזהרה! חסרה תמיכה במולטיבייט!

en: Click to share on Pocket
he_IL: לחצו לשיתוף בפוקט

en: Click to share on Pinterest
he_IL: לחץ כדי לשתף ב-Pinterest

[ctx: share to]
en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Click to share on Tumblr
he_IL: לחץ כדי לשתף ב-Tumblr

[ctx: share to]
en: Tumblr
he_IL: טאמבלר

en: Share on Tumblr
he_IL: שיתוף ב-Tumblr

en: Remove Service
he_IL: הסר שירות

en: Icon
he_IL: צלמית (אייקון)

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: Click to share on %s
he_IL: לחיצה לשיתוף ב-%s

en: Click to share on Google+
he_IL: לחץ כדי לשתף ב-Google+

[ctx: share to]
en: Google
he_IL: גוגל

en: Click to Press This!
he_IL: לחצו כדי לפרסם את זה!

[ctx: share to]
en: Press This
he_IL: פרסם את זה

en: Press This
he_IL: לגהץ

en: Click to print
he_IL: לחצו כדי להדפיס

[ctx: share to]
en: Print
he_IL: הדפס

en: Print
he_IL: להדפיס

[ctx: share to]
en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Click to share on LinkedIn
he_IL: לחצו כדי לשתף ב LinkedIn

en: Click to share on Reddit
he_IL: לחצו כאן כדי לשתף ב Reddit

en: Click to share on Twitter
he_IL: לחצו כדי לשתף בטוויטר

[ctx: share to]
en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
he_IL: מצטערים, הבלוג שלך אינו יכול לשתף רשומות בדואר אלקטרוני.

en: Email check failed, please try again
he_IL: הפעולה נכשלה, בקשה נסה שוב

en: Post was not sent - check your email addresses!
he_IL: הרשומה לא נשלחה - בדוק את כתובות המייל בבקשה!

en: Send Email
he_IL: שלח דואר אלקטרוני

en: Your Email Address
he_IL: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Send to Email Address
he_IL: שלח לכתובת דואר אלקטרוני

en: Click to email this to a friend
he_IL: לחצו כדי לשלוח את זה לחבר בדואר אלקטרוני

[ctx: share to]
en: Email
he_IL: דואר אלקטרוני

en: Close
he_IL: סגור

en: You have shared this post with %s
he_IL: שיתפת את הרשומה הזו עם %s

en: This post has been shared!
he_IL: רשומה זו שותפה בהצלחה!

[ctx: as sharing source]
en: Email
he_IL: דוא"ל

en:  (Opens in new window)
he_IL:  (נפתח בחלון חדש)

en: Share
he_IL: שתף

en: More
he_IL: עוד

en: Share this:
he_IL: לשתף

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
he_IL: מתקדם. אם אפשרות זו מסומנת, עליך לכלול את הקבצים האלה בערכת הנושא שלך באופן ידני כדי שהקישורים לשיתוף יעבדו.

en: Disable CSS and JS
he_IL: ביטול CSS וג'אווה-סקריפט

note: translators: included in email when post is shared via email. First item is sender's name. Second is sender's email address.
en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
he_IL: %1$s (%2$s) חושב/ת שאולי תהיו מעונינים בפוסט הבא:

en: Shared Post
he_IL: רשומה משותפת

en: Unexpected response
he_IL: תגובה לא צפויה

en: Invalid JSON
he_IL: JSON לא תקף

en: The response parameter is invalid or malformed
he_IL: פרמטר התגובה לא תקף או פגום

en: The response parameter is missing
he_IL: פרמטר התגובה חסר

en: The secret parameter is invalid or malformed
he_IL: הפרמטר הסודי לא תקף או פגום

en: The secret parameter is missing
he_IL: הפרמטר הסודי חסר

en: Similar post
he_IL: רשומה דומה

en: With 1 comment | With %s comments
he_IL[0]: עם תגובה אחת
he_IL[1]: עם %s תגובות

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
he_IL: ב-"%s"

en: Untitled Post
he_IL: פוסט ללא כותרת

en: Show related content after posts
he_IL: להציג תוכן קשור אחרי הפוסטים

en: Hide related content after posts
he_IL: להסתיר המלצות תוכן רלוונטי בסוף הרשומות

en: Preview:
he_IL: תצוגה מקדימה:

en: Use a large and visually striking layout
he_IL: השתמש בפריסה גדולה ומרשימה מבחינה ויזואלית

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
he_IL: הצג כותרת 'קשורה' כדי להפריד בצורה ברורה יותר את הסעיף הקשור מהרשומות

en: Related
he_IL: קשור

en: Related posts
he_IL: פוסטים קשורים

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
he_IL: מילים

en: Show
he_IL: הצג

en: Edit Details
he_IL: עריכת פרטים

en: Connect and share your posts on %s
he_IL: התחבר ושתף את הרשומות שלך ב-%s

en: Connect to
he_IL: התחבר אל

en: Not Connected
he_IL: לא מחובר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Custom Message:
he_IL: הודעה מותאמת אישית:

en: Publicize:
he_IL: הפצה:

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
he_IL: לפני שתלחצו על "הפצה" רעננו בבקשה את החיבור/ים הבאים על מנת לוודא שנוכל לפרסם את הפוסט שלכם:

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
he_IL: אירעה בעיה בחיבור ל-%s. התנתק ונסה שוב.

en: Make this connection available to all users of this blog?
he_IL: האם להפוך את החיבור הזה זמין לכל משתמשי הבלוג?

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
he_IL: אתם בטוחים שאתם רוצים להפסיק לפרסם פוסטים לקשר(חיבור) הזה?

en: Connect
he_IL: להתחבר

en: Disconnect
he_IL: התנתק

en: Shared
he_IL: משותף

en: Connected as:
he_IL: מחובר כ:

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
he_IL: ניתן לבצע חיבור עבור עצמך או עבור כל המשתמשים בבלוג. חיבורים משותפים מסומנים בטקסט (משותף).

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
he_IL: חבר את הבלוג שלך לאתרי רשתות חברתיות פופולריות ושתף פוסטים עם החברים שלך באופן אוטומטי.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
he_IL: בחרתם לא לחבר את הבלוג שלכם. הקליקו בבקשה על "אשר" כאשר תתבקשו אם תרצו לחבר את חשבונותיכם.

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
he_IL: חיברת בהצלחה את חשבון %1$s שלך עם %2$s.

en: This connection is working correctly.
he_IL: החיבור פעיל כראוי.

en: Tumblr blog
he_IL: בלוג Tumblr

en: Facebook Page
he_IL: עמוד פייסבוק

en: Facebook Wall
he_IL: קיר הפייסבוק

en: Publicize to my %s:
he_IL: לפרסם גם ב-%s שלי:

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
he_IL: רענן חיבור עם %s

en: That connection has been removed.
he_IL: החיבור הוסר.

en: Error code: %s
he_IL: שגיאת קוד: %s

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
he_IL: הייתה בעיה בהתחברות לשיתוף אוטומטי. נסה שוב בעוד רגע.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
he_IL: משהו שלא היה צריך לקרות אף פעם קרה. מצערים על זה. אם תנסו שוב אולי זה יעבוד.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
he_IL: לא נכלל מידע משתמש בבקשתך. ודא שחשבון המשתמש שלך מחובר ל-Jetpack. חבר את חשבון המשתמש שלך על-ידי מעבר ל<a href="%s">עמוד Jetpack</a> ב-wp-admin.

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
he_IL: לא נכלל blog_id בבקשתך. נסה לנתק את Jetpack מ-WordPress.com ולחבר אותו שוב. אחרי זה נסה שוב להתחבר לשיתוף אוטומטי.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
he_IL: לא הצלחנו לוודא שהשרת שלכם מייצר בקשת הרשאה. נסו שוב בבקשה וודאו ששום דבר לא מפריע לבקשות מהשרת שלכם להגיע לשרת של Jetpack.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
he_IL: בוצעה בקשה לא תקינה. בדרך כלל הכוונה היא שמשהו הפריע לבקשה או שיבש אותה בדרך מהשרת שלכם לשרת של ג'טפק. נסו שוב וראו אם זה יעבוד הפעם.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
he_IL: אירעה בעיה בחיבור ל-%s כדי ליצור חיבור מורשה. נסה שוב עוד מעט.

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
he_IL: על מנת להשתמש במודול הפרסום, עליך לקשר את החשבונות שלך לחשבון ה- WordPress.com שלך באמצעות הקישור למטה.

en: Video on %s
he_IL: וידאו ב-%s

en: There was an error contacting Jetpack servers.
he_IL: אירעה שגיאה ביצירת הקשר עם שרתי Jetpack.

en: No API key
he_IL: אין מפתח API

en: Your API key is invalid
he_IL: מפתח API שלך לא תקף

en: Login Blocked by Jetpack
he_IL: ההתחברות נחסמה על-ידי Jetpack

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.  <a href="%2$s">Find out more...</a>
he_IL: כתובת ה-IP (%1$s) שלך סומנה בשל הפרות אבטחה אפשריות.  <a href="%2$s">למידע נוסף...</a>

en: No reply from Jetpack servers
he_IL: אין תשובה משרתי Jetpack

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
he_IL: שגיאה בהתחברות אל WordPress.com. קוד: %1$s, %2$s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
he_IL: הבלוג הראשי שלך לא מחובר אל WordPress.com. יש להתחבר כדי לקבל מפתח API.

en: View Network Admin
he_IL: הצגת מנהל רשת

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
he_IL: אנו מודים לך על הפעלת Protect! כדי להתחיל להגן על האתר שלך, יש להפעיל את Jetpack כחלק מהתקנת רשת האתרים שלך ולהפעיל את Protect באתר הראשי שלך. בשל אופן הטיפול בהתחברויות ברשת אתרים של WordPress, יש להפעיל את Jetpack ברשת כדי ש-Protect יעבוד כהלכה. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>

en: Protect cannot keep your site secure.
he_IL: Jetpack Protect לא יכול לשמור על האתר שלך מאובטח.

en: Dismiss this notice.
he_IL: דחה הודעה זו.

en: Only super admins can edit the global whitelist
he_IL: רק מנהלי מערכת בכירים יכולים לערוך רשימת היתרים גלובלית

en: Cannot use global flag on non-multisites
he_IL: לא ניתן להשתמש בסימון גלובלי באתרים שאינם חלק מרשת

en: Expecting an array
he_IL: מצפה למערך

en: Prove your humanity:
he_IL: הוכחה שאינך רובוט:

en: Continue &rarr;
he_IL: המשך &larr;

en: Your answer was incorrect, please try again.
he_IL: התשובה שלך הייתה שגויה, יש לנסות שוב.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
he_IL: נבקש ממך לפתור בעיית חשבון זו כדי להוכיח שאינך רובוט.  לאחר פתרון הבעיה, יהיה עליך להתחבר שוב.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
he_IL: <strong>נתת תשובה שגויה לבעיית החשבון.</strong> הדבר משמש ללחימה בתגובות זבל כאשר ה-API של Protect אינו זמין. יש להשתמש בלחצן 'אחורה' בדפדפן כדי לחזור לעמוד הכניסה, ללחוץ על הלחצן 'רענון' כדי ליצור בעיית חשבון חדשה, ולנסות להתחבר שוב.

en: Save
he_IL: שמירה

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
he_IL: IPv4 ו-IPv6 הן קבילות. <br />כדי לציין טווח, יש להזין את הערך הנמוך והערך הגבוה כשהם מופרדים באמצעות מקף. לדוגמה: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Your current IP: %s
he_IL: כתובת ה-IP הנוכחית שלך: %s

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
he_IL: כדאי להוסיף את כתובות ה-IP הנפוצות ביותר בשימוש מאחר שהן עשויות להשתנות לפי המיקום שלך - בית, משרד ועוד. הסרת כתובת IP מהרשימה להלן תסיר אותה מרשימת ההיתרים שלך.

en: You can manage your network-wide whitelist via the network admin.
he_IL: באפשרותך לנהל את רשימת ההיתרים ברשת באמצעות מנהל הרשת.

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
he_IL: הכנסת כתובת IP לרשימת ההיתרים מבטיחה שהיא לא תיחסם לעולם על-ידי Jetpack.

en: Whitelist saved.
he_IL: רשימה לבנה נשמרה.

en: One of your IP addresses was not valid.
he_IL: אחת מכתובות ה-IP שלך לא הייתה תקפה.

en: Whitelist Management
he_IL: ניהול רשימה לבנה (רשימת שולחים בטוחים)

en: Get an API Key
he_IL: קבלת מפתח API

en: An API key is needed for Protect.
he_IL: נדרש מפתח API עבור Protect.

en: Debug Jetpack for more information.
he_IL: איתור באגים ב-Jetpack לקבלת מידע נוסף.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
he_IL: לא הצלחנו להציג את כתובת הפוסט באימייל שלכם. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
he_IL: לא הצלחנו לייצר את כתובת הפוסט באימייל שלכם. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
he_IL: לא הצלחנו ליצור את הפוסט מכתובת האימייל שלך. אנא נסו שוב מאוחר יותר.

en: Link account with WordPress.com
he_IL: קשרו את החשבון עם WordPress.com

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
he_IL: אם אין לכם עדיין חשבון ב- WordPress.com אתם יכולים ליצור אחד בחינם תוך כמה שניות.

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
he_IL: כדי להשתמש באפשרות של פוסט באימייל עליכם לקשר את חשבון ה %s שלכם לחשבון ה- WordPress.com שלכם.

en: Disable Post By Email
he_IL: בטל אפשרות פוסט באימייל

en: Regenerate Address
he_IL: צור כתובת מחדש

en: More information
he_IL: מידע נוסף

en: Enable Post By Email
he_IL: אפשר פוסטים באימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני

en: Last Modified
he_IL: עדכון אחרון

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן לפרסום

en: Missed schedule
he_IL: מועד הפרסום חלף

en: Published
he_IL: פורסם

en: Y/m/d
he_IL: d/m/Y

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: Y/m/d g:i:s A
he_IL: Y/m/d G:i:s

en: Unpublished
he_IL: לא פורסם

en: Snippet
he_IL: קטע

en: Title
he_IL: כותרת

en: Loading &hellip;
he_IL: טוען &hellip;

en: Search Plugins
he_IL: חיפוש בתוספים

en: Media
he_IL: מדיה

en: Search Media
he_IL: חיפוש מדיה

en: Search Everything
he_IL: חפש הכל

en: Back to Top &uarr;
he_IL: בחזרה ללמעלה &uarr;

en: Jump to:
he_IL: עברו ל:

en: Results:
he_IL: תוצאות:

en: search everything
he_IL: חפש הכל

en: Omnisearch
he_IL: חיפוש גורף

en: Search Comments
he_IL: חיפוש בתגובות

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
he_IL: הפרופיל הזה לא מחובר כרגע לפרופיל של WordPress.com

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
he_IL: האימיילים ישלוח אל %s  (<a href="%s">עריכה</a>)

en: Receive Monitor Email Notifications.
he_IL: קבלו התראות ניטור באימייל.

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
he_IL: אנחנו גם נודיע לכם כאשר האתר שלכם ישוב ויהיה זמין כך שתוכלו לדעת מה היה זמן הנפילה הכללי.

en: Nobody likes downtime, and that's why Jetpack Monitor is on the job, keeping tabs on your site by checking it every five minutes. As soon as any downtime is detected, you will receive an email notification alerting you to the issue. That way you can act quickly, to get your site back online again!
he_IL: אף אחד לא אוהב השבתות, לכן המוניטור של Jetpack עובד שעות נוספות כדי לשמור כרטיסיות באתר שלך על ידי בדיקתן כל חמש דקות. מרגע שאובחנה השבתה, תתקבל התראה אודותיה באימייל. כך ניתן יהיה לפעול במהירות ולהשיב את האתר שלך חזרה לאויר.

en: Tiled Galleries
he_IL: גלריות פרושות

en: Post by Email
he_IL: פרסם בדוא"ל

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
he_IL: כשקרוסלה פעילה, כל גלריה סטנדרטית שלWordPress ששיבצת בפוסטים או בעמודים
    		תפעיל חווית גלישה בתצלומים בגודל מסך מלא עם תגובות ומטא-נתונים של EXIF.

en: Jetpack will automatically take your great published content and share it instantly with third-party services
    		like search engines, increasing your reach and traffic.
he_IL: Jetpack ייקח באופן אוטומטי את התוכן הטוב שפרסמת וישתף אותו באופן מיידי עם שירותי צד שלישי
    		כמו מנועי חיפוש, וכך יגדיל את טווח ההגעה ואת התעבורה באתר שלך.

en: Notifications
he_IL: עדכונים

en: More information on using Publicize.
he_IL: מידע נוסף על שימוש ב- Publicize.

en: Publicize
he_IL: הפצה

en: Site Stats
he_IL: סטטיסטיקת אתר

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
he_IL: סטטיסטיקת האתר

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
he_IL: התקן נייד

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
he_IL: מומלץ

[ctx: Module Tag]
en: Centralized Management
he_IL: ניהול מרכזי

[ctx: Module Tag]
en: Developers
he_IL: מפתחים

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
he_IL: מראה

[ctx: Module Tag]
en: Social
he_IL: חברתי

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
he_IL: תמונות וסרטוני וידאו

[ctx: Module Tag]
en: Writing
he_IL: כותב

[ctx: Module Tag]
en: Other
he_IL: אחר

[ctx: Module Description]
en: Add images, Twitter streams, your site’s RSS links, and more to your sidebar.
he_IL: הוספה של תמונות, זרימות של טוויטר, קישורי RSS של האתר ועוד לסרגל הצדדי.

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
he_IL: וידג'טים נוספים בסרגל הצדדי

[ctx: Module Description]
en: Specify which widgets appear on which pages of your site.
he_IL: אפשרות לקבוע אילו ווידג'טים יופיעו בעמודים השונים באתר שלך.

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
he_IL: נראות הווידג'טים

[ctx: Module Name]
en: Site Verification
he_IL: אימות אתרים

[ctx: Module Description]
en: Display your image galleries in a variety of sleek, graphic arrangements.
he_IL: אפשר להציג את גלריית התמונות במגוון סידורים גרפיים מדליקים.

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
he_IL: גלריות פרושות

[ctx: Jumpstart Description]
en: Give visitors two easy subscription options — while commenting, or via a separate email subscription widget you can display.
he_IL: מעניק למבקרים אפשרויות רישום לעדכונים תוך כדי כתיבת תגובות או באמצעות וידג'ט נפרד לרישום לעדכונים באימייל שניתן להציג.

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email.
he_IL: המשתמשים יכולים להירשם לפוסטים ולתגובות שלך ולקבל התראות באימייל.

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
he_IL: מינויים

[ctx: Module Description]
en: Collect traffic stats and insights.
he_IL: אסוף סטטיסטיקת תנועה ותובנות.

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
he_IL: נתונים סטטיסטיים של אתר

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lets you log in to all your Jetpack-enabled sites with one click using your WordPress.com account.
he_IL: מאפשר התחברות לכל האתרים שלך שבהם פועל Jetpack בלחיצה אחת באמצעות חשבונך ב-WordPress.com.

[ctx: Module Description]
en: Secure user authentication.
he_IL: הזדהות משתמש מאובטחת.

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
he_IL: Single Sign-On

[ctx: Module Description]
en: Enable WP.me-powered shortlinks for all posts and pages.
he_IL: קישורים מקוצרים המופעלים באמצעות WP.me זמינים לכל הפוסטים והעמודים.

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
he_IL: קישורים מקוצרים דרך WP.me

[ctx: Module Description]
en: Embed content from YouTube, Vimeo, SlideShare, and more, no coding necessary.
he_IL: שילוב תוכן מ-YouTube,‏ Vimeo, ‏SlideShare ועוד, ללא צורך בקידוד.

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
he_IL: הטבעות קיצורי קוד

[ctx: Jumpstart Description]
en: Places Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
he_IL: מציב כפתורים של טוויטר, פייסבוק ו-Google+‎ בתחתית של כל פוסט, ובכך מקל על מבקרים לשתף את התוכן שלך.

[ctx: Module Description]
en: Visitors can share your content.
he_IL: מבקרים יכולים לשתף את התוכן שלך.

[ctx: Module Name]
en: Sharing
he_IL: שיתוף

[ctx: Jumpstart Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
he_IL: מושך את תשומת לבם של מבקרים לבלוג שלך על ידי הדגשה של תוכן חדש ורלוונטי בתחתית כל רשומה שפורסמה.

[ctx: Module Description]
en: Display similar content.
he_IL: הצג תוכן דומה.

[ctx: Module Name]
en: Related Posts
he_IL: פוסטים קשורים

[ctx: Module Description]
en: Automatically promote content.
he_IL: קדם תוכן אוטומטית.

[ctx: Module Name]
en: Publicize
he_IL: שיתוף אוטומטי

[ctx: Module Description]
en: Prevent brute force attacks.
he_IL: מנע התקפות אלימות.

[ctx: Module Name]
en: Protect
he_IL: הגנה

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by email, using any device and email client.
he_IL: פרסום פוסטים באימייל, באמצעות כל מכשיר וכל תוכנת אימייל.

[ctx: Module Name]
en: Post by Email
he_IL: פרסם באימייל

[ctx: Jumpstart Description]
en: Mirrors and serves your images from our free and fast image CDN, improving your site’s performance with no additional load on your servers.
he_IL: מאפשר שכפול ועריכה של תמונות משירות ה-CDN המהיר והחינמי שלנו לשיפור ביצועי האתר שלך בלי להעמיס על השרתים.

[ctx: Module Description]
en: Speed up images and photos.
he_IL: האץ טעינת צילומים ותמונות.

[ctx: Module Name]
en: Photon
he_IL: פוטון - Photon

[ctx: Module Description]
en: Search your entire database from a single field in your Dashboard.
he_IL: חיפוש במאגר הנתונים כולו מתוך שדה יחיד בלוח הבקרה.

[ctx: Module Description]
en: Receive notification of site activity via the admin toolbar and your Mobile devices.
he_IL: קבלת התראות על פעילות האתר דרך סרגל הכלים לניהול ומכשירים ניידים.

[ctx: Module Name]
en: Notifications
he_IL: התראות

[ctx: Module Description]
en: Reports on site downtime.
he_IL: דוחות לגבי זמני השבתה באתר.

[ctx: Module Name]
en: Monitor
he_IL: מוניטור

[ctx: Module Description]
en: Optimize your site with a mobile-friendly theme for smartphones.
he_IL: התאמת האתר באופן מיטבי בעזרת עיצוב מותאם למכשירים ניידים.

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
he_IL: ערכת עיצוב לנייד

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax.
he_IL: כתיבת פוסטים או עמודים בתחביר Markdown של טקסט רגיל.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Helps you remotely manage plugins, turn on automated updates, and more from <a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">wordpress.com</a>.
he_IL: מסייע לך בניהול תוספים מרחוק, הפעלת עדכונים אוטומטיים ועוד מ-<a href="https://wordpress.com/plugins/" target="_blank">WordPress.com</a>.

[ctx: Module Description]
en: Manage all your sites from a centralized place, https://wordpress.com/sites.
he_IL: ניהול כל האתרים שלך ממקום מרכזי אחד, https://WordPress.com/sites.

[ctx: Module Name]
en: Manage
he_IL: ניהול

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show their appreciation for your content.
he_IL: המבקרים יכולים להביע בקלות את דעתם החיובית על התוכן שלך.

[ctx: Module Name]
en: Likes
he_IL:  לייקים

[ctx: Module Description]
en: Use LaTeX markup language in posts and pages for complex equations and other geekery.
he_IL: שימוש בשפת הסימון LaTeX בפוסטים ובעמודים כדי ליצור משוואות מורכבות ותכנים אחרים לחובבי מחשבים.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
he_IL: מתמטיקה יפה

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content through the cloud.
he_IL: אפליקציות יכולות לגשת לתוכן שלך בצורה מאובטחת דרך הענן.

[ctx: Module Description]
en: Add support for infinite scroll to your theme.
he_IL: הוספת תמיכה בגלילה אינסופית לערכת העיצוב.

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
he_IL: גלילה אינסופית

[ctx: Jumpstart Description]
en: Let commenters link their profiles to their Gravatar accounts, making it easy for your visitors to learn more about your community.
he_IL: מאפשר למגיבים לקשר את הפרופילים שלהם לחשבונות ה-Gravatar שלהם ומקל על המבקרים שלך לקבל מידע נוסף על הקהילה שלך.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
he_IL: הצגת כרטיסים עסקיים מוקפצים מעל Gravatars של המגיבים.

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
he_IL: כרטיסיות מרחפות של Gravatar

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
he_IL: הגדלת חשיפה ותעבורה.

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
he_IL: הפצה משופרת

[ctx: Module Description]
en: Customize your site’s CSS without modifying your theme.
he_IL: ניתן להתאים אישית את גיליון ה-CSS של האתר מבלי לשנות את ערכת העיצוב.

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

[ctx: Module Description]
en: Organize and display different types of content on your site, separate from posts and pages.
he_IL: ארגון והצגה של סוגים שונים של תוכן באתר, בנפרד מהפוסטים והעמודים.

[ctx: Module Name]
en: Custom Content Types
he_IL: סוגי תוכן מותאמים אישית

[ctx: Jumpstart Description]
en: Adds a button to your post and page editors, allowing you to build simple forms to help visitors stay in touch.
he_IL: מוסיף כפתור לעורכי הרשומות והעמודים שלך ומאפשר לך לבנות טפסים פשוטים שיעזרו למבקרים לשמור אתך על קשר.

[ctx: Module Description]
en: Insert a contact form anywhere on your site.
he_IL: הוספת איש קשר מכל מקום באתר.

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

[ctx: Module Description]
en: Let readers comment with WordPress.com, Twitter, Facebook, or Google+ accounts.
he_IL: הקוראים יכולים להגיב באמצעות חשבונות WordPress.com, טוויטר, פייסבוק או Google+‎.

[ctx: Module Name]
en: Comments
he_IL: תגובות

[ctx: Jumpstart Description]
en: Brings your photos and images to life as full-size, easily navigable galleries.
he_IL: מפיח חיים בתמונות שלך בעזרת גלריות קלות לניווט בגודל מלא.

[ctx: Module Description]
en: Transform standard image galleries into full-screen slideshows.
he_IL: הפיכת גלריות תמונות סטנדרטיות למצגות במסך מלא.

[ctx: Module Name]
en: Carousel
he_IL: קרוסלה

[ctx: Module Description]
en: Check your spelling, style, and grammar with the After the Deadline proofreading service.
he_IL: בדיקת איות, סגנון ודקדוק באמצעות שירות ההגהה After the Deadline.

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
he_IL: איות ודקדוק

en: Take WordPress with you.
he_IL: קח את WordPress איתך.

en: Mobile Apps
he_IL: יישומים לנייד

en: Save configuration
he_IL: שמור הגדרות

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
he_IL: הצג פרומו לאפליקציות המובייל של וורדפרס בתחתית תבנית המובייל.

en: Mobile App Promos
he_IL: קדימונים לאפליקצית מובייל

en: Display featured images
he_IL: הצגת תמונות מרכזיות

en: Hide all featured images
he_IL: הסתרת כל התמונות המרכזיות

en: Featured Images
he_IL: תמונות מרכזיות

en: Show full posts on front page and on archive pages
he_IL: הצג פוסטים מלאים בעמוד ראשי ובעמודי ארכיון

en: Enable excerpts on front page and on archive pages
he_IL: אפשר תקצירים העמוד ראשי ובעמודי ארכיון

en: Excerpts
he_IL: תקצירים

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
he_IL: ביקשת להציג רשומות מהארכיון, אבל אין רשומות בארכיון שביקשת לראות. אם רצית רשומה מסויימת, אפשר לנסות לחפש אותו.

en: Nothing Found
he_IL: לא מצאתי כלום

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות החיפוש: %s

en: Blog Archives
he_IL: ארכיון הבלוג

en: Posted by %s
he_IL: פורסם ע"י %s

en: Tagged with %s
he_IL: מתויג עם %s

en: Posted in %s
he_IL: פורסם ב%s

en: Yearly Archives: %s
he_IL: ארכיון שנתי: %s

en: Monthly Archives: %s
he_IL: ארכיון חודשי: %s

en: Daily Archives: %s
he_IL: ארכיון יומי: %s

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Reply
he_IL: להגיב

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה ממתינה לאישור.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

note: translators: 1: comment author, 2: date and time
en: %1$s on %2$s
he_IL: %1$s על %2$s

en: Pingback:
he_IL: פינגבק:

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
he_IL: חדש יותר <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
he_IL: <span class="meta-nav">&laquo;</span> ישן יותר

en: Next &raquo;
he_IL: הבא &raquo;

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
he_IL: ניווט בתמונות

en: <span class="entry-gallery">&laquo; <a href="%1$s" title="Back to %2$s" rel="gallery">Back to Gallery</a></span>
he_IL: <span class="entry-gallery">&raquo; <a href="%1$s" title="חזרה אל %2$s" rel="gallery">חזרה לגלריה</a></span>

en: Skip to primary content
he_IL: לדלג לתוכן

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Main Sidebar
he_IL: סרגל צדדי ראשי

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
note: translators: To add an additional Open Sans character subset specific to your language, translate 		this to 'greek', 'cyrillic' or 'vietnamese'. Do not translate into your own language.
en: no-subset
he_IL: ללא נושא

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Open Sans, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he_IL: על

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Proudly powered by %s
he_IL: פועל על %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
he_IL: מערכת אישית וחופשית לניהול אתרים עצמאיים

en: https://wordpress.org/
he_IL: https://he.wordpress.org/

en: View Full Site
he_IL: הצג אתר מלא

en: Next &raquo;
he_IL: הבא &raquo;

en: &laquo; Previous
he_IL: &laquo; אחורה

en: Post navigation
he_IL: ניווט ברשומות

en: Leave a reply
he_IL: השאר תגובה

en: Posted by
he_IL: פורסם ע"י

en: Featured
he_IL: רשומה נבחרת

en: <b>%</b> Replies
he_IL: <b>%</b> תגובות

en: <b>1</b> Reply
he_IL: תגובה <b>אחת</b>

en: Pages:
he_IL: :עמודים

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
he_IL[0]: גלריה זו מכילה <a %1$s>תמונה אחת</a>
he_IL[1]: גלריה זו מכילה <a %1$s>%2$s תמונות</a>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Permalink to %s
he_IL: קישור קבוע לרשומה %s

en: Newer Comments &rarr;
he_IL: תגובות חדשות יותר &larr;

en: &larr; Older Comments
he_IL: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בתגובות

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: זוהי רשומה מוגנת - נדרשת סיסמה כדי לקרוא את התגובות.

en: Include this CSS in the Mobile Theme
he_IL: אפשר CSS לתבניות סמרטפונים

en: No
he_IL: לא

en: Mobile-compatible:
he_IL: התאמה לסמרטפונים

en: View Mobile Site
he_IL: הצג את האתר לנייד

en: Markdown content
he_IL: תוכן Markdown

en: Use Markdown for comments.
he_IL: להפעיל Markdown בתגובות.

en: Learn more about Markdown.
he_IL: ללמוד עוד אודות Markdown.

en: Use Markdown for posts and pages.
he_IL: להפעיל Markdown בפוסטים ועמודים.

en: <span>%d</span> bloggers like this:
he_IL: <span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה:

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Like
he_IL: אהבתי

en: Like this:
he_IL: אהבתי

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Sharing Buttons
he_IL: לחצני שיתוף

en: Settings have been saved
he_IL: ההגדרות נשמרו

en: Sharing
he_IL: שיתוף

en: Sharing Settings
he_IL: הגדרות שיתוף

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
he_IL: דף ראשי, דפי ארכיון ותוצאות חיפוש

en: Show buttons on
he_IL: להציג כפתורים ב

en: On for all comments
he_IL: מופעלים עבור כל התגובות

en: Comment Likes are
he_IL: לייקים על תגובות

en: Don't show the Reblog button on posts
he_IL: אל תציג את הלחצן Reblog ברשומות

en: Show the Reblog button on posts
he_IL: הצג את הלחצן Reblog ברשומות

en: WordPress.com Reblog Button
he_IL: לחצן Reblog של WordPress.com

en: Turned on per post
he_IL: מופעל לפי פוסט

en: On for all posts
he_IL: מופעל עבור כל הפוסטים

en: WordPress.com Likes are
he_IL: הלייקים של WordPress.com הם

en: Someone likes one of my posts
he_IL: מישהו אוהב את אחד הפוסטים שלי

en: Email me whenever
he_IL: שלחו לי אימייל כאשר

en: Likes Notifications
he_IL: הודעות לייקים

en: Show sharing buttons.
he_IL: הצג לחצני שיתוף.

en: Show likes.
he_IL: הצג לייקים.

en: Likes
he_IL: אהבה

en: Likes and Shares
he_IL: שיתוף והערכה

en: Track each Infinite Scroll post load as a page view in Google Analytics
he_IL: עקבו אחר כל טעינת פוסט עם גלילה אינסופית כצפייה בעמוד בגוגל אנאליטיקס

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
he_IL: התשמשו בגוגל אנאליטיקס עם גלילה אינסופית

en: Theme: %1$s.
he_IL: ערכת נושא: %1$s.

en: Proudly powered by WordPress
he_IL: פועל על

en: Scroll back to top
he_IL: גלול חזרה למעלה

en: Older %s
he_IL: הגרסה הישנה יותר: %s

en: Older posts
he_IL: רשומות קודמות

en: Shows %s posts on each load.
he_IL: מציג %s פוסטים בכל טעינה.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
he_IL: שינינו אפשרות זו לגרסת הקלק-לגלילה כיוון שיש לך ווידגטים בחלק התחתון במראה  &rarr; ווידג'טים, או שערכת העיצוב שלך משתמשת בהקלק-לגלילה כהתנהגות ברירת המחדל.

en: To infinity and beyond
he_IL: לאינסוף ומעבר

en: Show falling snow on my blog until January 4<sup>th</sup>.
he_IL: הצג שלג נופל בבלוג שלי עד ה-4 בינואר<sup></sup>.

en: Snow
he_IL: שלג

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
he_IL: שים את סמן העכבר מעל הגרבטאר שלך כדי לבדוק את הפרופיל שלך.

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
he_IL: צפה בפרופיל המשתמש כאשר העכבר מרחף מעל לגרבטאר שלו

en: Gravatar Hovercards
he_IL: כרטיסיות מרחפות של Gravatar

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
he_IL: בארכיון ההמלצות שלך אין כרגע רשומות. אפשר להתחיל ליצור אותן בלוח הבקרה.

en: Testimonial Archive Featured Image
he_IL: תמונה מרכזית של ארכיון המלצות

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Customize Testimonials Archive
he_IL: התאימו אישית את ארכיון ההמלצות

en: Customer Name
he_IL: שם הלקוח

en: Enter the customer's name here
he_IL: הוסף את שם הלקוח כאן

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
he_IL: טיוטת ההמלצה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
he_IL: ההמלצה מתוזמנת ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
he_IL: ההמלצה הוגשה לפרסום. <a target="_blank" href="%s">צפו בהמלצה בתצוגה מוקדמת</a>

en: Testimonial saved.
he_IL: ההמלצה נשמרה.

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
he_IL: ההמלצה פורסמה. <a href="%s">צפו בהמלצה</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Testimonial restored to revision from %s
he_IL: שוחזרה המלצה לגירסה מ %s

en: Testimonial updated.
he_IL: ההמלצה עודכנה.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
he_IL: ההמלצה עודכנה. <a href="%s">צפו בהמלצה</a>

en: No Testimonials found in Trash
he_IL: לא נמצאו המלצות בפח הזבל

en: No Testimonials found
he_IL: לא נמצאו המלצות

en: Search Testimonials
he_IL: חפשו בהמלצות

en: View Testimonial
he_IL: צפו בהמלצה

en: New Testimonial
he_IL: המלצה חדשה

en: Edit Testimonial
he_IL: ערוך המלצה

en: Add New Testimonial
he_IL: הוסף המלצה חדשה

en: All Testimonials
he_IL: כל ההמלצות

en: Testimonial
he_IL: המלצות

en: Customer Testimonials
he_IL: המלצות של לקוחות

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
he_IL: עמודי המלצות מוצגים ברוב ההמלצות של %1$s

en: Enable Testimonials for this site.
he_IL: הפעלת המלצות לאתר זה.

en: Your theme supports Testimonials
he_IL: ערכת העיצוב שלך תומכת בהמלצות

en: Testimonials
he_IL: המלצות

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Types
he_IL: סוגים

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
he_IL: בארכיון הפורטפוליו שלכם אין כרגע נתונים. אתם יכולים להתחיל לייצר תוכן בלוח הבקרה.

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
he_IL: טיוטת פריט פרויקט עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פרויקט</a>

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
he_IL: פרויקט מתוזמן עבור: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של פרויקט</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
he_IL: הפרויקט הוגש. <a target="_blank" href="%s">צפייה מוקדמת בפרויקט</a>.

en: Project saved.
he_IL: הפרויקט נשמר.

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
he_IL: הפרויקט פורסם.<a href="%s"> צפו בפרויקט</a>.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Project restored to revision from %s
he_IL: הפרויקט שוחזר לגרסה מ %s

en: Project updated.
he_IL: הפרויקט עודכן.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
he_IL: הפרויקט עודכן. <a href="%s">צפו בפריט</a>.

en: No tags found.
he_IL: לא נמצאו תגיות.

en: Choose from the most used tags
he_IL: לבחור מבין התגיות הנפוצות ביותר

en: Add or remove tags
he_IL: להוסיף או להסיר תגיות

en: Separate tags with commas
he_IL: הפרידו בין תגיות עם רווח

en: Popular Project Tags
he_IL: תגיות פופולאריות לפרויקט

en: Search Project Tags
he_IL: חיפוש תגיות בפרוייקט

en: New Project Tag Name
he_IL: תגית שם פרויקט חדשה

en: Add New Project Tag
he_IL: הוסיפו תגית לפרויקט

en: Update Project Tag
he_IL: עדכנו את תגית הפרויקט

en: View Project Tag
he_IL: צפו בתגית הפרויקט

en: Edit Project Tag
he_IL: ערכו את תגית הפרויקט

en: All Project Tags
he_IL: כל תגיות הפרויקט

en: Project Tag
he_IL: תגית פרויקט

en: Project Tags
he_IL: תגיות הפרוייקט

en: Search Project Types
he_IL: חפשו סוגי פרויקטים

en: Parent Project Type:
he_IL: סוג פרויקט אב:

en: Parent Project Type
he_IL: סוג פרויקט אב

en: New Project Type Name
he_IL: תגית שם פרויקט חדשה

en: Add New Project Type
he_IL: הוסיפו סוג פרויקט חדש

en: Update Project Type
he_IL: עדכנו את סוג הפרויקט:

en: View Project Type
he_IL: צפו בסוג הפרויקט:

en: Edit Project Type
he_IL: ערכו סוג פרויקט

en: All Project Types
he_IL: כל סוגי הפרויקטים

en: Project Type
he_IL: סוג פרויקט

en: Project Types
he_IL: סוגי פרויקט

en: No Projects found in Trash
he_IL: לא נמצאו פרוייקטים בפח

en: No Projects found
he_IL: לא נמצאו פרויקטים

en: Search Projects
he_IL: חפשו פרויקטים

en: View Project
he_IL: הצג פרויקט

en: New Project
he_IL: פרויקט חדש

en: Edit Project
he_IL: ערכו פרויקט

en: Add New Project
he_IL: הוסיפו פרויקט חדש

en: All Projects
he_IL: כל הפרויקטים

en: Portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: Project
he_IL: פרויקט

en: Projects
he_IL: פרויקטים

en: Portfolio Items
he_IL: פריטי פורטפוליו

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
he_IL: דפי פורטפוליו מציגים לכל היותר %1Ss פרויקטים

en: Enable Portfolio Projects for this site.
he_IL: אפשרו פרויקטים של פורטפוליו לאתר זה.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
he_IL: התבנית שלכם תומכת ב<strong>%s</strong>

en: Portfolio Projects
he_IL: פרויקטי פורטפוליו

en: No Labels
he_IL: אין תוויות

en: Add These New Menu Items
he_IL: הוסף פריטי תפריט חדשים אלה

en: New Row
he_IL: שורה חדשה

en: Description
he_IL: תיאור

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
he_IL: תוויות: <small>מתובל, אהוב ועוד. <em>הפרד תוויות בפסיקים</em></small>

en: Add to section:
he_IL: הוסף לסעיף:

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
he_IL: השתמש במקש <kbd>TAB</kbd> במקלדת שלך כדי לעבור בין העמודות ובמקשים <kbd>ENTER</kbd> או <kbd>RETURN</kbd> כדי לשמור כל שורה ולעבור לבאה.

en: DOWN
he_IL: למטה

en: Move menu section down
he_IL: הזז למטה את מקטע התפריט

en: UP
he_IL: למעלה

en: Move menu section up
he_IL: העבר מקטע תפריט למעלה

en: Uncategorized
he_IL: כללי

en: edit
he_IL: עריכה

en: Save New Order
he_IL: שמור סדר חדש

en: Order
he_IL: סדר

en: Price
he_IL: מחיר

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Thumbnail
he_IL: תמונה מוקטנת

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Items re-ordered.
he_IL: רכיבי התפריט סודרו מחדש.

en: Add Many Items
he_IL: הוסף פריטים רבים

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
he_IL[0]: %1$d פריט בתפריט אוכל
he_IL[1]: %1$d פריטים בתפריט אוכל

note: translators: this is about a food menu
en: Enter the menu item's name here
he_IL: הזן את שם פריט התפריט כאן

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
he_IL: טיוטת פריט תפריט עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
he_IL: פריט תפריט תוזמן ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
he_IL: פריט תפריט נשלח. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה של פריט</a>

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item saved.
he_IL: פריט תפריט נשמר.

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
he_IL: פריט תפריט פורסם. <a href="%s">צפה בפריט</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Menu item restored to revision from %s
he_IL: פריט תפריט שוחזר לתיקון מ-%s

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item updated.
he_IL: פריט תפריט עודכן.

note: translators: this is about a food menu
en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
he_IL: פריט תפריט עודכן. <a href="%s">צפה בפריט</a>

note: translators: this is about a food menu
en: No Menu Items found in Trash
he_IL: לא נמצאו פריטי תפריט בפח

note: translators: this is about a food menu
en: No Menu Items found
he_IL: לא נמצאו פריטי תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Items
he_IL: פריטי תפריט חיפוש

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Item
he_IL: הצג פריט תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Item
he_IL: פריט תפריט חדש

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Item
he_IL: עריכה

note: translators: this is about a food menu
en: Add Menu Item
he_IL: הוסף פריט תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Add One Item
he_IL: הוסף פריט אחד

note: translators: this is about a food menu
en: Food Menus
he_IL: תפריטי מזון

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item
he_IL: קישור

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Items
he_IL: פריטי תפריט

en: Items on your restaurant's menu
he_IL: פריטים בתפריט המסעדה שלך

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Sections Name
he_IL: שם של סעיף תפריט חדש

note: translators: this is about a food menu
en: Add New Menu Section
he_IL: הוסף סעיף תפריט חדש

note: translators: this is about a food menu
en: Update Menu Section
he_IL: עדכן סעיף תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Section
he_IL: צפה בסעיף תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Section
he_IL: ערוך סעיף תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Parent Menu Section:
he_IL: סעיף תפריט אב:

note: translators: this is about a food menu
en: Parent Menu Section
he_IL: סעיף תפריט אב

note: translators: this is about a food menu
en: All Menu Sections
he_IL: כל סעיפי התפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Sections
he_IL: חפש סעיפי תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Section
he_IL: אזור בתפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Sections
he_IL: סעיפי תפריט

en: No Labels found
he_IL: לא נמצאו תוויות

en: Choose from the most used Labels
he_IL: בחר מבין התוויות הנפוצות ביותר

en: Add or remove Labels
he_IL: הוסף תוויות או הסר אותן

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
he_IL: לדוגמה, מתובל, אהוב ועוד. <br /> הפרד תוויות בפסיקים

note: translators: this is about a food menu
en: New Menu Item Label Name
he_IL: שם תווית פריט תפריט חדש

note: translators: this is about a food menu
en: Add New Menu Item Label
he_IL: הוסף תווית לפריט תפריט חדש

note: translators: this is about a food menu
en: Update Menu Item Label
he_IL: עדכן תווית פריט תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: View Menu Item Label
he_IL: הצג תווית פריט תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Edit Menu Item Label
he_IL: ערוך תווית פריט תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: All Menu Item Labels
he_IL: כל תוויות פריטי התפריט

en: Popular Labels
he_IL: תוויות פופולריות

note: translators: this is about a food menu
en: Search Menu Item Labels
he_IL: תוויות פריטי תפריט חיפוש

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item Label
he_IL: תווית של פריט תפריט

note: translators: this is about a food menu
en: Menu Item Labels
he_IL: תוויות פריטי תפריט

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginner's tutorial</a> and the <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
he_IL: ברוכים הבאים! הכול מוכן לפרסום רצועת הקומיקס הראשונה שלך.
    
    אתר הקומיקס החדש שלך מוכן לפעולה. בתור התחלה, כדאי <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">להגדיר כותרת ותיאור קצר של הקומיקס שלך</a> כדי שהקוראים יידעו במה הוא עוסק.
    
    דרוש לך סיוע נוסף בהגדרת האתר? מומלץ לעיין <a href="http://learn.wordpress.com/" target="_blank">במדריך למתחילים</a> של WordPress.com וכן <a href="http://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">במדריך ליצירת קומיקס ב-WordPress.com</a>. זה הזמן להתחיל <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">בפרסום הרצועה הראשונה שלך!</a>
    
    מאחלים לך להמשיך לצחוק,
    צוות WordPress.com

en: Invalid or expired nonce.
he_IL: קוד אבטחה פג תוקף או שגוי.

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
he_IL: הטיוטה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
he_IL: j F, Y בשעה G:i

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
he_IL: קומיקס נקבע לפרסום במועד: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
he_IL: הקומיקס הוגש. <a target="_blank" href="%s"> תצוגה מקדימה</a>

en: Comic saved.
he_IL: הקומיקס נשמר.

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
he_IL: הקומיקס פורסם. <a href="%s">להציג קומיקס</a>

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Comic restored to revision from %s
he_IL: קומיקס שוחזר לעריכה מ%s

en: Comic updated.
he_IL: הקומיקס עודכן.

en: Custom field deleted.
he_IL: השדה המיוחד נמחק.

en: Custom field updated.
he_IL: השדה המיוחד עודכן.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
he_IL: הקומיקס עודכן. <a href="%s">להציג קומיקס</a>

en: No Comics found in Trash
he_IL: לא נמצאו קומיקס בפח הזבל

en: No Comics found
he_IL: לא נמצאו קומיקס

en: Search Comics
he_IL: חפש בקומיקס

en: View Comic
he_IL: הצגת קומיקס

en: New Comic
he_IL: קומיקס חדש

en: Edit Comic
he_IL: עריכת קומיקס

en: Add New Comic
he_IL: הוספת קומיקס חדש

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: All Comics
he_IL: כל הקומיקס

en: Comic
he_IL: קומיקס

en: Comics
he_IL: קומיקס

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
he_IL: ההעלאה שלכם לא הושלמה. נסו שוב מאוחר יותר או החזיקו אצבעות ונסו שוב עכשיו.

en: Only images can be uploaded here.
he_IL: ניתן להעלות כאן רק תמונות.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
he_IL: מצטערים, הדפדפן שלכם לא נתמך. שדרגו ב browsehappy.com.

en: Processing...
he_IL: מעבד...

en: Uploading...
he_IL: מעלה...

en: Drop images to upload
he_IL: זירקו תמונות כאן כדי להעלותן

en: Post converted. | %s posts converted
he_IL[0]: הפוסט עבר המרה.
he_IL[1]: %s פוסטים עברו המרה

en: You are not allowed to make this change.
he_IL: אתם לא מורשים לבצע את השינוי הזה.

en: Convert to Post
he_IL: המר לפוסט

en: Convert to Comic
he_IL: להמיר לקומיקס

en: Save Stylesheet
he_IL: שמור גיליון סגנון

en: Save &amp; Buy Upgrade
he_IL: שמור &amp; קנה שדרוג

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
he_IL: החלף את <a href="%s">CSS התבנית</a> <b>(מתקדם)</b>

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
he_IL: הוסף CSS <b>(מומלץ)</b>

en: Replacement
he_IL: תחלופה

en: Add-on
he_IL: תוספת

en: Mode:
he_IL: :מצב

en: None
he_IL: ללא

en: Preprocessor:
he_IL: עיבוד מוקדם:

en: Cancel
he_IL: בטל

en: OK
he_IL: אישור

en: The default content width for the %s theme is %d pixels.
he_IL: ברירת המחדל לרוחב התוכן עבור ערכת העיצוב %s היא %d פיקסלים.

en: %s px
he_IL: %s פיקסלים

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Media Width:
he_IL: רוחב מדיה:

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
he_IL: לתשומת לבך: CSS מותאם אישית יאופס לאחר שינוי ערכות עיצוב.

en: New to CSS? Start with a <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" target="_blank">beginner tutorial</a>. Questions?
    		Ask in the <a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" target="_blank">Themes and Templates forum</a>.
he_IL: פעם ראשונה ב-CSS? <a href="http://www.htmldog.com/guides/cssbeginner/" target="_blank">המדריך למתחילים</a> הוא התחנה הראשונה שלך. שאלות?
    		<a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" target="_blank">פורום ערכות עיצוב ותבניות</a> הוא המקום לשאול.

en: CSS Stylesheet Editor
he_IL: עורך CSS

en: CSS Revisions
he_IL: מהדורות CSS

en: Publish
he_IL: לפרסם

en: Stylesheet saved.
he_IL: נשמר Stylesheet

en: Custom CSS Stylesheet
he_IL: גיליון סגנון CSS מותאם אישית

en: Edit CSS
he_IL: לערוך CSS

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
he_IL: תצוגה מקדימה: יש לשמור את השינויים, או שהם ייאבדו

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
he_IL: ברוך הבא ל-CSS מותאם אישית!
    
    כדי ללמוד כיצד זה עובד, כדאי לבקר בכתובת http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Use these settings to display different types of content on your site.
he_IL: השתמשו בהגדרות אלה על מנת להציג סוגי תוכן שונים באתר שלכם.

en: Your Custom Content Types
he_IL: סוגי התוכן המוגדרים אישית שלכם

en: Save and go back to form builder
he_IL: שמור וחזור לבונה הטפסים

en: What should the subject line be?
he_IL: מה צריכה להיות שורת הנושא?

en: Enter your email address
he_IL: הזן את כתובת הדוא"ל שלך

en: Email settings
he_IL: הגדרות דוא"ל

en: Add this form to my post
he_IL: הוסף את הטופס הזה לפוסט שלי

en: Add a new field
he_IL: הוסף שדה חדש

en: Here&#8217;s what your form will look like
he_IL: כך יראה הטופס שלך

en: Save this field
he_IL: שמור שדה זה

en: Required?
he_IL: חובה?

en: Add another option
he_IL: הוסף עוד אפשרות

en: First option
he_IL: אפשרות ראשונה

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Textarea
he_IL: אזור טקסט

en: Text
he_IL: טקסט

en: Radio
he_IL: רדיו

en: Drop down
he_IL: תפריט נפתח

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Field type
he_IL: סוג שדה

en: New field
he_IL: שדה חדש

en: Label
he_IL: שם

en: Edit this new field
he_IL: ערוך שדה חדש זה

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
he_IL: כן. אתה יכול להזין כמה כתובות דוא"ל בשדה כתובת דוא"ל ולהפריד אותן בפסיקים. לאחר מכן דוא"ל עם התראה יישלח לכל אחת מכתובות הדוא"ל שציינת.

en: Can I send a notification to more than one person?
he_IL: האם אני יכול לשלוח התראה ליותר מאדם אחד?

en: Nope.  However, if you&#8217;d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can.  If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
he_IL: לא. אולם אם תרצה תוכל לשנות את הכתובת שאליו יישלח המשוב שלך, או את שורת הנושא. אם לא תבצע כאן שינויים, המשוב יישלח למחבר של הדף/הפוסט והנושא יהיה שם הדף/הפוסט.

en: Do I need to fill this out?
he_IL: האם אני צריך למלא את זה?

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
he_IL: כן, אתה יכול לקרוא את המשוב שלך בכל עת על-ידי לחיצה על הקישור "%1$s" בתפריט הניהול.

en: Can I view my feedback within WordPress?
he_IL: האם אני יכול לראות את המשוב שלי בתוך WordPress?

en: Click here
he_IL: לחצו כאן

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
he_IL: ללא ספק. %1$s כדי להוסיף תיבת טקסט, אזור טקסט, אפשרויות, תיבת סימון או שדה נפתח חדשים.

en: Can I add more fields?
he_IL: האם אני יכול להוסיף שדות נוספים?

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
he_IL: הוספת טופס ליצירת קשר תאפשר לקוראים שלך לשלוח לך משוב. כל משוב ייסרק באופן אוטומטי כדי לחפש דואר זבל ורק משוב חוקי יישלחו אליך בדוא"ל.

en: How does this work?
he_IL: כיצד זה עובד?

en: Email notifications
he_IL: התראות דוא"ל

en: Form builder
he_IL: בונה טפסים

en: Your new field was saved successfully
he_IL: השדה שלך נשמר בהצלחה

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה לצאת מעורך הטפסים מבלי לשמור? כל שינוי שביצעת יאבד.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
he_IL: (דרוש)

en: Saved successfully
he_IL: נשמר בהצלחה

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
he_IL: ערוך

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
he_IL: הזז

en: Drag up or down
    to re-arrange
he_IL: גרור למעלה או למטה
    כדי לסדר מחדש

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
he_IL: אופס, נוצרה בעייה ביצירת הטופס שלכם. תצטרכו לנסות זאת שוב.

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
he_IL: אפשרות ראשונה

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
he_IL: אפשרות

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
he_IL: אפשרויות

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
he_IL: שדה חדש

[ctx: noun]
en: Comment
he_IL: התגובה שלך

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
he_IL: אתר

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
he_IL: אימייל

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
he_IL: שם

en: Yes
he_IL: כן

en: (required)
he_IL: (חובה)

en: %s is required
he_IL: נדרש %s

en: %s requires a valid email address
he_IL: %s דורש כתובת אימייל תקינה

en: Sent by an unverified visitor to your site.
he_IL: נשלח לאתרך ע"י מבקר לא מאומת

en: Sent by a verified %s user.
he_IL: נשלח על-ידי משתמש %s מאומת.

en: Contact Form URL:
he_IL: כתובת טופס יצירת הקשר:

en: IP Address:
he_IL: כתובת IP:

en: Time:
he_IL: שעה:

en: go back
he_IL: חזור

en: Error!
he_IL: שגיאה!

en: Subject
he_IL: נושא

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
he_IL: סרגל צד %1$s

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Download
he_IL: הורד

en: All posts
he_IL: כל הפוסטים

en: Select feedback to download
he_IL: בחרו תגובה כדי להורידה

en: Export feedback as CSV
he_IL: יצאו את התגובה כ- CSV.

en: Feedback discarded.
he_IL: המשוב נמחק.

en: Message Sent
he_IL: הודעה נשלחה

en: An error occurred. Please try again later.
he_IL: ארעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: ספאם <span class="count">אחד</span>
he_IL[1]: ספאם <span class="count">(%s)</span>

en: No feedback found
he_IL: לא נמצא משוב

en: Search Feedback
he_IL: חיפוש משובים

en: Check for Spam
he_IL: בדיקת תגובות זבל

en: Spam
he_IL: ספאם

en: Error in moving to Trash.
he_IL: ארעה שגיאה בהעברה לפח.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
he_IL: אין לך הרשאות מתאימות להעברת הפריט לפח.

en: Error in restoring from Trash.
he_IL: ארעה שגיאה בשחזור מהפח.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
he_IL: אין לך הרשאות מתאימות לשחזור פריט זה מהפח.

en: Mark this message as NOT spam
he_IL: סמן שהודעה זו אינה ספאם

en: Trash
he_IL: העבר לפח

en: Mark this message as spam
he_IL: לסמן הודעה זו כספאם

en: Delete this item permanently
he_IL: מחיקה

en: Restore
he_IL: שיחזור

en: Restore this item from the Trash
he_IL: שחזר פריט מהפח

en: Date
he_IL: תאריך

en: Message
he_IL: הודעה

en: From
he_IL: מאת

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Feedback(s) marked as spam
he_IL: התגובה/ות סומנו כספאם

en: You are not allowed to manage this item.
he_IL: אין לך הרשאה לניהול פריט זה.

en: Empty Spam
he_IL: מחק תגובות זבל

en: Mark as Spam
he_IL: סימון כתגובת זבל

en: Delete Permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Add Contact Form
he_IL: הוסיפו טופס יצירת קשר

en: Submitting Comment%s
he_IL: שולח תגובה %s

en: Invalid security token.
he_IL: מפתח אבטחה שגוי

en: Cancel reply
he_IL: לבטל

en: Leave a Reply to %s
he_IL: להגיב על %s

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
he_IL: אתה חייב <a href="%s"> להתחבר</a> על מנת להגיב

en: Error: please enter a valid email address.
he_IL: בעיה: לא כתבת כתובת אימייל תקינה.?

en: Error: please fill the required fields (name, email).
he_IL: בעיה: השארת שם כמה שדות ריקים (השם או הסיסמה)

en: Invalid request
he_IL: בקשה לא חוקית

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
he_IL: הכניסו כמה מילים שיגרמו לקוראים שלכם להגיב

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
he_IL: התאמת טופס התגובה עם ברכת שלום שנונה וערכת צבעים.

en: Color Scheme
he_IL: ערכת צבעים

en: Greeting Text
he_IL: טקסט ברכה

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Transparent
he_IL: שקוף

en: Dark
he_IL: צבעים כהים

en: Light
he_IL: בהיר

en: Leave a Reply
he_IL: השאר תגובה

en: Display images in full-size carousel slideshow.
he_IL: הצג את התמונות במצגת קרוסלה בגודל מלא.

en: White
he_IL: לבן

en: Black
he_IL: שחור

en: Show map of photo location in carousel, when available.
he_IL: הצג מפה של מיקום התמונה בקרוסלה, כשזמין

en: Show photo metadata (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
he_IL: הצג מטא-נתונים של התמונה (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) בקרוסלה, כשהם זמינים.

en: Metadata
he_IL: מטא-נתונים

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Enable carousel
he_IL: הפעל קרוסלה

en: Image Gallery Carousel
he_IL: קרוסלת גלריית התמונות

en: Please provide a valid email address.
he_IL: ספק כתובת דוא"ל חוקית.

en: Please provide an email address.
he_IL: ספק כתובת דוא"ל.

en: Please provide your name.
he_IL: ספק את השם שלך

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
he_IL: מצטערים, לא ניתן לאמת את הבקשה שלך.

en: Comments on this post are closed.
he_IL: התגובות לפוסט הזה סגורות.

en: No comment text was submitted.
he_IL: לא נשלח טקסט לתגובה.

en: Missing target post ID.
he_IL: מזהה פוסט יעד חסר.

en: Missing target blog ID.
he_IL: מזהה בלוג יעד חסר.

en: Nonce verification failed.
he_IL: בדיקת קוד אבטחה נכשלה.

en: Missing attachment ID.
he_IL: מזהה קובץ מצורף חסר.

en: Website
he_IL: אתר

en: Email
he_IL: אימייל

en: %s (Required)
he_IL: %s (דרוש)

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
he_IL: אתם חייבים להיות <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">מחוברים</a> על מנת לשלוח תגובה.

en: Commenting as %s
he_IL: מגיב כ-%s

en: Focal Length
he_IL: אורך מוקד

en: Shutter Speed
he_IL: מהירות צמצם

en: Aperture
he_IL: מפתח

en: Camera
he_IL: מצלמה

en: Your comment is in moderation.
he_IL: תגובתך מחכה לאישור.

en: Your comment was approved.
he_IL: תגובתך אושרה.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
he_IL: מצטעירם, אבל היתה בעייה בפרסום תגובתך. נסה שוב מאוחר יותר

en: Please provide your name to comment.
he_IL: אנא הכנס את שמך על מנת להגיב.

en: Please provide an email address to comment.
he_IL: אנא הכנס כתובת אימייל על מנת להגיב.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
he_IL: שלח טקסט עם התגובה שלך.

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
he_IL: הצג בגודל מלא <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: Loading Comments...
he_IL: טוען תגובות...

en: Write a Comment...
he_IL: לכתוב תגובה...

en: Post Comment
he_IL: להגיב

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
he_IL: התוסף Carousel של Jetpack הושבת מכיוון שתוסף אחר או ערכת עיצוב אחרת עוקפים את פקודת המקרו [gallery].

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
he_IL: לשירות ההגהה יש הצעות עבור פוסט זה. האם אתה בטוח שאתה רוצה לעדכן אותו? 
    
    לחץ אישור כדי לפרסם את הפוסט או ביטול כדי לצפות בהצעות ולערוך את הפוסט שלך.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
he_IL: לשירות ההגהה יש הצעות עבור פוסט זה. האם אתה בטוח שאתה רוצה לפרסם אותו? 
    
    לחץ אישור כדי לפרסם את הפוסט או ביטול כדי לצפות בהצעות ולערוך את הפוסט שלך.

en: Replace selection with:
he_IL: החלף בחירה ב:

en: There was an error communicating with the proofreading service.
he_IL: היתה בעיה בתקשורת עם שירות ההגהה.

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
he_IL: היתה בעיה בתקשורת עם שירות ההגהה. נסה שוב בעוד דקה.

en: No writing errors were found.
he_IL: לא נמצאו שגיאות כתיב.

en: Proofread Writing
he_IL: כתיבה מוגהת

en: edit text
he_IL: ערוך טקסט

en: proofread
he_IL: להגהה

en: Edit Selection...
he_IL: ערוך בחירה...

en: Ignore all
he_IL: להתעלם תמיד

en: Ignore always
he_IL: התעלם תמיד

en: Ignore suggestion
he_IL: התעלם מן ההצעה

en: Explain...
he_IL: הסבר...

en: No suggestions
he_IL: אין הצעות

en: Repeated Word
he_IL: מילה חוזרת

en: Spelling
he_IL: איות

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
he_IL: ודא שלחצת על "עדכון פרופיל" בתחתית המסך כדי לשמור את השינויים שלך.

en: Add
he_IL: להוסיף

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
he_IL: זהה מילים וביטויים להתעלמות בזמן הגהת רשומות ועמודים:

en: Ignored Phrases
he_IL: ביטויים להתעלמות

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
he_IL: השתמש בזיהוי שפה אוטומטי להגהת רשומות ועמודים.

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
he_IL: כלי ההגהה תומך בשפות אנגלית, צרפתית, גרמנית, פוטוגזית וספרדית. שפת ממשק המשתמש (ראה למעלה) היא שפת ברירת המחדל של כלי ההגהה.

en: Language
he_IL: שפה

en: Redundant Phrases
he_IL: ביטויים מיותרים

en: Phrases to Avoid
he_IL: להימנע מביטויים

en: Passive Voice
he_IL: אפן סביל

en: Jargon
he_IL: לשון עילגת (ז'ארגון)

en: Hidden Verbs
he_IL: פעלים חבויים

en: Double Negatives
he_IL: שלילה כפולה (דאבל נגטיב)

en: Diacritical Marks
he_IL: סימני ניקוד

en: Complex Phrases
he_IL: ביטויים מורכבים

en: Clich&eacute;s
he_IL: קלישאות

en: Bias Language
he_IL: הטיות שפה

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
he_IL: אפשר הגהה לכללי הדקדוק והסגנון הבאים כאשר כותבים רשומות או עמודים:

en: English Options
he_IL: אפשרויות אנגלית

en: a post or page is updated
he_IL: רשומה או עמוד מתעדכנים.

en: a post or page is first published
he_IL: פוסט או דף מתפרסמים לראשונה.

en: Automatically proofread content when:
he_IL: תבצע הגהה אוטומטית כאשר:

en: Proofreading
he_IL: הגהה

en: There was an error while getting the update data for this site.
he_IL: קרתה שגיאה בעת עדכון המידע לאתר זה.

en: There was an error updating your theme
he_IL: ארעה שגיאה בעדכון ערכת העיצוב

en: The theme is already installed
he_IL: ערכת העיצוב הזו כבר מותקנת

en: No themes found.
he_IL: לא נמצאו ערכות עיצוב.

en: There was an error installing your theme
he_IL: אירעה שגיאה בהתקנת ערכת העיצוב שלך

en: Limit must be greater than or equal to 0.
he_IL: התחום חייב להיות גדול או שווה ל-0.

en: Offset must be greater than or equal to 0.
he_IL: על הקיזוז להיות גדול מ-0 או שווה ל-0

en: You are required to specify a theme to update.
he_IL: יש לציין ערכת עיצוב לעדכון.

en: You are not allowed to switch to this theme
he_IL: אין באפשרותך להחליף לערכת העיצוב הזו.

en: The specified theme was not found.
he_IL: ערכת הנושא הספציפית לא נמצאה.

en: Theme is empty.
he_IL: התבנית ריקה.

en: You are required to specify a theme to switch to.
he_IL: אתם צריכים להגדיר תבנית עיצוב על מנת לעבור אליה.

en: There was an error updating your plugin
he_IL: ארעה שגיאה בעדכון התוסף

en: No update needed
he_IL: לא נדרש עדכון

en: Plugin deactivated.
he_IL: התוסף כובה.

en: There was an error deactivating your plugin
he_IL: ארעה שגיאה בניסיון לכבות את התוסף

en: The Plugin is already deactivated.
he_IL: התוסף כבר כובה.

en: Plugin activated.
he_IL: התוסף הופעל.

en: Plugin can only be Network Activated
he_IL: ניתן להפעיל את התוסף רק באמצעות הרשת

en: The Plugin is already active.
he_IL: התוסף כבר פעיל.

en: The plugin is already installed
he_IL: תוסף זה כבר מותקן

en: An unknown error occurred during installation
he_IL: ארעה שגיאה במהלך ההתקנה

en: There was an error installing your plugin
he_IL: ארעה שגיאה בהתקנת התוסף

en: You are required to specify a plugin to activate.
he_IL: אתם צריכים לבחור תוסף להפעלה.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
he_IL: המשתמש אינו מורשה לנהל רשת תוספים רחבה.

en: No plugins found.
he_IL: לא נמצאו תוספים.

en: You are required to specify a plugin.
he_IL: חובה לציין תוסף.

en: There was an error while deactivating the module.
he_IL: אירעה שגיאה בעת השבתת המודול.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
he_IL: מודול ג'טפק כבר כבוי.

en: There was an error while activating the module.
he_IL: אירעה שגיאה בעת הפעלת המודול.

en: The Jetpack Module is already activated.
he_IL: מודול Jetpack כבר מופעל.

en: Module not found: `%s`.
he_IL: המודול לא נמצא: %s'.

en: You are required to specify a module.
he_IL: חובה לציין מודול.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
he_IL: משתמש זה אינו מורשה ל%s בבלוג הזה

en: Full management mode is off for this site.
he_IL: ניהול מלא מושבת עבור אתר זה.

en: You must specify a valid action
he_IL: עליך לציין פעולה תקפה

en: You are required to specify a capability to check.
he_IL: אתם צריכים להגדיר תכונה לבדיקה.

en: Album
he_IL: אלבום

en: Artist
he_IL: מבצע

en: [%s] Joining confirmation
he_IL: [%s] אישור הצטרפות

note: translators: 1: Site title 2: Site URL 3: Role name 4: URL to accept invitation
en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
he_IL: היי,
    
    הצטרפת אל '%1$s' בכתובת %2$s בתפקיד %3$s.
    
    על מנת לאשר את ההצטרפות יש לאשר אותה על ידי לחיצה על הקישור הבא:
    %4$s

en: Comment cache problem?
he_IL: האם יש בעיה במטמון התגובות?

en: This post is password protected.
he_IL: רשומה זו מוגנת סיסמה

en: Unknown post type requested.
he_IL: בוצעה בקשה לסוג תוכן לא ידוע.

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
he_IL: יש להשתמש באסימון גישה פעיל כדי לאחזר ספירת פוסטים.

en: Autosave encountered an unexpected error
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה בעת שמירה אוטומטית

en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

en: Type
he_IL: סוג

en: Thumbnail Grid
he_IL: רשת תמונות ממוזערות

en: Connect Jetpack
he_IL: יש לחבר את Jetpack

en: Connecting Jetpack will show you <strong>stats</strong> about your traffic, <strong>protect</strong> you from brute force attacks, <strong>speed up</strong> your images and photos, and enable other <strong>traffic and security</strong> features.
he_IL: חיבור Jetpack יאפשר לך להציג <strong>נתונים סטטיסטיים</strong> לגבי התעבורה שלך, <strong>יגן</strong> מפני התקפות ניחוש סיסמה, <strong>יאיץ</strong> את התמונות שלך ויפעיל עבורך תכונות <strong>אבטחה ותעבורה</strong> נוספות.

en: Unlink your account from WordPress.com
he_IL: ניתוק חשבונך מ-WordPress.com

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
he_IL: Akismet יכול לסייע בשמירה על הבלוג שלך מפני תגובות זבל!

en: Activate Akismet
he_IL: הפעלת Akismet

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
he_IL: תגובות זבל שנחסמו על ידי Akismet.

en: Protect is inactive.
he_IL: ההגנה אינה פעילה.

en: Activate Protect
he_IL: הפעלת Protect

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
he_IL: Protect מסייע לך בהגנה מפני התקפות ניחוש סיסמה.

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
he_IL: ניסיונות התחברות זדוניים שנחסמו

en: Please Connect Jetpack
he_IL: יש לחבר את Jetpack

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
he_IL: %s רוצה לקבל גישה לנתוני האתר&#8217; שלך. התחבר למערכת כדי לאשר גישה זו.

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
he_IL: תהליך ההרשאה פג. חזרו חזרה ונסו שוב.

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
he_IL: ייתכן שמישהו מנסה לגרום לך לתת להם גישה לאתר שלך בדרך מרמה. או יכול להיות שפשוט נתקלת בבאג :) בכל אופן, סגור חלון זה.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
he_IL: אתם צריכים לחבר את תוסף הג'טפק ל- WordPress.com על מנת להשתמש בתכונה זו.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
he_IL: מזהה בלוג ID/WP.com של סביבת אתר זה

en: Jetpack Plugin Version
he_IL: גירסת התוסף Jetpack

en: The number of sites of the connected WP.com user
he_IL: מספר האתרים של משתמש WP.com המחובר

en: The WP.com user email of the connected user
he_IL: האימייל של משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com username of the connected user
he_IL: שם משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com user ID of the connected user
he_IL: זיהוי משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack מתחיל במספר. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack אינו סקלרי. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי השגיאה: מזהה Jetpack ריק. אין לפרסם ברבים הודעת שגיאה זו! %s

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
he_IL: <a class="button-primary" href="%s">להפעיל עכשיו</a>

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
he_IL: <a class="button-primary" href="%s">להפעיל עכשיו</a> או <a href="%s" >לחזור לעמוד הקודם</a>.

en: Manage your multiple Jetpack sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
he_IL: ניהול אתרי Jetpack המרובים שלך מלוח הבקרה המרכזי שלנו ב-WordPress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">מידע נוסף</a>.

en: Activate Site Management and JSON API
he_IL: הפעלת ניהול אתרים ו-JSON API

en: Configure %s
he_IL: הגדרת %s

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
he_IL: השבת %l

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
he_IL[0]: אם האתר שלך אינו נגיש לציבור, מומלץ <a href="%1$s" title="%2$s">לבטל תכונה זו</a>.
he_IL[1]: אם האתר שלך אינו נגיש לציבור, מומלץ <a href="%1$s" title="%2$s">לבטל תכונות אלו</a>.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
he_IL[0]: כמו פיד ה-RSS של האתר שלך, %l מאפשר גישה לפוסטים שלך לאתרים ושירותים אחרים.
he_IL[1]: כמו פיד ה-RSS של האתר שלך, %l מאפשרים גישה לפוסטים שלך לאתרים ושירותים אחרים.

en: Is this site private?
he_IL: האם האתר הזה פרטי?

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
he_IL[0]: הגרסה הקודמת הושבתה ואפשר להסירה מן האתר.
he_IL[1]: הגרסאות הישנות הושבתו ואפשר להסירן מן האתר.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
he_IL[0]: Jetpack מכיל את הגרסה האחרונה של התוסף %l .
he_IL[1]: Jetpack כבר מכיל את הגרסאות האחרונות של התוספים %l הישנים.

en: Manage has been activated for you!
he_IL: ניהול הופעל בשבילך!

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
he_IL: הכול מוכן! עכשיו אפשר לנהל את האתר שלך מ-<a href="%s" target="_blank">WordPress.com/sites</a>.

en: Jetpack could not contact WordPress.com: %(error_key)s.  This usually means something is incorrectly configured on your web host.
he_IL: Jetpack לא הצליח ליצור קשר עם WordPress.com: %(error_key)s. בדרך כלל זה קורה כאשר משהו מוגדר לא נכון בשרת שלך.

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
he_IL: לוורדפרס.קום יש בעיות כרגע ואינה יכולה לתדלק את ה Jetpack שלך. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: {{s}}Your Jetpack has a glitch.{{/s}} Connecting this site with WordPress.com is not possible. This usually means your site is not publicly accessible (localhost).
he_IL: {{s}}יש תקלה ב-Jetpack שלך.{{/s}} לא ניתן לחבר אתר זה אל WordPress.com. משמעות הדבר בדרך כלל היא שהאתר שלך אינו נגיש לציבור (מרח מקומי).

en: Your website needs to be publicly accessible to use Jetpack: %(error_key)s
he_IL: האתר שלך צריך להיות נגיש לציבור כדי להשתמש ב-Jetpack: %(error_key)s

en: You have successfully disconnected Jetpack
he_IL: ניתקת בהצלחה את החשבון שלך מ-Jetpack

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
he_IL: <strong>Jetpack הופעל בהצלחה</strong> כל אתר ברשת שלך יצטרך להתחבר באופן עצמאי על ידי המנהל של אותו אתר.

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
he_IL: <p><a href="%1$s" title="הצטרפות לניהול אתרים של WordPress.com" >להפעיל ניהול אתר</a> כדי לנהל אתרים מרובים מלוח הבקרה המרכזי שלנו ב-WordPress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">מידע נוסף</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">להפעיל עכשיו</a>

en: Connect to WordPress.com
he_IL: התחבר אל WordPress.com

en: Your Jetpack is almost ready!
he_IL: ה-Jetpack שלך כמעט מוכן!

en: Jetpack Support
he_IL: תמיכה של Jetpack

en: Jetpack FAQ
he_IL: שאלות נפוצות על Jetpack

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
he_IL: באמצעות הכלים מימין ניתן לחפש מודולים ספציפיים, לסנן אותם לפי קטגוריות או לפי מצב ההפעלה (מופעל/ כבוי), ולשנות את סדר המיון שלהם.

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
he_IL: באמצעות תיבות הסימון שעל יד כל מודול, ניתן לבחור במספר מודולים ולהפעיל או לכבות אותם בפעולה גורפת דרך התפריט שבראש הרשימה

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
he_IL: לכל מודול יש קישור להפעלה או כיבוי אינדיבידואלי

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
he_IL: אפשר להפעיל או לבטל רכיבים שונים של Jetpack לפי הצורך.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
he_IL: בדף זה, אתה יכול לראות את הרכיבים הזמינים של Jetpack FAQ, ללמוד עליהם עוד, ולהפעיל או להשבית אותם על פי צרכיך.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
he_IL: Jetpack מעצים את האתר שלך בכח הענן של וורדפרס.קום

note: #-#-#-#-#  tmp-jetpack.pot (Jetpack by WordPress.com 4.4.2)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Jetpack by WordPress.com
he_IL: Jetpack של וורדפרס.קום

en: Home
he_IL: ראשי

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
he_IL: Jetpack מכיל את הגירסה העדכנית ביותר של התוסף הישן \"% 1 $ s\".

en: Second param must be numeric or empty
he_IL: הפרמטר השני חייב להיות מספר או ריק

en: First param must be string or empty
he_IL: הפרמטר הראשון חייב להיות מחרוזת או ריק

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
he_IL: תוסף Jetpack עובד רק עם וורדפרס בגרסה %s ומעלה.

note: translators: %s is a URL
en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
he_IL: נראה שנעשה כאן שימוש בגרסת פיתוח של Jetpack. <a href="%s" target="_blank">שליחת המשוב שלך</a>

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the jetpack_development_mode filter.
he_IL: ב<a href="%s" target="_blank">מצב פיתוח</a>, דרך המסנן jetpack_development_mode.

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
he_IL: ב<a href="%s" target="_blank">מצב פיתוח</a>, דרך כתובת URL של אתר שחסרה בה נקודה (לדוגמה, http://localhost).

note: translators: %s is a URL
en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the JETPACK_DEV_DEBUG constant being defined in wp-config.php or elsewhere.
he_IL: ב<a href="%s" target="_blank">מצב פיתוח</a>, דרך הקבוע JETPACK_DEV_DEBUG שמוגדר ב-wp-config.php או בכל מקום אחר.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
he_IL: שם משתמש ב-Twitter של בעל הדומיין של אתר זה.

en: Twitter Site Tag
he_IL: תגית אתר של Twitter

en: Post by %s.
he_IL: נכתב על ידי %s.

en: Video post.
he_IL: פוסט וידאו.

en: Video post by %s.
he_IL: פוסט וידאו מאת %s.

en: Visit the post for more.
he_IL: בקר ברשומה לפרטים נוספים.

en: Sites
he_IL: אתרים

en: Jetpack Sites
he_IL: אתרי Jetpack

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Connected
he_IL: מחובר

en: Path
he_IL: נתיב

en: Site Name
he_IL: שם אתר

en: No Modules Found
he_IL: לא נמצאו מודולים

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Deactivate
he_IL: לכבות

en: Search Modules…
he_IL: חפש מודולים...

en: We are sorry but unfortunately Photon did not activate.
he_IL: לצערנו, לא הצלחנו להפעיל את Photon.

en: Success! Photon is now actively optimizing and serving your images for free.
he_IL: הצלחה! Photon פועל כעת להתאמה מיטבית ולשליחת התמונות שלך בחינם.

en: Activate Photon
he_IL: הפעל את פוטון

en: Submit &#187;
he_IL: &laquo; לשלוח

en: Debug Info
he_IL: מידע דיבוג

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
he_IL: תוצאות הבדיקה ומידע שימושי אחר בנוגע לאיתור באגים יישלח לצוות התמיכה. אל תהסס <a href="#">לסקור/לשנות</a> מידע זה.

en: Use a valid email address.
he_IL: השתמשו בכתובת אימייל אמיתית.

en: Let us know your name.
he_IL: תן לנו לדעת מה שמך

en: Name
he_IL: שם

en: Please describe the problem you are having.
he_IL: נא תארו את הבעייה שאתם חווים.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
he_IL: החיבור הראשי הוא בבעלות חשבון WordPress.com של <strong>%s</strong>.

en: If none of these help you find a solution, <a href="%s">click here to contact Jetpack support</a>. Tell us as much as you can about the issue and what steps you've tried to resolve it, and one of our Happiness Engineers will be in touch to help.
he_IL: אם אף אחת מאפשרויות אלו אינה עוזרת לך למצוא פתרון, <a href="%s">הקלק כאן ליצירת קשר עם מרכז התמיכה של Jetpack</a>. מומלץ למסור כמה שיותר מידע על הבעיה ולספר על הצעדים שעשית בניסיון לפתור אותה, ואחד ממתכנתי האושר שלנו ייצור עמך קשר כדי לעזור.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
he_IL: אם אתם מקבלים שגיאת 404 התקשרו לספק האירוח שלכם. הגדרות האבטחה שלהם כנראה חוסמות XMLRPC.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
he_IL: אם הם לא לבד, ערכת עיצוב או תוסף מציגים תווים נוספים. נסה שלבים 2 ו-3.

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
he_IL: טען את <a href="%s">קובץ XMLRPC</a> שלך. הוא אמור להגיד “שרת XML-RPC מקבל בקשות POST בלבד.” בשורה בעצמו.

en: A problem with your XMLRPC file.
he_IL: בעייה עם קובץ ה XMLRPC  שלכם.

en: A theme conflict.
he_IL: קונפליקט בתבנית.

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
he_IL: גלה את מקור הבעיה על-ידי כיבוי כל התוספים למעט Jetpack. אם הבעיה ממשיכה, העניין אינו בתוסף. אם הבעיה נפתרה, הפעל את התוספים שלך זה אחר זה עד ששוב מתעוררת הבעיה - מצאנו את האשם! הודע לנו ונשתדל לעזור.

en: An incompatible plugin.
he_IL: תוסף שאינו תואם.

en: A known issue.
he_IL: בעייה ידועה.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
he_IL: זה יכול היה להגרם ע"י אחד מהנושאים הבאים. תוכלו לאבחן זאת בעצמכם:

en: Trouble with Jetpack?
he_IL: בעיות עם Jetpack?

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
he_IL: עושה רושם שקיימת בעייה לאתר שלכם להתחבר לג'טפק!

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
he_IL: הגדרת Jetpack שלכם נראית תקינה!

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
he_IL: בודק את תאימות האתר ל-Jetpack...

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
he_IL: נראה שהאתר שלכם לא יכול לתקשר בצורה תקינה עם Jetpack.

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
he_IL: משהו השתבש בחיבור ה- Jetpack שלכם!

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
he_IL: האתר שלכם לא מגיע בצורה מאובטחת לשרתי Jetpack.

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
he_IL: האתר שלכם לא מגיע לשרתי Jetpack.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he_IL: אין לך הרשאות לגשת לעמוד זה.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as its IP `%2$s` is either invalid, or in a reserved or private range.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שכתובת ה-IP שלו, %2$s, לא תקפה או שייכת לטווח שמור/פרטי.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא תת-דומיין של WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא משתמש בדומיין עילי לא תקף.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא נמצא במערך אסור.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא ריק.

en: Error Details: %s
he_IL: פרטים שגויים: %s

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
he_IL: צריך לבצע הרשמה של ה-Jetpack שלך לפני שאתה מחבר אותו.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
he_IL: מנהל הבלוג חייב להגדיר את החיבור ל-Jetpack.

note: translators: Don't translate the word yes here.
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
he_IL: ההחלטה סופית? שינוי אפשרות זו עלול לשבש את חיבור ה-Jetpack שלך. יש להקליד 'yes' כדי להמשיך.

en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
he_IL: ההחלטה סופית? לא ניתן לבטל אותה. יש להקליד 'yes' כדי להמשיך:

en: Action cancelled. Have a question?
he_IL: הפעולה בוטלה. יש לך שאלה?

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
he_IL: יש להקליד 'wp jetpack options' לקבלת מידע נוסף.

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
he_IL: האפשרויות שלך מופיעות לעיל. באפשרותך לבחור בין 'get', ‏'delete', או 'update'.

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
he_IL: ערך

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
he_IL: אפשרות

en: Value
he_IL: ערך

en: Option
he_IL: אפשרות

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
he_IL: אפשרות מעודכנת: %s ל-'%s'

en: Sorry, no updating arrays at this time
he_IL: מצטערים, אין מערכים לעדכון כרגע

en: Deleted option: %s
he_IL: אפשרות שנמחקה: %s

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
he_IL: האפשרות לא נמצאה או ריקה. הפקודה "list" תציג רשימה של שמות אפשרויות

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
he_IL: אפשר גם לבחור באפשרויות 'list' או 'clear' ברשימת ההיתרים.

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
he_IL: אפשר לשמור טווח של כתובות IP ‏{low_range}-‏{high_range‎}. ללא רווחים. (לדוגמה: 1.1.1.1-2.2.2.2)

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
he_IL: יש להזין את כתובת ה-IP שברצונך להוסיף לרשימת ההיתרים.

en: No command found.
he_IL: לא נמצאה פקודה.

en: %s has been whitelisted.
he_IL: %s נוספה לרשימת ההיתרים.

en: Cleared all whitelisted IPs
he_IL: כל כתובות ה-IP נוקו מרשימת ההיתרים

en: Whitelist is empty.
he_IL: רשימת ההיתרים ריקה.

en: Here are your whitelisted IPs:
he_IL: הנה כתובות ה-IP שמופיעות ברשימת ההיתרים שלך:

en: %s has already been whitelisted
he_IL: %s כבר נוסף לרשימת ההיתרים

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
he_IL: %s לא פעיל. אפשר להפעיל אותו בעזרת הפקודה 'wp jetpack module activate %s'

en: All modules deactivated!
he_IL: כל המודולים מושבתים!

en: %s has been deactivated.
he_IL: %s כובה.

en: All modules activated!
he_IL: כל המודולים מופעלים!

en: %s has been activated.
he_IL: %s הופעל.

en: Available Modules:
he_IL: מודולים זמינים:

en: Please specify a valid module.
he_IL: נא ציינו מודול קיים.

[ctx: %s is a website]
en: Please visit %s to configure your VaultPress subscription.
he_IL: כדאי לבקר ב-%s כדי להגדיר את הרישום שלך לעדכונים מ-VaultPress.

en: %s is not a valid module.
he_IL: %s הוא לא מודול קיים או אמיתי.

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
he_IL: יש לציין האם ברצונך לאפס את האפשרויות או את המודולים שלך

en: jumpstart option reset
he_IL: התחלת תהליך של איפוס אפשרויות

en: Modules reset to default.
he_IL: מודולים יאופסו לברירת מחדל.

en: Resetting default modules...
he_IL: מאפס מודולים בברירת מחדל...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
he_IL: מאפס אפשריות Jetpack שמאוחסנות ב-wp_options...

en: %s option reset
he_IL: איפוס אפשרויות %s

en: Resetting Jetpack Options...
he_IL: מאפס אפשרויות Jetpack...

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
he_IL: נא ציינו אם אתם מעונינים לנתק בלוג או משתמש.

en: %s could not be disconnected.  Are you sure they're connected currently?
he_IL: הניתוק של %s לא הצליח. האם אתם בטוחים שהם מחוברים כרגע?

en: %s has been successfully disconnected.
he_IL: %s נותק בהצלחה.

en: Jetpack has been successfully disconnected.
he_IL: ג'טפק נותק בהצלחה.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
he_IL: יש לציין משתמש על ידי זיהוי, שם משתמש או אימייל.

en: Please specify a valid user.
he_IL: נא ציינו שם משתמש קיים.

en: You cannot disconnect, without having first connected.
he_IL: אינכם יכולים להתנתק מבלי להיות מחוברים תחילה.

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
he_IL: הפקודה 'wp jetpack status full' תציג סטטוס מלא

en: Additional data:
he_IL: נתונים נוספים:

en: The WordPress.com blog_id is %d
he_IL: מזהה הבלוג של WordPress.com הוא %d

en: The Jetpack Version is %s
he_IL: גירסת הג'טפק היא %s

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
he_IL: ג'טפק מחובר כרגע ל-  WordPress.com

en: %s is not a valid command.
he_IL: %s היא לא פקודה קיימת.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
he_IL: ג'טפק לא מחובר כרגע ל- WordPress.com

en: Jetpack Debugging Center
he_IL: מרכז מציאת הבאגים של ג'טפק

en: Configure
he_IL: הגדרות

en: Show:
he_IL: להציג:

en: Popular
he_IL: פופולריים

en: Newest
he_IL: החדש ביותר

en: Alphabetical
he_IL: שם

en: Sort by:
he_IL: איך למיין את הרשימה?

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Active
he_IL: פעיל

en: All
he_IL: הכול

en: View:
he_IL: תצוגה:

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Jetpack Settings
he_IL: הגדרות Jetpack

en: You must link another admin account before switching primary account holders.
he_IL: יש לקשר חשבון מנהל מערכת לפני החלפת בעלי חשבונות ראשיים.

en: Failed permissions, please try again.
he_IL: הרשאות נכשלו, יש לנסות שוב.

en: Error, bad module.
he_IL: שגיאה, מודול רע.

en: My Jetpack
he_IL: Jetpack שלי

en: Feedback
he_IL: משוב

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Config
he_IL: תצורה

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: Disconnect Jetpack
he_IL: נתק את Jetpack

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Debug
he_IL: איתור שגיאות

en: Test your site’s compatibility with Jetpack.
he_IL: בדיקת תאימות האתר עם Jetpack.
